نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 494029
جزئیات درگیری سپاه با تروریست‌ها در شمال غرب کشور/شهادت یک عضو سپاه /به هلاکت رسیدن ۳ تروریست
تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۲
روابط عمومی قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه از هلاکت و زخمی شدن ۷ تروریست در درگیری دیشب رزمندگان اسلام با تروریست‌ها در منطقه صفر مرزی شمال غرب کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، روابط عمومی قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:‌ شب گذشته (پنجشنبه)‌ تعدادی از تروریست‌های وابسته به استکبار جهانی از سرویس‌های جاسوسی بیگانه که در منطقه صفر مرزی شمال غرب کشور قصد انجام اقدامات تروریستی داشتند با هوشیاری و قاطعیت رزمندگان قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه مواجه و در یک درگیری سنگین ناکام ماندند.

این اطلاعیه می‌افزاید: ‌در این درگیری سه تن از تروریست‌ها به هلاکت رسیدند،  چهار تن زخمی و یک تن از تروریست ها نیز دستگیر شدند و مابقی آنها به آن سوی مرز فرار کردند.

بنابر این اطلاعیه در این درگیری یکی از پاسداران دلیر انقلاب اسلامی لشکر 3 حمزه سید الشهدا(ع) به نام سرگرد یاسین قنبری به درجه رفیع شهادت نایل آمد و یکی دیگر از رزمندگان اسلام مجروح شد.

در این اطلاعیه تأکید شده است:‌ فرزندان ملت ایران در نیروی زمینی سپاه و سایر سازمان های نظامی، اطلاعاتی و امنیتی اجازه عرض اندام به پیاده نظام های قدرت های استکباری و مرتجعین منطقه ای را نخواهند داد و با هرگونه اقدامی که بخواهد امنیت و آرامش میهن اسلامی را مورد تهدید قرار دهد، قاطعانه برخورد خواهند کرد.
 
کلمات کلیدی : نیروی زمینی سپاه
 
و
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۳۰ ۱۳:۳۶:۲۹
خدایا مرز داران ما را در پناه خود از همه گزندها محفوظ بدار
شهدایشان را با شهدای اسلام و کربلا محشور بفرما و مجروحینشان را اجر و سلامت عنایت کن
دشمنانشان را نابود و نا امید و دوستانشان از پیرزوی شان خوشحال و امیدوار بفرما و خشنودی خود را در موفقیتشان و موفقیتشان را در رضای خود قرار بده
راه درست و ایمان و تقوی و مردم داری و حقیقت شناسی را به آنها و همه مردم ایران بیاموز و توفیق اطاعت از خود را سرمایه همه ما قرار بده
آمین یا رب العالمین (4483015) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.