نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 416998
طرح ترافیک به حالت عادی بازگشت/ تغییر ساعات اجرای طرح زوج و فرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۹
جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از بازگشت ساعات و محدوده اجرای طرح ترافیک به حالت عادی خبر داد و گفت: ساعت اجرای طرح زوج و فرد نیز دو ساعت افزایش یافته است.

به گزارش ایسنا، سرهنگ حسن عابدی درباره اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد اظهار کرد: برابر مصوبه کمیته کاهش آلودگی هوا در شرایط اضطرار، از فردا ساعت و محدوده اجرای طرح ترافیک به حالت عادی باز خواهد گشت و براین اساس از شنبه تا چهارشنبه طرح ترافیک از ساعت 6:30 صبح آغاز شده و تا ساعت 17 ادامه خواهد داشت و ساعت اجرای آن در روز پنجشنبه نیز از 6:30 آغاز شده و تا 13 ادامه خواهد داشت.

او با بیان اینکه ساعت اجرای طرح زوج و فرد دو ساعت افزایش داشته است، گفت: طرح زوج و فرد نیز در همان محدوده خود از ساعت 6:30 آغاز شده و با دو ساعت افزایش در ساعت 19 به پایان خواهد رسید. در روز پنجشنبه نیز این طرح در ساعت 13 تمام خواهد شد.

جانشین رییس پلیس راهنمایی ورانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه طرح ترافیک و زوج و فرد در روزهای تعطیل اجرا نخواهد شد، گفت: دوربین‌های نظارتی نسبت به ثبت تخلف ورود غیرمجاز به این محدوده اقدام خواهد کرد.
 
کلمات کلیدی : راهنمایی و رانندگی + پلیس راهور +طرح ترافیک
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۳ ۱۵:۵۹:۵۳
به جای مدیریت فقط زورشان به مردم می رسد. دوت ها با برنامه های غلط خود مشکل درست میکنند و تاوانش را مردم میدهند. مثل همین بگیر ببند ماشینه در فصل آلودگی هوا
کسی که ناچار است به هر دلیل موجهی ماشین استفاده کند اما جلویش را می گیرند. ماشین با قیمت بالاتر و استاندارد کمتر بخری و عوارض و مالیات و ....بدهی آنوقت مشکلزاها تعیین کنند کی سوارش شو و کی نشو (4029187) (alef-13)
 
مهندس
Germany
۱۳۹۵-۰۹-۰۳ ۱۸:۳۹:۱۷
چه گناهی کرده اند کسانی که محل سکونتشان در محدوده طرحها است؟
چه کسی پاسخگوی این ظلم اشکار است؟ (4029423) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.