نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 500955
بازتاب محرومیت شجاعی و حاج صفی در رسانه‌های جهان
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۵
محرومیت مسعود شجاعی و احسان حاج صفی از تیم ملی بازتاب بسیار گسترده‌ای در رسانه‌های برتر جهان داشته است.

به‌ گزارش ‌ایسنا، بعد از این که مسعود شجاعی و احسان حاج صفی تصمیم گرفتند تا تیم باشگاهی‌شان یعنی پانیونیوس را در رقابت‌های لیگ اروپا برابر نماینده رژیم اشغالگر قدس همراهی کنند، مسوولان ورزشی ایران و فدراسیون فوتبال این اقدام را محکوم کردند و در نهایت تصمیم گرفته شد تا فعلا این دو بازیکن از حضور در تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران محروم شوند.

خبر محرومیت دو بازیکن ایرانی به سرعت در سایت‌ها و روزنامه‌های برتر جهان بازتاب داشت و حتی به تیتر یک این سایت‌ها تبدیل شد. هرچند در این بین خیلی از سایت‌های بیگانه سعی کردند از این شرایط برای خودشان بهره‌برداری سیاسی کنند.

روزنامه‌ ایندیپندنت و یک شبکه تلویزیونی در آلمان معتقدند در مساله محرومیت دو بازیکن ایرانی دخالت سیاست در ورزش رخ داده و به همین دلیل فوتبال ایران باید  تعلیق شود و هیچ تیمی از ایران چه باشگاهی و چه ملی حق شرکت در رقابت‌های بین‌المللی را نخواهد داشت.

در سال 2006 نیز چنین اتفاقی مشابه رخ داد و در آن جا نیز لابی‌های صهیونیستی در آلمان تلاش زیادی کردند تا ایران حق شرکت در جام جهانی آلمان را نداشته باشد، ولی آنها به هدف‌شان نرسیدند.
 
کلمات کلیدی : احسان حاج‌صفی + پانیونیوس + مسعود شجاعی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۱۱:۵۹:۵۴
کار فدراسیون اشتباه بود. باید ایشان محروم نمی شدند.... (4515673) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۰۰:۰۷:۵۶
اشتباه لایکت کردم!
کسی که با دشمن ملتش که ازخداشه سر به تن ایرانیها نباشه و اگه زورش میرسید این کار رو با مردم ایران میکرد، میره بازی میکنه و به حسابش میاره به غیرتش و ایرانی بودنش شک دارم! واقعا واسه این دو تا و امثالهم متاسف هستم.
قیمت آدم ها چنده؟ (4522622) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۰۰:۱۲:۰۵
با محروم کردن این بازی کنا بهتر که محروم شیم و این فوتبالی که پر از فساد و هزینه واسه بیت المال شده و بد جوووور دلالی توش میشه و پول این ملت بیچاره میلیاردی واسه هر یه فوتبالیست حروم میشه بهتر که بسته شه! اگر در حد تیم های اروپا بودن این بازیکنای کم فروش که واسه همسایه فقط تخم طلا میزارن و واسه داخل هیچ اگر از جون مایه میزاشتن میگفتیم این پول نوش جونش ولی... (4522627) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۰۰:۱۲:۵۷
ببندید این فوتبال رو که جز هزینه و سود برخی هیچ سود دیگه نداره!! (4522630) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته