نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 474355
«رئیسی» خواستار رسیدگی شورای نگهبان به تخلفات انتخابات ریاست‌جمهوری شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۴
سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست‌‌جمهوری در نامه‌ای به آیت الله جنتی ، ضمن ابراز اعتماد و اطمینان به شورای نگهبان‌، خواستار رسیدگی به برخی تخلفات در قبل و حین برگزاری انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه شد.

به گزارش فارس، سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست‌‌جمهوری صبح امروز در نامه ای به آیت الله احمد جنتی ، ضمن ابراز اعتماد و اطمینان به شورای نگهبان ، خواستار رسیدگی به برخی تخلفات در قبل و حین برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت ماه شد. وی به همراه این نامه 3 صفحه ای ، صدها صفحه مستند را در چندین مجلد برای شورای نگهبان ارسال کرده است.

حجت الاسلام رئیسی ضمن تاکید بر حق الناس بودن آرای مردم ، خواستار رسیدگی دقیق هیات نظارت بر انتخابات به این تخلفات ، تا حصول نتیجه قطعی شده است.

در بخشی از این نامه آمده است : همه ما در نظام مقدس جمهوری اسلامی موظف و مکلف به حفظ جمهوریت نظام و پاسداری از آرای مردم که مصداق حقوق شهروندی ایرانیان است می باشیم و اینجانب با وعده ای که به مردم قهرمان و نجیب ایران داده ام ، نمی توانم در برابر ظلم به حقوق مردم سکوت کنم ؛ لذا تقاضا دارم در اجرای قانون به موارد گفته شده توجه و رسیدگی جدی شود.

گفتنی است این کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری روز گذشته در پیامی با تبریک حضور پرشکوه ملت ایران در انتخابات روز جمعه ، برخی بداخلاقی های انتخاباتی و تخلفات آشکار در قبل و حین برگزاری انتخابات را از لحظات تلخ این رویداد خوانده و تاکید کرده بود آن را از مسیر قانونی پیگیری خواهد کرد.
۱۳۹۶/۰۳/۲۰ ۱۵:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۳ ۲۱:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۳۰ ۲۰:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ۰۰:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۱۹:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۰۱:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۷ ۰۰:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۷ ۰۰:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۶ ۲۳:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۲ ۱۴:۳۴
 
 
کلمات کلیدی : رئیسی، انتخابات ریاست جمهوری، شوری نگهبان، آیت الله جنتی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۳۱ ۱۸:۵۱:۱۵
امیدوارم قانونمندی آقای رئیسی الگویی بشه واسه اونا که سال ۸۸ کشور رو به آشوب کشیدن و باز هم اگه ببازن بعید نیست... (4381091) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.