توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498502
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی:
۱۱۰ هزار مسکن مهر معارض دارد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۷
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این‌که ۱۱۰ هزار مسکن مهر دارای معارض یا بدون متقاضی است، می‌گوید: تاکنون یک میلیون و ۸۳۵ هزار مسکن مهر افتتاح شده است.

به گزارش تسنیم، احمد اصغری مهرآبادی اظهار کرد:‌ در چهار سال گذشته 880 هزار واحد مسکن مهر معادل سالانه 220 هزار واحد به متقاضیان واگذار شد.

وی تصریح کرد: مجموع واحدهای مسکن مهر کشور 2.2 میلیون واحد بوده که ساخت یک‌میلیون و 950 هزار واحد به اتمام رسیده و یک‌میلیون و 835 واحد افتتاح شده است.

وی با بیان این‌که 85 تا 90 هزار واحد مسکن مهر تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: 110 هزار واحد نیز معارض داشته یا بدون متقاضی است و حدود 36 هزار واحد نیز دارای مشکلات حقوقی و قضایی است.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی یادآور شد:‌ دولت برای اتمام طرح‌های مسکن مهر در مجموع 50 هزار میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته که اگر با آورده‌های متقاضیان و صاحبان آن حدود 100 هزار میلیارد تومان می‌شود.

 
 
کلمات کلیدی : مسکن مهر+وزارت راه و شهرسازی+مسکن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.