توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 388559
سعیدمرتضوی: بی‌گناه اعلام شدم/ اشتباه شکلی بود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۵
سعید مرتضوی پس از خروج از دادگاه کارکنان دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر چگونگی روند برگزاری دادگاه  رسیدگی به پرونده تامین اجتماعی و اینکه نظریه کارشناسی به کجا رسید؟ گفت: پس از اعلام نظر کارشناس رسمی دادگستری طرفین برای ادامه رسیدگی دعوت شدند.

به گزارش ایسنا؛ وی افزود: در نظریه کارشناس رسمی دادگستری در اکثر موارد بی گناه اعلام شدیم. ما به کلیات نظریه کارشناسی اعتراضی نداریم و نسبت به بیشتر مواردی که کارشناس نظر داده بود اعلام کردیم که مورد تایید است.

مرتضوی با بیان اینکه در چند مورد کارشناس رسمی دادگستری اشتباهات شکلی کرده بود، اظهار کرد: این مطالبی بود که مورد اعتراض ما بود که از جمله آنها نحوه هزینه کرد بودجه غیر شمول که مربوط به شش ماهه دوم سال۹۲ بود که در نظریه کارشناس آمده بود و به آن استناد کرده بودند که ما اعلام کردیم این موضوع اشتباه است. زیرا ما تا نیمه اول سال ۹۲بیشتر در سازمان تامین اجتماعی نبودیم و توضیحات‌مان را در مورد نظریه کارشناس دادیم. قرار شد ریاست دادگاه بررسی های لازم را انجام دهد و رای را صادر کند.

مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه روند رسیدگی در نظریه کارشناسی به نفع شما شد یا خیر ؟ گفت: ۵۷ صفحه کارشناس رسمی دادگستری نظر داده که در اکثر موارد مسئولیت را متوجه من ندانسته است و من آن را قبول دارم.

مرتضوی در پاسخ به سئوال دیگری درباره اینکه موضوع تفاهم‌نامه سازمان تامین اجتماعی با بابک زنجانی به کجا رسید؟ گفت: هیچ فروشی نبوده و تخلفی را انجام ندادیم. آن تفاهم‌نامه در مرحله بازپرسی منع پیگرد زده شد و مواردی هم که مورد ایراد بود کارشناس رسمی دادگستری نظر داده است که هیچ تخلفی از طرف مدیر‌عامل صورت نگرفته است و هیچ خسارتی به سازمان وارد نشده و هیچ شرکتی هم فروش نرفته و منتقل نشده است.
 
کلمات کلیدی : سعید مرتضوی+تامین اجتماعی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.