توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461669
حضور رئیسی در جمع معتکفان مسجد گوهرشاد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۷
تولیت آستان قدس رضوی گفت: امروز جامعه ما برای گشودن بسیاری از مشکلات و گره‌های اجتماعی نیازمند تعمیق معنویت و مصون سازی دینی است.

به گزارش روابط عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی امروز با حضور در جمع معتکفین مسجد گوهرشاد طی سخنانی با بیان اینکه اشتیاق عمومی برای حضور در مراسم اعتکاف از جمله برکات انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: امروز جامعه ما برای گشودن بسیاری از مشکلات و گره‌های اجتماعی نیازمند تعمیق معنویت و مصون سازی دینی است.

حجت‌الاسلام رئیسی تاکید کرد: اعتکاف بر خودسازی و جامعه سازی قرآنی و به دنبال آن درک مشکلات اجتماعی، تصمیم گیری و آینده سازی برای امت اسلامی تاثیرگذار است؛ زیرا خودسازی فردی در اعتکاف باعث خودسازی اجتماعی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: انسان‌های با ظرفیت آنهایی هستند که با تهدید، میدان دفاع از ارزش‌های اسلامی را خالی نمی‌کنند؛ با تطمیع از عرصه عبودیت خارج نمی‌شوند و با داشتن خشیت از خداوند در برابر مشکلات ایستادگی می‌کنند.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + حجت الاسلام رئیسی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.