توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 421344
پلیس راهور به حالت آماده‌باش درآمد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۳
جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از پیش‌بینی افزایش حجم ترافیک در معابر پایتخت در روزهای پایانی هفته خبر داد از شهروندان خواست که زمان سفر خود را مدیریت کنند.

سرهنگ حسن عابدی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به پیش‌بینی سازمان هواشناسی در خصوص آغاز موج جدید بارش‌ها در پایتخت اظهارکرد: به‌طور کلی با پایان ماه صفر و آغاز ماه ربیع‌الاول و همچنین سرمای هوا و کاهش طول روز حجم ترافیک در معابر تهران افزایش یافته است، از سوی دیگر با توجه به پیش‌بینی بارندگی در تهران در روزهای آتی احتمال افزایش حجم ترافیک در روزهای آتی وجود دارد.

وی با بیان اینکه پلیس راهور در این ایام مأموران خود را به حالت آماده‌باش درآورده است، ادامه داد: یکی از گره‌های ترافیکی تهران در محدوده شمالی شهر است، بطوریکه در روزهای اخیر شاهد ترافیک سنگین در بزرگراه‌های چمران و مدرس به ویژه در محدوده پل پارک وی بوده‌ایم.

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه عمده تمرکز پلیس بر معابر شمالی است، افزود: با توجه به همزمانی ساعات پایان کار ادارات و غروب آفتاب درخواست ما از شهروندان این است که زمان سفرهای درون شهری خود را مدیریت کرده و کارهای اداری خود را به ساعات میانی روز موکول کنند.

عابدی افزود: توصیه می‌شود شهروندان از ناوگان حمل و نقل عمومی برای تردد در معابر استقاده کنند.
 
کلمات کلیدی : راهنمایی و رانندگی + پلیس راهور +طرح ترافیک
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته