توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 417917
خوردبین: آنهایی که به من گفتند قاچاقچی خودشان قاچاقچی‌اند
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۰
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید از برخی رسانه‌ها بخاطر درج اخبار نادرست علیه این تیم ناراحت است.

به گزارش ایسنا، محمود خوردبین درباره اینکه قرار است تمرین‌های پرسپولیس فقط یک روز پس از بازی‌ها به روی خبرنگاران و هواداران باز باشد گفت: نمی‌دانم به چه دلیل این تصمیم اتخاذ شده است. این تصمیم را برانکو گرفته است. شاید از خبرنگاران ناراحت است که این کار را کرده است. باید دلیل این موضوع را از شخص برانکو بپرسید.

او درباره اینکه آیا دلیل ناراحتی‌اش از خبرنگاران به خاطر درج خبر ضبط البسه پرسپولیسی‌هاست گفت: دقیقا به خاطر همین موضوع است چون در آن زمان که تیم به تهران بازمی‌گشت من مدیر تیم بودم و به من گفتند قاچاقچی هستی. آقایانی که می‌نویسند قاچاقچی خودشان قاچاقچی هستند. من وارد گمرک شدم و به مسئول گمرک اظهار کردم که لباس‌های تیم را آورده‌ام و آن‌ها هم اعلام کردند که لباس‌ها باید بماند تا وضعیت مشخص شود. مسئولان اعلام کردند که لباس‌ها باید وزن شود و به همین خاطر ما هم گفتیم بهتر است در گمرک بماند تا وضعیتش مشخص شود. نمی‌دانم چرا برخی این حرف‌ها را می‌زنند. چه دلیلی دارد که می‌خواهند من را خراب کنند؟ مسئول تیم در آن زمان من بودم من هم برای همین موضوع از خبرنگاران ناراحتم.

خوردبین اضافه کرد: شاید بهتر بود لباس‌ها را در ساک بازیکنان می‌گذاشتیم و می‌آوردیم. ما خیلی صادقانه لباس‌های اسپانسر جدید را در ساک‌های دیگر گذاشتیم و در گمرک اظهار کردیم که حدود ۲۰ چمدان و بار اضافه داشتیم. وقتی خودمان می‌گوییم داخل این ساک‌ها چه چیزی است چرا لباس‌ها را در ساک بازیکنان بگذاریم. شاید هم بهتر بود این کار را می‌کردیم چون لباس‌ها را باید به خودشان می‌دادیم. شاید بهتر بود در همان دوبی به خودشان تحویل می‌دادیم. من از این ناراحتم که من مسئول تیم بودم و حرف‌هایی که زده شد به من برمی‌گشت.

خوردبین درباره تساوی پرسپولیس مقابل پیکان هم گفت: متاسفانه زمان کمی داشتیم تا همه بازیکنان‌مان با هم تمرین کنند. بعد از اردوهای تیم ملی این مشکل را داریم که بازیکنان ما با هم هماهنگ‌تر شوند اما باز هم می‌توانستیم برنده باشیم و موقعیت‌های زیادی هم داشتیم که به گل تبدیل نشد. ان‌شاءالله که این مشکل هم برطرف می‌شود. الان هم با تفاضل گل دوم هستیم و همه چیز درست می‌شود.

او درباره اینکه گزارشگر بازی محمود خوردبین را در جریان بازی "محمد خوربین" خطاب کرده گفت: نمی‌دانم گزارشگر بازی که بوده، شاید تازه‌کار بوده است.

خوردبین درباره فرصت‌سوزی مهاجمان پرسپولیس هم گفت: بله ما فرصت‌های زیادی را از دست می‌دهیم. نباید این گونه باشد. مهدی طارمی هم زحمت کشید اما توپ‌ها به گل تبدیل نشد.

در ادامه خبرنگاری به خوردبین گفت قبول دارید به خاطر شرح وظایف متفاوت مهدی طارمی در تیم ملی گلزنی از یادش رفته است گفت: شاید هم همین گونه است. به دلیل اینکه مهدی در تیم ملی پستش تغییر یافته است. مهدی باید تلاش کند موقعیتش را در باشگاه به عنوان یک گلزن حفظ کند.
 
کلمات کلیدی : محمود خوردبین+پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.