نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 295553
گراهام: لازم بدانم به ایران حمله می کنم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۲
نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مدعی شد در صورت ضرورت برضد ایران اقدام نظامی صورت خواهد داد.

به گزارش گروه باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی سی ان ان؛ در ادامه مناظره نامزدهای جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که در کتابخانه رونالد ریگان برگزار شد، از سناتور "لیندسی گراهام،" که از مخالفان توافقنامه هسته‌ای ایران است، پرسیده شد نظرش درباره اقدام نظامی بر ضد ایران چیست و آیا وقتی که رئیس جمهور شود بر ضد ایران اقدام نظامی خواهد کرد؟

سناتور لیندسی گراهام پاسخ داد: اگر من به این باورم برسم که آنها می‌خواهند گریز هسته‌ای کنند و به بمب دست یابند قطعا اقدام نظامی خواهم کرد. آنها می‌دانند که اگر من مجبور شوم این کار را می‌کنم. هیچ یک از ما قادر نخواهیم بود از آمریکا دفاع کنیم مگر اینکه ارتش خود را بازسازی کنیم.

وی در ادامه افزود: من وقتی که فرمانده کل در آمریکا شوم در روز نخست به ارتش خواهم گفت که به چه چیزهایی نیاز دارد. من می‌خواهم ایرانی‌ها بدانند که اگر مجبور شوم از اقدام نظامی استفاده خواهم کرد. بدترین کابوس در دنیا این است که یک حکومت اسلامی رادیکال تسلیحات کشتار جمعی داشته باشد. این توافقنامه یک کابوس برای اسرائیل است.

وی گفت: من از نیروی نظامی برای متوقف کردن آنها استفاده خواهم کرد. من این توافقنامه را کنار خواهم گذاشت و به یک توافقنامه بهتر دست خواهم یافت.
 
کلمات کلیدی : بین الملل ، لیندسی گراهام ، گراهام ، جمهوری خواه ، آمریکا ، ایران ، توافق ، هسته ای ، برجام ، گزینه نظامی ، رئیس جمهور ، انتخابات ریاست جمهوری
 
سید علی
۱۳۹۴-۰۶-۲۶ ۱۹:۵۸:۰۹
به نظر من به جای خندوانه سخرنرانی اینا از شبکه نسیم پخش شه ملت بیشتر میخندن (3195304) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۲۶ ۲۰:۰۲:۱۳
غلط می کنی (3195310) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۲۶ ۲۰:۴۲:۲۷
بچه کجایی؟!! (3195359) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۲۶ ۲۲:۲۱:۱۷
غلط می کنید. (3195485) (alef-13)
 
ولاشجردی
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۲۲:۴۴:۲۵
گراهام به گور پدرش خندید. (3230537) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.