نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 493454
آمریکا ۱۸ شهروند و گروه ایرانی را تحریم کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۳
دولت ترامپ در تازه‌ترین اقدام خود ۱۸ شهروند و گروه ایرانی دیگر را تحت تحریم خود قرار داد.

به گزارش تسنیم به نقل از آسوشیتدپرس، آمریکا 18 شهروند، گروه و شبکه‌ ایرانی را به خاطر «حمایت از توسعه موشک‌های بالستیک ایران»  تحت تحریم قرار داد.

این اقدام تنها یک روز پس از آن صورت گرفت که دولت آمریکا به کنگره اعلام کرد که ایران به توافق هسته‌ای هسته‌ای پایبند بوده و کاهش تحریم‌های هسته‌ای را همچنان می‌توان ادامه داد.

وزارت خزانه‌داری آمریکا در تازه‌ترین اقدام خود 7 گروه و 5 فرد را به خاطر کمک نظامی به ایران یا سپاه پاسداران هدف تحریم‌های خود قرار داده است. این تحریم‌ها همچنین شامل آنچیزی است که به گفته آمریکا یک گروه جنایی بین‌المللی مستقر در ایران و 3 فرد مرتبط با آن است.

وزارت خارجه آمریکا نیز دو گروه دیگر مرتبط با برنامه موشک‌های بالستیک ایران را تحت تحریم قرار داده است.

براساس این تحریم‌ها، هر گونه دارایی این افراد و گروه‌ها در آمریکا مسدود شده و آمریکایی‌ها از هرگونه تجارت با آن‌ها منع می‌شوند.
 
کلمات کلیدی : تحریم ایران+آمریکا
 
Canada
۱۳۹۶-۰۴-۲۷ ۲۱:۰۴:۲۶
دولتمردان و سیاسیون ما باید بسیار صبور باشند و در چنین مقطعی صد در صد با هم متحد باشند.

به نظر و اتحاد و آزادیهای مشروع در جامعه و ایجاد روابط نزدیک و حسنه با دیگر کشورها و همچنین سرمایه گذتری در بخشهای مختلف اقتصادی براحتی با سنگ اندازیهای آمریکا می شود مقابله کرد.

نکته مهم ایت هست که دولت فعلی آمریکا جایگاه با ثباتی در داخل و خارج آمریکا ندارد. مشکلات بسیار زیادی دارد و دنبال بهانه می گردد تا خودش را از تنگناهای موجود خارج کند.

اتفاقا دولت فعلی آمریکا بسیار خطرناک هست و برای رهایی خودش از مسابل داخلی حتی حاضر به ایجاد در گیری هم هست. حالا یا ایران، کره شمالی یا جای دیگر.

امیدوارم ما بیش از گذشته هوشیاری و صبوری داشته باشیم و بیش از گذشته متحد. (4480172) (alef-11)
 
Italy
۱۳۹۶-۰۴-۲۷ ۲۲:۱۵:۴۵
لااقل اسم این 18 نفر را بفرمایید ما هم بشناسیمشون (4480232) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.