توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 437699
جزئیات و نحوه برقراری بیمه بیکاری کارگران پلاسکو اعلام شد
وزارت کار در اطلاعیه ای بااشاره به مهلت ۳۰ روزه برای ارائه درخواست بیمه بیکاری، از کارگران بیکار شده پلاسکو درخواست کرد که با مراجعه به موقع به اداره کار، صبر و شکیبایی را مد نظر قرار دهند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۶
به گزارش مهر، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تسلیت شهادت قهرمانانه جمعی از مأموران شریف سازمان آتش نشانی در حادثه آتش سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو  اطلاعیه ای صادر کرد.

در اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمده است:
بیمه شدگان می توانند از امروز (یکشنبه ۹۵/۱۱/۳) با مراجعه به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی جنوب غرب واقع در خیابان سی تیر، نبش خیابان سرهنگ سخایی مراجعه و نسبت به ارایه درخواست بیمه بیکاری و تشکیل پرونده اقدام کنند.

باتوجه به مهلت ۳۰ روزه تا (۹۵/۱۱/۳۰) برای ارائه درخواست بیمه بیکاری، لطفاً با مراجعه به موقع به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صبر و شکیبایی و سعه صدر را مدنظر قرار دهید.

قبل از مراجعه به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی حتی الامکان مدارک زیر را همراه داشته باشید:

- اصل شناسنامه و تصویر آن
- اصل کارت ملی و تصویر آن
- دفترچه بیمه
- قطعه عکس

ضمنا به آگاهی می رساند شماره تلفن های ۶۶۷۴۹۷۵۸ و ۶۶۷۴۹۷۵۹ آماده پاسخگویی و راهنمایی در خصوص بیمه بیکاری کارگران حادثه دیده ساختمان پلاسکو است.

در صورت بروز هر گونه مشکل در روند تشکیل پرونده و برقراری مقرری بیمه بیکاری با تلفن های ۶۴۴۹۲۸۰۱ و ۶۴۴۹۲۳۱۲ ستاد مرکزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تماس حاصل کنید.

 پیش از این مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفته بود: بیمه بیکاری کارگران این مجتمع از روز حادثه برقرار می شود و تشکیل پرونده این افراد نیز با استقرار ایستگاه های مشخص در اداره کار بدون تشریفات اداری انجام خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : پلاسکو + آتش‌سوزی + ساختمان پلاسكوی تهران+بیمه بیکاری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.