نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506530
تقدیر ۲۰۷ نماینده مجلس از خدمات قالیباف در شهرداری تهران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۶
۲۰۷ نماینده مجلس در بیانیه‌ای از زحمات شهردار سابق تهران در طول ۱۲ سال گذشته تقدیر کردند.

به گزارش تسنیم، محمدحسین فرهنگی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه 7 شهریور) پارلمان نامه 207 نماینده مجلس در حمایت از محمدباقر قالیباف شهردار سابق تهران را قرائت کرد.

وی افزود: 207 نماینده مجلس در تقدیرنامه‌ای از مدیریت آقای قالیباف و زحمات وی در طول 12 سال مدیریت شهری تهران، پایتخت جمهوری اسلامی ایران و مدیریت وی بر دبیرخانه کلانشهرهای ایران تقدیر کردند.

در متن این نامه آمده است: با همکاری شما و همکارانتان چهره شهر تهران به عنوان یک شهر زیبا، پیشرفته و قابل افتخار در داخل و خارج از کشور تثبیت شد و بارها مورد تایید شهروندان ما قرار گرفت و جنابعالی با تعامل گسترده و همت مجدانه در تعامل با نهاد قانونگذاری کشور تاثیر بسزایی در تغییر ماهوی ارتباط مدیریت شهری با مجلس داشتید.

در پایان از خداوند متعال برای ایشان تداوم عزت و موفقیت و توفیق خدمتگزاری به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسئلت می‌کنیم.


 
 
کلمات کلیدی : قالیباف ، شهرداری تهران، تقدیر نمایندگان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۲:۴۰:۰۵
در خصوص استخدام های بی رویه و بی ضابطه اخیر هم بنویسید
فقط تقدیر و تشکر نباشه!!!! (4538261) (alef-3)
 
مازندرانی
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۳:۱۰:۵۷
پس چرا این تهران آسمان ندارد؟ (4538297) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.