توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 438461
تمرین تاکتیک‌های مختلف در رزمایش نیروی زمینی سپاه
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۴
فرمانده قرارگاه نجف نیروی زمینی سپاه درباره اهداف رزمایش امام علی(ع) گفت: ارتقا توان رزم و آمادگی دفاعی نیروی زمینی سپاه از اهداف برگزاری رزمایش امام علی(ع) است.

سردار محمد نظر عظیمی فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم درباره برگزاری رزمایش امام علی(ع) نزسا گفت: این رزمایش در منطقه عمومی غرب کشور و با به‌کارگیری یگان‌های تحت امر قرارگاه نجف اشرف اجرا می‌شود.

وی افزود: ارتقا توان رزمی رزمندگان و بسیجیان در یگان‌های رزم قرارگاه نجف اشرف برای حضور در ماموریت‌های محوله در صورت نیاز و ایجاد قدرت بازدارندگی دفاعی، از جمله اهداف برگزاری این رزمایش است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: در این رزمایش قرار است که انواع تاکتیک‌های نبرد از جمله نبردهای نامتقارن، تمرین شده و یک ارزیابی دقیقی از وضیعت نیروهای قرارگاه صورت بگیرد.

سردار عظیمی اضافه کرد: در این رزمایش، قرارگاه نجف در نظر دارد که بخشی از آمادگی رزمی و امکانات خود را به نمایش گذاشته و در تمریناتی در مقیاس واقعی، با تهدیدات مواجهه کند.

وی در پایان اظهار داشت: البته قرارگاه نجف اشرف در طول سالیان اخیری که تشکیل شده، به وضوح نشان داده که هیچ گاه از سطح آمادگی خود نکاسته، بلکه همواره سطح آمادگی رزمی، اطلاعاتی و پشتیبانی خود را افزایش داده است.
 
کلمات کلیدی : رزمایش، نیروی زمینی سپاه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.