توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 436646
ادعای ساسان انصاری: اگر پرسپولیس جلوی ما نبود داور پنالتی می‌گرفت!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۴
ساسان انصاری که امروز نمایش موفقی مقابل پرسپولیس نداشت از قضاوت محمدرضا اکبریان شاکی است.


به گزارش ورزش سه، از میکسدزون ورزشگاه غدیر، آقای گل لیگ در ابتدای صحبت هایش به موضوع صحنه مشکوک پنالتی اشاره کرد و گفت:  داور خیلی راحت می گوید تشخیص دادم که پنالتی نبود. داور باید درست تشخیص بدهد. داور باید درست قضاوت کند. این صحنه صددرصد پنالتی بود که داور نگرفت. این بازی را باید می بردیم اما خیلی راحت پنالتی ما را نگرفتند. اگر این صحنه در محوطه جریمه فولاد رخ می داد داور پنالتی می گرفت. برای هواداران پرسپولیس احترام قائلم اما هواداران استقلال و پرسپولیس در فضای مجازی هر حرفی علیه داور می زنند.

انصاری که عصبانی بود در ادامه گفت: رئیس کمیته داوران از دو تیم معذرت خواهی می کند اما از ما چی؟ برابر پیکان سر ما را بریدند و در این بازی هم همین طور شد. اگر ما برابر تیم دیگری بودیم شاید داور این صحنه را پنالتی می گرفت اما داورها برابر استقلال و پرسپولیس پنالتی نمی گیرند.

آقای گل لیگ البته عقیده دارد فولاد امروز در شرایط خوبی نبوده. او می گوید: فولاد همیشگی نبودیم. خیلی بد گل خوردیم و همه مقصر بودیم. دو گل بد خوردیم که در آن همه اشتباه کردند. تیم ما یک تیم خوب است و همه در روزهای سخت کنار هم هستیم. به روزهای خوب فولاد از بر خواهیم برگشت.

هر تیمی آرزوی داشتن بختیار را دارد و خوشحالیم که او اینجا است.
 
کلمات کلیدی : باشگاه پرسپولیس+باشگاه فولاد خوزستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.