توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 404776
راننده خواب‌آلود ایسوزو در آزاد راه، با کامیون اسکانیا برخورد کرد و در دم جان باخت
تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۰
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: اکثر رانندگان با ورود به آزاد همدان به ساوه یا بالعکس و طبق بررسی های صورت گرفته دچار خواب آلودگی شده و بنابر نظر کارشناسان پلیس نیز عامل 100 درصد سوانح فوتی در این آزاد راه خواب آلودگی رانندگان گزارش شده است.
 
به گزارش خبر آنلاین  ؛ سرهنگ رضا عزیزی، فرمانده پلیس راه استان در گفتگو با خبرنگار خبر آنلاین در همدان با اعلام مطلب فوق افزود: روز پنجشنبه راننده خواب آلود کامیونت ایسوزو در ورودی آزاد راه همدان به ساوه با قسمت عقب یک دستگاه اسکانیا برخورد کرد که متاسفانه راننده خواب آلود خودروی ایسوزو پس از برخورد با اسکانیا در دم جان باخت
وی خاطرنشان کرد: مهمترین عامل بروز سوانح در آزاد راه همدان به ساوه خواب آلودگی است این در حالیست که میزان سوانح در جاده های دوطرفه کمتر از آزاد راه است.

رئیس پلیس راه استان همدان تصریح کرد: در جاده های دوطرفه چون احتمال برخورد رخ به رخ خودرو زیاد است رانندگان با هوشیاری بیشتری رانندگی می کنند.

سرهنگ عزیزی یادآور شد: بالا بودن آمار سوانح فوتی در آزاد راه همدان به ساوه در حالی رقم می خورد که این جاده از نظر زاویه قوس، شیب عرضی و طولی استاندارد است ولی با توجه به اینکه رانندگان در این مسیر امن احساس آرامش می کنند، حتی در صورت خستگی و خواب آلودگی نیز بدون توقف و استراحت کافی، ادامه مسیر می دهند.
وی ادامه داد: بنابر همین علت، داده های آماری گویای افزایش 3.5 برابری فوت ناشی از سوانح جاده ای در این آزاد راه، در تابستان سالجاری بود.

لازم به ذکر است در تابستان سال گذشته چهار نفر در آزاد راه همدان به ساوه جان باختند که این آمار در زمان مشابه سال جاری به 15 نفر رسیده است.

آزاد راه همدان به ساوه به طول 200 کیلومتر یکی از پرترافیک ترین جاده های غرب کشور است که 88 کیلومتر آن در استان همدان قرار دارد و بخش زیادی از ناوگان عمومی و شخصی استانهای مرکزی به غربی از این مسیر تردد دارند.
 
 
کلمات کلیدی : اسکانیا، خودرو، تصادف
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.