نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454484
وزیر ارتباطات: ارسال پیامک تبریک از سوی رییس‌جمهور رایگان است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۱
وزیر ارتباطات و فناوری گفت: اپراتورها اعلام کردند که قصد دارند پیامک تبریک از سوی رییس‌جمهور به مردم را رایگان ارسال کنند که این پیشنهاد با موافقت آقای روحانی همراه شد.

به گزارش ایلنا، سید محمود واعظی در جمع خبرنگاران در باره اینکه آیا  پیامک تبریک رئیس جمهور به مردم هزینه‌ای در بر دارد؛گفت:معمولا اپراتورها در ایران و دنیا رویه‌ای دارند که برای ارسال برخی از پیامک‌ها پیش‌قدم می‌شوند. به طور مثال سال‌ها است در زمینه محیط زیست و روز شهید  پیامک رایگان ارسال می‌شود.

وزیر ارتباطات و فناوری با بیان اینکه اپراتورها برای مسائل عام‌المنفعه خود پیشنهاد دهنده هستند، بیان کرد: از ابتدا اپراتورها اعلام کردند که قصد دارند پیامک از سوی رئیس جمهور به مردم ارسال کنند که این پیشنهاد را با آقای روحانی در میان گذاشتیم و او هم قبول کرد و این اقدام هم منفعت برای اپراتور دارد و هم اینکه ارتباط مستقیم با مردم است.

واعظی در پاسخ به سوالی در رابطه با سفر روزهای گذشته خود به روسیه برای نهایی کردن اسنادی که قرار است طی سفر رییس جمهور بین ایران و روسیه بسته شود،گفت: سفر خوبی خواهد بود و ۱۰ سند شامل  دو سند قضایی  راه آهن ،روادید کنسولی  ، ورزشی و غیره... وجود دارد.
 
کلمات کلیدی : وزیر ارتباطات + پیامک تبریک + رییس‌جمهور
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۲۳:۲۱:۵۱
با زبون خوش دیگه نفرست (4206241) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.