توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508690
پیام بشار اسد به‌ مناسبت شکست محاصره دیرالزور
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۸
رئیس‌جمهور سوریه در واکنش به شکست محاصره دیرالزور، با فرماندهان نظامی در دیرالزور تماس تلفنی برقرار کرد.

به گزارش تسنیم به نقل از المنار، بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه در پی شکست محاصره دیرالزور با شماری از فرماندهان نظامی در دیرالزور تماس تلفنی برقرار کرد.

اسد خطاب به این فرماندهان تاکید کرد: شما با مقاومت خود در برابر وحشی‌ترین گروه‌های تروریستی ثابت کردید که از مسئولیت‌ پذیری بالایی برخوردار هستید و شما بهترین الگوی نسل‌های آینده هستید.

وی افزود: تاریخ ثبت خواهد کرد که شما گرچه تعدادتان اندک بود، اما از تقدیم گرانبهاترین چیز نزد خود در راه حفظ امانت و دفاع از شهروندان بی‌دفاع، بخل نورزیدید. شما توانستید ماموریتان را به بهترین شکل انجام دهید و بدون هیچگونه ترس و تردیدی، حماسه‌ها را یکی پس از دیگری آفریدید.

اسد در ادامه گفت: خون‌های شما، پیروزی قاطعانه‌ای علیه تفکر تکفیری و تروریستی برخوردار از حمایت‌های منطقه‌ای و بین‌المللی محقق کرد.

 نیروهای پیشگام ارتش سوریه سرانجام پس از یک عملیات سخت و پیچیده توانستند حلقه محاصره شهر دیرالزور را  در هم بشکنند و به محاصره سه ساله این شهر با تحمیل شکست سنگین به تروریست‌های داعشی پایان دهند.
 
کلمات کلیدی : دیرالزور+بشاراسد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.