توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 422579
واژگونی اتوبوس به علت خواب آلودگی راننده
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۸
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: یکدستگاه اتوبوس با 25 سرنشین که از کرمانشاه به سمت قم در حال حرکت بود در نزدیکی نهاوند واژگون شد.

به گزارش خبر آنلاین؛ سرهنگ رضا عزیزی، فرمانده پلیس راه استان طی گفتگو با خبر آنلاین با اعلام مطلب فوق افزود: خواب آلودگی راننده اتوبوس در بامداد امروز موجب واژگونی این وسیله نقلیه در نزدیکی شهر نهاوند شد.

وی خاطرنشان کرد: این اتوبوس 25 سرنشین داشت که خوشبختانه تنها چهار نفر در این حادثه مجروح و مصدوم شدند که سه نفر از آنها به صورت سرپایی مداوا و یک نفر نیز به علت شکستگی پا به بیمارستان بعثت همدان منتقل شده است.

سرهنگ عزیزی اظهار داشت: طبق بررسی دفترچه راننده این اتوبوس، تنها 2 ساعت از زملن رانندگی این شخص گذشته بود که دچار این سانحه می شود.

وی تصریح کرد: بی توجهی به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی عامل اصلی بروز این سانحه رانندگی گزارش شده است .

رئیس پلیس راه استان همدان گفت: راننده این خودرو مدعی است که به علت بیماری قرص مصرف کرده که برای بررسی صحت این موضوع تست و آزمایش های مورد نیاز از وی در حال انجام است.
 
کلمات کلیدی : تصادف + واژگونی اتوبوس + سانحه رانندگی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.