نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 280536
اعلام علت فوت و مسمومیت زائران عربستانی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۶
دادستان عمومی و انقلاب مشهد با بیان اینکه نتیجه نهایی آزمایشات پزشکی قانونی در باره علت فوت زائران عربستانی را مشخص کرد، گفت: علت مسمومیت و فوت زائران عربستانی گاز متصاعد شده از قرص برنج بوده است.

 به گزارش میزان، غلامعلی صادقی دادستان عمومی و انقلاب مشهد درباره علت مسمومیت و فوت زائران عربستانی در یکی از هتل های مشهد در خرداد امسال اظهار کرد: پزشکی قانونی نظر قطعی خود را اعلام کرد و علت مسمومیت و مرگ زائران عربستانی در مشهد مشخص شد.

وی افزود: استنباط بازپرس پرونده با نظر پزشکی قانونی یکی بوده و نمونه های آزمایشگاهی نیز استنباط قاضی را تایید کرد.

صادقی گفت: علت فوت زائران عربستانی استنشاق گاز متصاعد شده از قرص های برنج بوده و بقیه احتمالات و حرف‌ها بر اساس قرائن در صحنه و جواب آزمایشات دیگر منتفی است.

در تاریخ ۱۷ خرداد ماه چهار زائر عربستانی که از شهر دمام عربستان به مشهد مقدس رفته بودند به‌دلیل مسمومیت گاز قرص برنج جان خود را از دست دادند.

همچنین برخی از زائران دچار مسمومیت و در بیمارستان مشهد مداوا شدند.
 
کلمات کلیدی : زائران عربستانی
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۴ ۰۸:۵۲:۰۴
هتلداري که ازپول زوار امام رضا(ع) جيبش راپر ميکند وبا خيانت وکوتاهي باعث مرگ وآلام آن عزيزان وميمانان مملکت ما ميشود را بايد به اشد مجازات رساند وهتلش را براي عبرت بقيه ويران کرد0 (3016092) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.