توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 381042
آمریکایی ها در ایران بنزین تولید می‌کنند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۵
خیری گفت: اکنون پالایشگاه تهران روزانه حدودا ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر در روز بنزین تولید می‌کند که تماما به یورو ۵ تبدیل می‌شود.

احمد خیری مدیر عملیات پالایشگاه تهران در گفت‌وگو با ایلنا درباره تبدیل بنزین تولیدی پالایشگاه به یورو ۵ گفت: ما برنامه ریزی کرده‌ایم که بتوانیم درجه آرام سوزی را به ۹۵ برسانیم و به این ترتیب تمامی بنزین تولیدی در پالایشگاه یورو ۵ خواهد شد.

وی افزود: فعلا کارهای مطالعاتی و طراحی پایه واحد CCR انجام شده و در مرحله عقد قرارداد با شرکت آمریکایی UOP هستیم.

خیری تصریح کرد: در صورتی که این واحد ۱۶ هزار بشکه‌ای در روز در چرخه تولید قرار بگیرد از نظر درجه آرام سوزی و یا اکتان به یورو ۵ ارتقا پیدا می‌کنیم.

وی اظهار داشت: در حال حاضر مذارکرات این طرح با این شرکت آمریکایی انجام شده، مطالعه فنی و طراحی پایه صورت گرفته و در مرحله طراحی پایه‌ایم ولی ساخت واحد توسط شرکت‌های داخلی انجام می‌شود.

مدیر عملیات پالایشگاه تهران خاطرنشان کرد: اکنون پالایشگاه تهران روزانه حدودا ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر در روز بنزین تولید می‌کند که تماما به یورو ۵ تبدیل می‌شود.
 
کلمات کلیدی : بنزین+ایران+ آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.