توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 353261
حمله پرسپولیسی ها به یحیی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۰
در پی شکست ذوب آهن مقابل استقلال خوزستان حملات زیادی به سرمربی پرسپولیسی ذوبی ها صورت گرفت.

پرسپولیس در دیدار مقابل تیم ته جدولی راه آهن به در بسته خورد و تا اواخر بازی نتوانست به این تیم گل بزند و در نهایت نیز دو بر یک پیروز شد اما با توجه به شکست ذوب آهن برابر استقلال خوزستان، قرمزها به خاطر تفاضل گل شکست خوردند.

در پایان این مسابقه خیلی از قرمزهایی که امید داشتند ذوب آهن در اهواز تیم صدرنشین را متوقف کند گل محمدی را متهم به کم کاری و به صفحات او حمله کردند.

ذوبی ها آنطور که از شواهد پیداست در این مسابقه با تمام قوا حاضر نشدند و این مسئله خشم قرمزها را در پی داشته در حالی که با توجه به در پیش بودن دو مسابقه حساس، باید به سرمربی حریف حق داد.

پیروزی یا شکست برابر استقلال خوزستان سودی برای ذوب آهن نداشت اما این تیم باید به زودی دو بازی حساس با العین در لیگ قهرمانان آسیا و استقلال در فینال جام حذفی برگزار کند و طبعا سرمربی حریف که به اصفهانی ها تعهد دارد، باید بهترین نتیجه را در این مسابقات کسب کند و طبیعی است که تیمش را برای آن دو رقابت حساس حفظ کند.
 
کلمات کلیدی : یحیی گل محمدی+پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.