توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 390906
گران ترین بازیکن لیگ دور از روزهای اوج
گران ترین بازیکن لیگ برتر باز هم نتوانست گره گشای سپاهان شود تا همچنان روزهای بدش ادامه پیدا کند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۱
 

به گزارش "ورزش‌سه"، احسان حاج صفی به عنوان یکی از شاه ماهی های نقل و انتقالات تابستانی در نهایت با قراردادی سنگین به سپاهان بازگشت به این امید که همان نمایش قبل از جدایی را تکرار کند اما نه تنها این اتفاق رخ نداد بلکه گران ترین بازیکن لیگ برتر همچنان روزهای بد خود را ادامه داد و بعد از بازی پرانتقاد در آبادان دیروز در مصاف با پیکان هم عملکردش به عنوان کاپیتان چنگی به دل نزد.


احسان حاج صفی که در تیم ملی هم بعد از بازی پرانتقاد برابر قطر مقابل چین نیمکت نشین شد تا جایگاهش با تهدید روبرو شود در بازگشت به اردوی سپاهان مقابل پیکان در حالی با بازوبند کاپیتانی به میدان رفت که عبدا.. ویسی امیدوار بود با اتکا به توانایی های این خرید گران قیمت بتواند زمینه برد تیمش برابر پیکان را فراهم کند اما حاج صفی باز هم نشان داد از دوران اوج خود دور است و هنوز زمان نیاز دارد تا به دوران اوج بازگردد.


مسلما با ادامه این روند نه تنها حاج صفی نمی تواند در سپاهان به موفقیتی برسد بلکه جایگاهش در تیم ملی را نیز از دست خواهد داد چون سایر رقبای این بازیکن در جناح چپ سخت در تلاش هستند تا نظر کارلوس کی روش را به خود جلب کرده و به تیم ملی دعوت شوند. در این بین طرفداران سپاهان نیز اعتماد خود را به این بازیکن از دست داده و دیگر او را منجی تیم محبوب شان نمی دانند.

 

 

 

 
کلمات کلیدی : احسان حاج صفی+فولاد مبارکه سپاهان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.