نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 430958
دستگیری عامل اغفال زن گیلانی در تلگرام
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۴
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی گیلان از شناسایی و دستگیری عامل اغفال زن 31 ساله گیلانی در نرم افزار پیام رسان تلگرام خبر داد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ ایرج محمدخانی گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت به دادخواهی زن 31 ساله گیلانی مبنی بر اغفال او از طریق تلگرام ، موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: با پی جویی فنی و پلیسی، عامل اغفال این زن در تلگرام که مردی 26 ساله اهل و ساکن تهران بود، شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ محمدخانی ادامه داد: با توجه به ادله دیجیتالی کشف شده، متهم به صراحت به بزه انتسابی خود و اینکه از طریق تلگرام اعتماد شاکیه را جلب و سپس با دادن وعده ازدواج به او عکس های خصوصی اش را بدست آورد، اعتراف کرد.

به گفته رئیس پلیس فتا گیلان، متهم با وسیله قراردادن عکس های شخصی شاکیه و تهدید به انتشار آنها ، قصد اخاذی از او را داشت که پس از دستگیری، پرونده اش برای سیر مراحل قانونی به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت ارسال شد.

وی از شهروندان خواست در انتخاب پیام رسان های موبایلی شرکت های بیگانه و استفاده از خدمات آنها، محرمانگی و امنیت اطلاعات شخصی را جدی بگیرند.
 
کلمات کلیدی : اغفال زنان+تلگرام
 
Australia
۱۳۹۵-۱۰-۱۳ ۲۱:۱۶:۵۷
ایراد از تلگرام نیست بلکه کرم از درخت است. (4097579) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۱۰-۱۴ ۰۵:۳۳:۰۶
ولي ما دوست داريم بگيم تلگرام اشكال داره، چون هميشه آسونترين راه حل پاك كردن مساله است (4097893) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.