توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456572
اسکان موقت بیش از ۹۰۰۰ مسافر نوروزی
تاریخ انتشار : شنبه ۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۰
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با تشریح خدمت‌رسانی در طرح ملی امداد و نجات نوروز ۹۶، از ۲۵ اسفند ۹۵ تا ساعت ۶ صبح  پنجم فروردین ۹۶، گفت: مردان خستگی‌ناپذیر هلال‌احمر در ۲ هزار و ۲۹۰ ماموریت امدادی خدمات لازم را به ۲۷ هزار و ۱۰۰ تن از هموطنان ارائه کرده و ۹ هزار و ۲۸۰ تن از مسافران نوروزی نیز به صورت موقت اسکان داده شده‌اند.

به گزارش ایسنا، مرتضی سلیمی با تشریح خدمات امدادگران در ۱۰ روزه اجرای طرح ملی امداد و نجات نوروز ۹۶ هلال‌احمر، اظهار کرد: امدادگران هلال‌احمر در مجموع در  ۲ هزار و ۲۹۰ ماموریت امدادی، خدمات لازم را ارئه کرده‌اند که در این میان یک‌هزار و ۷۲ ماموریت شامل ۴۷ درصد از ماموریت‌های امداد و نجات؛ ترافیکی بوده است.

رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به امدادرسانی به ۲۷ هزار و ۱۰۰ تن  از هموطنان در ۱۰ روز اجرای طرح ملی امداد و نجات نوروزی، افزود: بر این اساس یک هزار ۶۵۷ تن از حوادث نجات داده شده و یک‌هزار و ۱۴۶ تن  نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر،  سلیمی با اشاره به ارائه خدمات درمان سرپایی به ۸ هزار و ۶۰۰ تن از هموطنان، عنوان کرد: در این زمینه ۲ هزار و ۲۳۷ تن از هموطنان از خدمات اسکان اضطراری بهره برده و ۲۴۰ مورد عملیات رهاسازی از جمله رهاسازی ۴۵۰ مصدوم در سوانح ترافیکی انجام شده است.
 
کلمات کلیدی : سازمان امداد و نجات+هلال‌احمر+مسافران نوروزی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.