توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 452359
تاکید بر برخورد با فساد اقتصادی در اجلاسیه خبرگان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۶
نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری لزوم برخورد با فساد اقتصادی را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین اسلامی که عنوان  ناطق پیش از دستور جلسه صبح روز دوم اجلاس خبرگان سخن می‌گفت، یادآور شد: اسلام کار آمد بوده و ملت را از خفت نجات داده و به بالندگی و عظمت رسانده است، مدیریت فقاهت اسلام آن چنان قدرت دارد که شعاع آن مقاومت بسیجان و سربازان را دراقصی نقاط جهان از بندر طارق گرفته تا باب المندب و از دریای آزاد گرفته تا تنگه هرمز در برگرفته است و آنچنان ملتی ساخته  که ریگی جانور را از آسمان به زیر کشید و پهپاد پیشرفته آمریکا را در کویر کاشمر به زمین نشاند و در دل شب ناو های انگلیسی خبیث را مانند عقاب به چنگال گرفت.

وی تاکید کرد: مدیریت ولایت در انقلاب اسلامی آنچنان رشد کرده که در صنعت و فضا و پزشکی و دریا و امنیت و دفاع رشد حیرت آور داشته است .کارآمدی اسلام این است که در پنج قاره عالم می بینیم، اما این اختلاس و دزدی و رشوه و فساد اقتصادی چگونه است که این چنین فضای کشور را آلوده کرده است ؟ به نظر اینجانب بتی بنام باندهای بت لات و عزی در کشور پیدا شده است که هیچگونه معیارهای استخدام و گزینش را رعایت نمی‌کند و هرکس جز این باند باشد به کار گرفته می شود و این فساد آور است ، با نیمی از اسلام و نیمی از غرب نمی توان کشور را بصورت صحیح اداره کرد.
 
کلمات کلیدی : مجلس خبرگان + فساد اقتصادی + اجلاسیه خبرگان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.