توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 430524
وزیر صهیونیست: خدا را شکر اوباما رفتنی‌است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۱
یک وزیر کابینه رژیم صهیونیستی از پایان قریب‌الوقوع دوران ریاست جمهوری باراک اوباما ابراز خشنودی کرد.

العالم: روزنامه صهیونیستی جروزالم‌پست گزارش داد؛ «میری رگب»، وزیر فرهنگ و ورزش رژیم صهیونیستی از پایان دوران ریاست‌جمهوری باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا ابراز خرسندی کرد.

وی امروز (یکشنبه) ظهر در مصاحبه‌ای با رادیوی ارتش اسرائیل گفت: «خدا را شکر که اوباما در حال به پایان رساندن دوره‌اش است. ... از نگاه اوباما ما به صلح نزدیک‌تر شده ایم؛ اما در دوره او از آن دور شدیم. حوادث تروریستی زیادی در برلین، اورلندو و استانبول رخ داده است. این‌ها به شهرک‌های اسرائیل چه ارتباطی دارد؟ ... نباید شرایط اینطور باشد که رئیس‌جمهور آمریکا، که خدا را شکر در حال پایان دوره‌اش است، با اسرائیل همانند پیوند ضعیفی در خاورمیانه برخورد کند.»

با گذشت بیش از یک هفته از تصویب قطعنامه سازمان ملل علیه شهرک‌سازی‌های اسرائیل صهیونیستی در بیت‌المقدس شرقی و کرانه باختری، بسیاری از مقامات رژیم صهیونیستی اوباما و دولت وی را عامل اصلی تصویب آن معرفی می‌کنند. رأی ممتنع آمریکا به این قطعنامه، عصبانیت صهیونیست‌ها را به همراه داشته است.
 
کلمات کلیدی : صهیونیست، اوباما
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.