نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 290377
خرازی از ریاست حزب ندای ایرانیان استفا کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۳۸
رییس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان پس از جلسه عصر روز شنبه شورای مرکزی این تشکل سیاسی، از سمت خود استعفا کرد و از این پس به عنوان عضو عادی فعالیت خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، پس از هجمه ها و انتقادات اخیر به مواضع صادق خرازی، رییس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان، وی در جلسه عصر روز شنبه شورای مرکزی این تشکل سیاسی اصلاح‌طلب، استعفای خود را به اعضا اعلام کرد.

صادق خرازی پس از استعفا از سمت خود، در نامه‌ای جداگانه خطاب به اعضای این حزب اعلام کرد:

هو الحق

عزیزان ندا

شما مردان مرد این روز‌ها چًون ساحل صخره‌های صبر و نجابت استوار بودید و استوار ماندید

بسان صخره‌های مستحکم که در برابر شلاق‌ها و تازیانه‌های امواج خروشان اب‌ها مقاومت کردید، و چنان درس جوانمردی ومردانگی را به نسل‌های اینده امیخته و اموخته ساختید که تاریخ بلندمان از ان یاد خواهد کرد.اری روزهای‌های سخت ودشوار سپری می‌شود و پدیده‌ها، اصالت عینی و هویت مانا خواهند یافت

عزیزانم هم نداییان عزیز

رسالت ماندگار ندا به پاسداشت فضیلت هاست و بی‌شک رذیلت‌ها مدفون تاریخ می‌شوند و چنان که در بستر زمان هویت جامعه مدنی به اصالت اخلاق و رفتار ندائی خواهد بود

بیاد داشته باشیم که پیامبر عدالت و رحمت حضرت ختمی مرتیت صلواة الله و سلامه علیه به هنگام فتح مکه، بزرگ‌ترین حماسه اخلاق را چون ثبت در میراث ماندگارانسان و جهان ساخت. بیاد داریم‌‌ همان لحظه که سعد بن معاذ شمشیر می‌چرخاند و پرچم می‌افراشت و رجز می‌خواند و می‌گفت الیوم یوم الملحمة به یکباره ازجانب فرمانده سپاه اسلام حضرت ختم المرسلین عزل شد و پیام و صدای رسای او طنین انداز در اصحاب سپاه اسلام گشت و پیام الیوم یوم المرحمة امروز روز رحمت الهی است در جریده عالم ضبط شد .

عزیزانم

این بنده خدا و برادر کوچک وکمترین شما باعث محنت و سختی و فشار بر شما خردمندان خبیر شدم از یکایک شما پوزش می‌طلبم از شکوه حضور نداییان و مقاومت و استقامتتان قدر دانی می‌کنم و با صدای بلند می‌کویم تا ندا مظهر و سمبل اخلاق و هویت ماندگار جمعی است

بار دیکر دست بیعت به همه شما فرهیختکان اصیل و همرزمان و همسنکرانم در حزب ندا می‌دهم و زمین ادب در محضرتان بؤسه می‌زنم و از خداوند حکیم وبینا برای یکایک شما فره مردان روزکار، عزت دارین و صلاح و فلاح و رستگاری طلب می‌نمایم.

رعیت ملت ایران
سید محمد صادق خرازی

گفتنی است، این استعفا فقط از ریاست شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان بوده و خرازی از این پس به عنوان عضو عادی در این تشکل فعالیت خواهد کرد.
 
کلمات کلیدی : حزب ندا
 
dayani
۱۳۹۴-۰۶-۰۱ ۰۹:۱۳:۰۱
مگر دوره ارباب و رعیتی هنوز پابرجاست که ایشان رعیت ملت شده است. مگر خدمتگذار ملت ایران چه ایرادی دارد که ایشان از رعیت که دارای بار معنایی مشخصی در فرهنگ ایران است ، استفاده میکند. (3134189) (alef-3)
 
احمد
۱۳۹۴-۰۶-۰۱ ۱۰:۵۸:۱۸
این مدل رفتارهای پوپولیستی 10 سال میشود که در فرهنگ ایران جا باز کرده است (3134582) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۶-۰۱ ۰۹:۵۵:۱۷
اصلاح طلبان که منادی آزادیخواهی هستند حتی تحمل خود انتقادی هم ندارند!!! (3134345) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۶-۰۱ ۱۱:۰۹:۱۳
به نظرتون تهدیدها کارساز بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (3134616) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.