نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 305019
چیت‌چیان از ورود خودروی برقی در آینده خبر داد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۴
وزیر نیرو گفت: در آینده‌ای نه‌چندان دور ورود خودروهای برقی به کشور اجتناب ناپذیر است و صنعت برق می‌بایست خود را برای ایجاد ایستگاه‌های مخصوص شارژ این خودروها و تأمین برق مصرفی آنان آماده کند.

حمید چیت‌چیان در گفت‌‌وگو با تسنیم اظهار داشت: وزارت نیرو در حال برنامه ریزی برای حمایت‌های ویژه از شرکت‌های دانش‌بنیان است که در این خصوص یکی از بخشهای مورد توجه، شرکت‌های فعال در زمینه خودروی برقی است. وی افزود: در آینده‌ای نه‌چندان دور، ورود خودروهای برقی به کشور اجتناب ناپذیر است و صنعت برق می‌بایست خود را برای ایجاد ایستگاه‌های مخصوص شارژ این خودروها و تأمین برق مصرفی آنان آماده کند.

حدود یک سال پیش، مطالعات اولیه در زمینه بهره گیری از ظرفیت‌های شبکه هوشمند برق جهت تأمین برق و شارژ خودروهای الکتریکی در سازمان بهره‌وری انرژی ایران با مشارکت دانشگاه صنعتی شریف کلید خورد.
 
کلمات کلیدی : چیت چیان، خودروی برقی
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۵ ۱۳:۲۶:۲۴
پراید با بنزین راه نمیره حالا اینا میخوان برقیشو بیارن. میگم پراید چون اینا واسه ملت بهتر از پراید ، روا نمی بینن. (3282777) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.