نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 275681
درخواست خانواده‌ زائران متوفای عربستانی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۰
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در نشست خبری خود گفت: خانواده‌های عربستانی افراد متوفی در مشهد مقدس درخواست کردند که اجساد فرزندان خود را در حرم مطهر رضوی(ع) تدفین کنند.

به گزارش تسنیم، حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در نشست خبری خود گفت: در پی مسمومیت تعدادی از زائرین عربستانی و جان سپردن آنها به‌دلیل استنشاق گاز متصاعد شده از قرص‌های برنج، خانواده‌های افراد متوفی از مسئولین استانی درخواست کردند که اجساد فرزندان خود را در حرم امام رضا(ع) دفن کنند.

لازم به ذکر است در تاریخ ۱۷ خرداد ماه تعداد ۴ نفر از زائرین عربستانی که از شهر دمام عربستان به مشهد مقدس آمده بودند به‌دلیل مسمومیت گاز قرص برنج جان خود را از دست دادند.
 
کلمات کلیدی : زائران عربستانی
 
۱۳۹۴-۰۳-۲۰ ۱۹:۴۸:۱۸
ما مشهدیها میخواهیم درتشییع این زوار غریب شرکت کنیم الف عزیز لطفا اطلاع رسانی کن انشاالله مسئولین شهر هم متوجه این غربت شیعیان عربستان که میهمان ما بودند باشند و اقدام کنند. (2954746) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۲۰ ۲۰:۳۶:۰۱
استنشاق گاز قرص برنج؟! خوب كى باور ميكنه آخه، خوب بگيد توى غذاشون قرص برنج ريختن ، مردم رو چى فرض ميكنيد مسئول محترم؟! (2954828) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۲۱ ۰۸:۵۸:۵۷
بعید نیست این مسمومیت کار خود عربستانیها باشد تا بهانه ای برای جلوگیری از ورود زوار عربستان به ایران شود. (2955743) (alef-13)
 
آرتین
۱۳۹۴-۰۳-۲۱ ۰۹:۳۸:۳۱
اگراین اتفاق برای زوارایران درعربستان می افتادآنگاه واکنش ما جه بود؟واقعا تاسف باراست. (2955847) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.