توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 316972
سود میلیاردی که منصوریان به جیب باشگاه فولاد ریخت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۳۶
علیرضا منصوریان باعث شد باشگاه فولاد حداقل دو میلیارد تومان سود کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ امروز در چارچوب مسابقات هفته چهاردهم لیگ برتر، فولاد میزبان نفت تهران بود. فولادی ها در این مسابقه در دقیقه ۱۷ به نفت گل زدند اما بعد از آن دو گل خوردند تا مسابقه را با نتیجه دو بر یک ببازند. این باخت باعث شد صبر مدیران باشگاه فولاد لبریز شود و آن ها برای بازیکنان و اعضای کادر فنی خود جریمه در نظر بگیرند.
سایت باشگاه فولاد خبر داده که هیات مدیره این باشگاه پس از شکست دو بر یک مقابل نفت تهران، تمام اعضای تیم شامل بازیکنان و کادر فنی و پشتیبانی تیم را با کسر ۲۰ درصد از رقم قرارداد جریمه کرده است. از آنجا که مجموع رقم قرارداد بازیکنان و کادر فنی تیم بالای ۱۰ میلیارد تومان است، رقم ۲۰ درصدی جریمه، معادل حداقل دو میلیارد تومان می شود.
حتی اگر مجموع قراردادهای بازیکنان و کادر فنی فولاد را ۵ میلیارد تومان هم در نظر بگیریم که البته این رقم کمی برای بستن تیم لیگ برتری است، باز هم باید گفت که این شکست باعث شده مدیران فولاد حداقل یک میلیارد تومان از دستمزد بازیکنان و اعضای کادر فنی خود را به عنوان جریمه از آن ها کسر کنند.
 
کلمات کلیدی : علیرضا منصوریان +باشگاه فولاد خوزستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.