نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 500959
واکنش سخنگوی فیفا به محرومیت شجاعی و حاج صفی از تیم ملی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۶
سخنگوی فیفا با اشاره به بررسی محرومیت دو بازیکن ایرانی اعلام کرد که فدراسیون فوتبال ایران باید درباره این محرومیت توضیح دهد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از خبرگزاری رویترز، محرومیت دو بازیکن ایرانی از تیم‌ ‌ملی فوتبال بازتاب‌های زیادی داشته است. یکی از سخنگوهای فیفا در رابطه با همین موضوع با خبرگزار رویترز به صحبت پرداخت و درباره اظهارات مسوولان وزارت ورزش و جوانان ایران درباره مسعود شجاعی و احسان حاج صفی، گفت‌: ما موضوع را در حال‌ حاضر به دقت در حال‌ بررسی کردن آن هستیم و از فدراسیون فوتبال ایران خواسته‌ایم تا درباره این موضوع به ما توضیح بدهد. در حال‌ حاضر هیچ اظهار نظری نمی‌خواهیم انجام دهیم و منتظر پاسخگوی فدراسیون فوتبال ایران خواهیم بود.

در اساسنامه فیفا هر گونه دخالت دولتی در امور فدراسیون‌ها ممنوع اعلام شده و در صورتی که چنین اموری مشاهده شود، تمهیداتی در نظر گرفته شده است. ایران اکنون توانسته جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد، ولی اگر ثابت شود که دخالت دولت در امور فدراسیون فوتبال صورت گرفته، باشگاه‌ها و تیم‌های ملی ایران حق شرکت در رقابت‌های بین‌المللی را نخواهد داشت.
 
کلمات کلیدی : احسان حاج‌صفی + پانیونیوس + مسعود شجاعی + فیفا
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۱۲:۰۶:۵۵
مبارک است! (4515684) (alef-3)
 
Turkey
۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۱۳:۰۵:۳۶
صددرصد این دخالت مشخصه چراکه سیاسی هست (4515810) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۱۴:۴۰:۱۳
به فیفا چه ربطی داره
بدبختی ما رو ببین
اون روزی که یه عده می گفتن با سیاست های این دولت روزی می رسه که خارجی ها سرزده میان خونمون راست می گفتن (4516059) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۱۵:۴۱:۵۹
تجربه نشان داده كه تحريمها و فشار هاى بين المللى خيلى از امور داخلى را تغيير مى دهد (4516142) (alef-3)
 
Norway
۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۱۵:۴۴:۰۱
ﺁﻗﺎﯼ ﺩﺍﻭﺭﺯﻧﯽ ﺷﻤﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻭﺭﻭﺩ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﻭﺭﺯﺵ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺍﺗﻔﺎﻗﺎﺕ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﺩﺭ ﺷﺄﻥ ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﯿﺪ .ﺑﻔﺮﻣﺎﯾﯿﺪ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺑﺪﻫﯿﺪ (4516149) (alef-3)
 
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۱۵:۵۸:۴۷
به درک که نمیریم جام جهانی خون دانشمندان ما خون افراد بیگناه ما خون بسیاری دیگر رو نادیده گرفتند و کشور منحوس رو به رسمیت شناختند حالا اگه نرفتیم جام جهانی چی میشه ماکه مرحله گروهی حذف میشیم پس بهتره حداقل برای خون هموطنانمون ترزش قاءل بشیم (4516166) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۱۶:۲۰:۰۷
این محرومیت خیلی هم بد نیست ... حیف طلا که خرج مطلا کند کسی (4516193) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته