توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473078
گفت وگوی جهانگیری از شبکه خبر پخش نشد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۸
طبق برنامه ریزی های قبلی صدا و سیما، امشب زمان پخش گفت و گوی ضبط شده اسحاق جهانگیری از شبکه خبر بود که به دلیل انصراف وی از کاندیداتوری دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری شبکه خبر از پخش این برنامه خودداری کرد.

به گزارش ایرنا، طبق برنامه زمانبدی برنامه های رادیو و تلویزیونی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قرار بود امشب برنامه ضبط شده اسحاق جهانگیری از شبکه خبر در ساعت 21:30 دقیقه پخش شود.

با رسیدن به زمان پخش این برنامه، شبکه خبر در اطلاعیه ای اعلام کرد به دلیل انصراف این نامزد از فعالیت های انتخاباتی و به لحاظ تاکید شورای سیاست گذاری انتخابات، برنامه ضبط شده این کاندیدا در این ساعت پخش نخواهد شد.
به گزارش ایرنا، اسحاق جهانگیری عصر سه شنبه در همایش بزرگ اصلاح طلبان شیراز، کناره گیری خود از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری را به نفع حسن روحانی اعلام کرد.
جهانگیری نامزد انتخابات ریاست جمهوری بعدازظهر سه شنبه از یاسوج و بدون تشریفات وارد شیراز شد و به زیارت حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) رفت و پس از آن در جمع هوادارانش در ورزشگاه دستغیب حضور یافت.
جهانگیری در حالی انصراف خود از ریاست جمهوری را اعلام کرد که شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان بعدازظهر سه شنبه در نامه ای از اسحاق جهانگیری نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خواست تا به نفع حسن روحانی کناره گیری کند.
 
کلمات کلیدی : انصراف جهانگیری+انتخابات ریاست جمهوری+انتخابات ۹۶
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.