توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 419897
العبادی: پیروزی نهایی بر تکفیریها در استان نینوا نزدیک است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۴
دفتر نخست وزیری عراق در بیانیه ای با اشاره به بازدید العبادی از مقر فرماندهی عملیات مشترک در استان نینوا، اعلام کرد: العبادی معتقد است که پیروزی نهایی بر داعش در نینوا نزدیک است.

به گزارش مهر به نقل از شبکه سومریه نیوز، دفتر «حیدر العبادی» نخست وزیر عراق با صدور بیانیه ای، به بازدید وی از مقر فرماندهی عملیات مشترک این کشور در استان نینوا اشاره کرد.

بر اساس این گزارش، در بیانیه این دفتر آمده است: العبادی در جریان بازدید از مقر فرماندهی عملیات مشترک از روند عملیات «قادمون یا نینوا» علیه تکفیریها و نبرد قهرمانانه نیروهای عراقی با آنها اطلاع پیدا کرد.

در ادامه این بیانیه تصریح شده است: العبادی در جریان بازدید از مقر فرماندهی عملیات مشترک، به گزارش های فرماندهان نظامی گوش فرا داد و توصیه های لازم برای پیشبرد عملیات آزادسازی نینوا را به آنها کرد.

دفتر نخست وزیری عراق به نقل از العبادی تصریح کرد: صفوف تروریست های تکفیری داعش از هم پاشیده و پیروزی نهایی بر این گروه نزدیک شده است.

گفتنی است، عملیات آزادسازی استان نینوا و به ویژه شهر موصل از مدتی پیش توسط ارتش و نیروهای «حشد الشعبی» عراق آغاز شده است.
 
کلمات کلیدی : داعش + آزاد سازی نینوا + ارتش عراق+ العبادی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.