نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429928
حال عمومی ایرانیان سانحه دیده در ترکیه رضایت بخش است + اسامی مجروحان
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۹
حال عمومی مجروحان حادثه دیده سانحه واژگونی اتوبوس رضایت بخش است و ۶ تن از ۹ مجروح بلافاصله از بیمارستان مرخص شده‌اند.

به گزارش تسنیم، سعید مطلق کنسول سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا پنجشنبه شب در خصوص اتوبوس ایرانی سانحه دیده در ترکیه گفت: حال مصدومین این حادثه رضایت بخش است.

روز پنجشنبه یک دستگاه اتوبوس ایرانی در بخش مرکزی ترکیه واژگون شد و در این سانحه 9 نفر از شهروندان ایرانی زخمی شدند که 6 نفر از آنها جراحات سطحی داشتند و روز جمعه از بیمارستان مرخص شدند، ولی سه نفر دیگر از آنها هنوز هم در بیمارستان بستری هستند، اما حال عمومی آنها رضایت بخش است.

مطلق با اشاره به اینکه این اولین بار نبوده و هر از گاهی با چنین سوانح رانندگی ناشی از بی دقتی و عدم رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی شهروندان ایرانی در ترکیه رو به رو می‌شویم، گفت: از شهروندان ایرانی می‌خواهیم که در سفر به ترکیه دقت لازم را مبذول دارند.

به گفته مطلق سه تن از سرنشینان ایرانی اتوبوس که در بیمارستان به سر می‌برند، شعبان رضایی، ناصر رضایی و سمیرا سادات شورشان نام دارند.

وی افزود: با توجه به وضعیت برف و سرما و یخبندان، از شهروندان ایرانی درخواست می‌شود به هشدارهایی که توسط سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا داده می‌شود، توجه کنند.
 
کلمات کلیدی : تصادف + واژگونی اتوبوس + سانحه رانندگی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۱ ۱۰:۲۷:۲۴
ماشالله به این ایرانیهای همیشه درصحنه (4092710) (alef-3)
 
Canada
۱۳۹۵-۱۰-۱۱ ۱۱:۳۴:۵۲
من نميدونم به چه زبونى بايد بگن اونجا از هيچ نظر امن نيست ؟!!!! باز يه عده نادان پاميشن ميرم (4092879) (alef-3)
 
Sweden
۱۳۹۵-۱۰-۱۱ ۱۲:۳۳:۴۶
بميريم بازم تركيه ميريم (4092971) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.