توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472359
کواکبیان:‌ جهانگیری به‌نفع روحانی کنار‌می‌رود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۳
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت : دانشجویان و سایر قشرهای ملت ایران 29 اردیبهشت با رای دوباره به روحانی، خواب بدخواهان کشور را آشفته تر خواهند کرد.

به گزارش ایرنا، مصطفی کواکبیان عصر دوشنبه در کرسی آزاد اندیشی باعنوان پیش به سوی پاستور در دانشگاه فردوسی مشهد افزود: اصولگرایان از مدتها پیش می گفتند اصلاح طلبان نمی توانند دوباره دولت روحانی را سرکار آورند لذا از هر اقدامی برای یک دوره ای شدن دولت روحانی استفاده کرده و می کنند.


وی بیان کرد : آنان می خواهند دولت روحانی یک دوره ای شود که البته ما هم می خواستیم رئیس دولت ای نهم و دهم را یک دوره ای کنیم اما نشد چرا که جریان حدود 40 ساله انقلاب نشان داده هر دولتی 2 بار روی کار می آید.

جهانگیری به نفع روحانی کنار می رود
این فعال سیاسی اصلاح طلب در خصوص ماندن جهانگیری در انتخابات نیز گفت: جهانگیری معاون اول روحانی است و در مناظرات از دولت فعلی حمایت می کند.

کواکبیان تاکید کرد : مطمئنم جهانگیری تا یکی 2 روز آینده به نفع روحانی انصراف می دهد و حتی هاشمی طبا گفته کنار نمی روم ولی به روحانی رای می دهم.
 
کلمات کلیدی : انصراف جهانگیری+انتخابات ریاست جمهوری+انتخابات ۹۶
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.