توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 410067
ترامپ برای جشن شب پیروزی یک هتل رزرو کرد!
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۳
ستاد تبلیغات انتخاباتی ترامپ تاکید کرد که برای برگزاری جشن شب پیروزی که نامزد جمهوریخواه آرزوی تحقق آن را دارد، هتل "هیلتون میدتاون" در نیویورک که 600 متر از برج ترامپ ـ محل سکونت این تاجر ثروتمند و همسرش میلانیا ـ فاصله دارد، رزرو کرده است.

به گزارش العالم، ستاد تبلیغاتی نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد که دونالد ترامپ شب انتخابات را به همراه هواداران خود در نیویورک سپری خواهد کرد که فقط چند کیلومتر از محل تجمع هواداران هیلاری کلینتون فاصله دارد.

به گزارش "اسکای نیوز عربی"، ستاد تبلیغات انتخاباتی ترامپ تاکید کرد که برای برگزاری جشن شب پیروزی که نامزد جمهوریخواه آرزوی تحقق آن را دارد، هتل "هیلتون میدتاون" در نیویورک که 600 متر از برج ترامپ ـ محل سکونت این تاجر ثروتمند و همسرش میلانیا ـ فاصله دارد، رزرو کرده است.

ستاد تبلیغاتی نامزد جمهوری خواه افزود که مشارکت در این جشن محدود به افراد دعوت شده از دوستان ترامپ و هواداران وی خواهد بود.

هیلاری کلینتون اما تقریبا در سه کیلومتری رقیب خود در مرکز همایش های جاکوب کی – جاویتز خواهد بود که یک ساختمان شیشه ای در منهتن است.

کلینتون این ساختمان کاملا شیشه ای را انتخاب کرد تا نشانه ای بر سخنانش در طول تبلیغات انتخاباتی مبنی بر شکستن سقف شیشه ای سیاست امریکا باشد که این سخن به احتمال انتخاب وی به عنوان نخستین رییس جمهوری زن در تاریخ آمریکا اشاره دارد.
 
کلمات کلیدی : ترامپ+هیلاری کلینتون+انتخابات آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.