توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451305
واکنش سردار سنایی‌راد به تحریم سپاه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۴
معاون سیاسی سپاه گفت: کمک‌های مستشاری ما به سوریه و عراق بنا به درخواست دولت‌های قانونی آنها صورت می‌گیرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سردار رسول سنایی‌راد با اشاره به طرحی که آمریکایی‌ها برای تحریم سپاه مطرح کرده‌اند، اظهار داشت: تهدید حربه زنگ زده‌ای است که آمریکایی‌ها سالها آن را علیه ما بکار گرفته‌اند.

وی افزود: این تحریم‌ها موجب شده است که ما از آنها به عنوان فرصت استفاده کنیم و برای میل به استقلال در جهت دفاعی‌مان بهره ببریم. برای سپاه این نوع موضع آمریکایی‌ها به ایجاد منزلت در نیروهای مدافع انقلاب و محرومان منطقه و مظلومان می‌کند.

معاون سیاسی سپاه با بیان اینکه سپاه یک نیروی انقلابی است عنوان کرد: سپاه پاسداران از ابتدای انقلاب تمرین کرده که بر روی پای خودش بایستد؛ لذا به نظر می‌رسد که این گونه سناریو‌ها بیشتر یک اقدام تبلیغاتی و روانی است.

سردار سنایی‌راد با اشاره به کمک‌های مستشاری جمهوری اسلامی ایران به عراق و سوریه عنوان کرد: کمک‌های مستشاری ما به کشورهای عراق و سوریه بنابه درخواست های دولت‌های مستقر و قانونی آنها صورت می‌گیرد و از گذشته به این صورت بوده است.

وی با بیان اینکه روند کلی تحولات سوریه به نفع مردم و دولت بشاراسد است خاطر نشان کرد: اگر مداخله کشورهای بیگانه نباشد تروریست‌ها، طول عمر چندانی نخواهند داشت؛ لذا ورود سایر کشورها در موضوع سوریه، نوعی اقدام برای تأثیرگذاری در روند تحولات بعد از فتح حلب است که جریان تروریستی را کاملا در انفعال قرار داده است.
 
کلمات کلیدی : سردار سنایی‌راد + تحریم سپاه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.