توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485228
انصاری: رژیم صهیونیستی یک دولت جعلی تروریستی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۶
معاون حقوقی رئیس‌جمهور با بیان اینکه مسئله فلسطین با حاشیه‌سازی فراموش نخواهد شد، گفت: روز قدس باید نمایش وحدت، اتحاد و بیداری همه مسلمان‌ها باشد.

به گزارش مهر، مجید انصاری در حاشیه جلسه هیأت دولت و در جمع خبرنگاران با تأکید بر اینکه قدس مسئله اصلی اسلام است، اظهارداشت: قدس از جهان اسلام فراتر رفته و به مسئله بشریت و عدالت تبدیل شده است.

وی افزود: یک ملت ۷۰ سال با زور از سرزمین خود آواره شده و رژیم غاصب صهیونیستی به عنوان یک دولت جعلی تروریستی روی کار آمده است.

معاون حقوقی رئیس‌جمهور ادامه داد: امروز با حمایت استکبار جهانی یعنی آمریکا و انگلیس، تروریست‌ها به جان مسلمان‌ها افتادند و یک حاشیه امن و آرامش خیالی برای رژیم صهیونیستی درست کرده‌اند.

انصاری با تأکید بر اینکه روز قدس باید نمایش وحدت، اتحاد و بیداری همه مسلمان‌ها بخصوص ایرانیان باشد، گفت: با حاشیه‌سازی، مسئله‌ فلسطین فراموش نخواهد شد و همچنان باید فلسطین مسئله اول جهان اسلام باشد.
 
کلمات کلیدی : مجید انصاری + رژیم صهیونیستی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.