توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 401482
چند بازیکن سپاهان مورد توجه مربیان تیم‌های اروپایی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۵
مدیرفنی آکادمی سپاهان با بیان اینکه در تورنمنت چین از هر چهار تیم یک نوع تجلیل و تقدیر شد، گفت: نتیجه برای چینی ها اهمیتی نداشت و آنها برای اینکه بتوانند خودشان را نزدیک به فوتبال اروپا کنند چنین تورنمنت هایی را برگزار می‌کنند. هزینه این تورنمنت نیز 550 هزار دلار محاسبه شد که بر عهده اسپانسر بود.

به گزارش ایسنا، امرالله سلطانی در خصوص تورنمنت چین، اظهار کرد: حضور در تورنمنتی که از تیم های خوب اروپایی هستند تجربه خوبی بود امیدوارم ما نیز بتوانیم در آینده برنامه ریزی مناسبی برای توسعه فوتبال پایه داشته باشیم.

وی ادامه داد: اروپایی ها در دل آکادمی شان شبکه استعدادیابی دارند که استعدادیابی را در کل کشورشان مدیریت می کند و حتی شبکه ای منظم در کشورهای صاحب فوتبال دارند تا قبل از اینکه این بازیکنان با استعداد به بازیکنی بزرگ تبدیل شوند با قیمت پایین جذب می کنند در صورتی که در فوتبال ما بودجه ای برای استعدادیابی وجود ندارد.

مدیر فنی آکادمی سپاهان، با بیان اینکه میانگین سنی تیم ما از دیگر تیم ها کمتر بود، ادامه داد: در این تورنمنت 4-5 بازیکن ما مورد توجه مربیان تیم های اتلتیکو مادرید و وردربرمن قرار گرفتند و به اذعان آنها تیم ما فوتبالی هجومی و شناوری را انجام داد. از  بچه ها  راضی ام زیرا در حد وسعشان فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتند.

وی با بیان اینکه در این تورنمنت از هر چهارتیم یک نوع تجلیل و تقدیر شد، افزود: نتیجه برای چینی ها اهمیتی نداشت و آنها برای اینکه بتوانند خودشان را نزدیک به فوتبال اروپا کنند چنین تورنمنت هایی را برگزار می کنند هزینه این تورنمنت نیز  550 هزار دلار محاسبه شد که بر عهده اسپانسر بود.
 
 
کلمات کلیدی : تیم سپاهان +فولاد مبارکه سپاهان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.