نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 372368
شرط‌ اتحادیه‌ عرب‌ برای‌ عضویت‌ دوباره‌ سوریه
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۶
اتحادیه عرب برای عضویت مجدد سوریه در این اتحادیه شرط تعیین کرد.

به گزارش فارس، به نقل از وبگاه خبری «عیون الخلیج»، «احمد ابوالغیط» دبیرکل اتحادیه عرب پنجشنبه (امروز) اعلام کرد که شرط عضویت سوریه در این اتحادیه به توافق رسیدن با گروه های مخالف در این کشور می باشد.

دبیرکل اتحادیه عرب در پاسخ به سؤالی در مورد امکان عضویت سوریه در این اتحادیه گفت:‌ «اتحادیه عرب در وضعیتی نیست که به سوریه اجاره دهد کرسی خود در این اتحادیه را به دست بگیرد و این مسئله نیازمند توافق دولت سوریه با معارضان است».

ابوالغیط ادامه داد: «موضوع سوریه پیچیده است و فکر نمی‌کنم که در چنین اقداماتی (گفت‌وگوهای ژنو) فرصتی برای پیشرفت وجود داشته باشد».

اتحادیه عرب با شروع بحران سوریه در زمان «نبیل العربی» دبیر کل سابق این اتحادیه، عضویت سوریه را لغو کرد و کرسی آن را به معارضان داد.

«احمد ابوالغیط» دبیر کل جدید اتحادیه عرب که به تازگی کار خود را شروع کرده، از جمله افرادی است که با مقامات رژیم صهیونیستی روابط عمیقی داشته و برخی از تحلیلگران و ناظران می‌گویند انتخاب وی به عنوان دبیر کل این اتحادیه به منزله عضویت اسرائیل در اتحادیه عرب است.
 
کلمات کلیدی : اتحادیه عرب+سوریه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۵ ۰۴:۴۹:۴۶
اتحاد عرب مرد (3824208) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۵ ۱۰:۳۹:۲۵
تا جایی که من یادم میادف تنهها اتحادیه نژادپرستانه جهان همین اتحادیه عرب است که براساس زبان وقمیت، اتحادیه درست کردند. البته اتحادیه بی خاصیت که جز تفرقه و دعوا خاله زنکی عرضه دیگری ندارد. (3824397) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.