نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 316977
معرفی لیست ۱۰۰ نفره ندا به اصلاح‌طلبان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۲
سخنگوی حزب ندای ایرانیان از نهایی شدن لیست ۱۰۰ نفره این حزب برای معرفی به شورای سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان خبر داد.

حسن یونسی سخنگوی حزب ندای ایرانیان در گفت‌وگو با تسنیم، درباره اخباری مبنی بر کاندیداتوری صادق خرازی از قم، گفت: بسیاری از اعضای شورای مرکزی نظرشان این است که آقای دکتر خرازی از قم کاندید انتخابات مجلس شوند، اما وی هنوز تصمیم نهایی را نگرفته‌اند. آقای خرازی جدای از اظهارنظر شخصی تابع تصمیمات حزب هستند.
وی ادامه داد: دعوت‌هایی از حوزه انتخابیه قم از دکتر خرازی شده، اما وی هنوز نظر نهایی نداده است.سخنگوی حزب ندا در مورد برنامه‌های این حزب برای انتخابات گفت: برنامه‌های حزب توسط ستاد انتخابات دنبال می‌شود.
یونسی از نهایی شدن لیست ۱۰۰ نفره حزب ندا برای معرفی به شورای سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان خبر داد و گفت: اسامی ۱۰۰ نفر از اعضای حزب ندا و اشخاصی که با این حزب همسو هستند، برای معرفی به شورای سیاست‌گذاری انتخابات اصلاح‌طلبان جهت کاندیداتوری در انتخابات مجلس آماده شده و ما این افراد را به این شورا معرفی خواهیم کرد.
 
کلمات کلیدی : ندای ایرانیان+حزب ندا+صادق خرازی
 
علی
۱۳۹۴-۰۹-۲۳ ۰۵:۴۸:۴۱
اخه حزب ندا صدنفرعضوداره مگه (3386934) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.