توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461575
فولادگر: تصمیم «رئیسی» این است که از سطح جمنا فراتر باشد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۵
یک عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با تاکید بر فعالیت این جبهه برای انتخابات ریاست جمهوری گفت: آقای رییسی بر این نظر است که فراگیرتر به میدان بیاید اما در نهایت اگر بخواهند به جمع بندی برسند جمنا هم حمایت می‌کند.

حمیدرضا فولادگر در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این که «فعالیت جمنا بر روی انتخابات ریاست جمهوری متمرکز شده است» گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با فرآیندی که طی کرده به پنج کاندیدا رسیده که احتمالا هم هر پنج نفر در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام خواهند کرد.

وی افزود: این جریان که فعالیت خود را بر انتخابات ریاست جمهوری متمرکز کرده تلاشش بر این است که جبهه ای فراگیرتر از تشکل‌ها باشد البته بسیاری از تشکل‌های اصولگرا هم عضو هستند البته این جبهه حرکتی فراتر از حزب را شروع کرده که با برگزاری مجمع خود در سطح ملی بر این بوده که سطح تصمیم گیری را به بدنه اجتماعی هم تسری دهد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس همچنین خاطرنشان کرد: قاعده اش این است که از میان پنج نفر، نهایتا یک نفر حضور داشته باشد اما در مرحله ثبت نام هر پنج نفر ثبت نام می کنند.

این عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به بیانیه رییسی برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: آقای رییسی از اول بحثش این بود که فراگیرتر به میدان آید، حتی تصمیم‌شان این است که از سطح جمنا فراتر باشد اما در نهایت اگر بخواهند به جمع بندی برسند جمنا هم حمایت می‌کند.

فولادگر همچنین بیان کرد: انتخابات این دوره از ریاست جمهوری خیلی رقابتی خواهد بود هر چند که طبق روال‌های گذشته رییس جمهور مستقر شانس بیشتری داشته است اما در این دوره ممکن است به راحتی انجام نشود، چرا که زمینه های رأی آوری رقبای «روحانی» هم در شرایط فعلی جامعه وجود دارد.

وی در پایان تاکید کرد: در هر صورت هر فردی که رأی بیاورد باید بیشتر به ویژه در بحث‌های اقتصادی، تولید و اشتغال خدمت کند.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + حجت الاسلام رئیسی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.