نظر منتشر شده
۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 297226
مدیرعامل فولکس واگن استعفا کرد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۵
در پی رسوایی شرکت خودروسازی «فولکس واگن» در مورد پنهان‌کاری در میزان واقعی آلایندگی خودروهای خود، مارتین وینترکورن مدیرعامل این شرکت استعفا کرد.

این شرکت خودروسازی اعلام کرده است که شش و نیم میلیارد یورو برای هزینه‌های ناشی از این رسوایی اختصاص داده است.

فولکس واگن تأیید کرده است که در ۱۱ میلیون‌ خودروی تولیدی‌اش در سراسر جهان، نرم‌افزاری نصب کرده بود که میزان آلایندگی را کمتر از میزان واقعی نشان می‌داد. پس از برملاشدن این رسوایی، سهام شرکت خودروسازی «فولکس واگن» یک سوم ارزش خود را در بازارهای جهانی از دست داده است.
 
کلمات کلیدی : فولکس واگن ، استعفا ، مدیرعامل
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۲ ۱۵:۰۰:۴۷
استعفا کرد یا استعفا داد؟ بالاخره یکی باید طرز حرف زدن ما رو درست کنه (3209856) (alef-11)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۷-۰۲ ۱۵:۱۳:۲۶
با سلام. قابل توجه مدیران خودروساز و وزارت صنعت. اخلاق حرفه ای و وجدان کاری را از آن ها انشاالله یاد بگیرند. (3209888) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۲ ۱۵:۲۵:۴۸
مسئولین و مدیران شرکت خودروسازی داخلی یاد بگیرند ، آنهایی که به صندلی هایشان چسبیده اند و به هیچ وجهی جدا نمی شوند . (3209928) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۲ ۱۶:۱۲:۲۰
کدام را یاد بگیرند رسوایی را یا استعفا را
شما یک چیزی شنیده اید و تکرار می کنید .یازده میلیارد دلار ضرر شرکت با استعفا قابل شسته شدن نیست آقای منقد (3210029) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۲ ۱۶:۴۹:۰۱
ما که به همان خودرو که از نظر انها استانداردها رعایت نکرده هم بخدا قانع هستیم (3210110) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۲ ۱۷:۰۰:۲۵
اونوقت همین شرکت میخواد بیاد توی ایران فعالیت کنه ! نه ب ام و ! نه آئودی ! نه بنز ! فولکس واگن ! متوجه شدین چی شد ؟
تبصره : هیچ بعید نیست همین ماشینهایی رو که از همه جا جمع کرده و مجبور به عذرخواهی شده ، برای ایران بفرسته ! (3210135) (alef-11)
 
علی
۱۳۹۴-۰۷-۰۲ ۱۸:۰۶:۳۹
اما تو مملکت ما مدیران خودرو سازی میگن استعفا نمی دیم همینه که هست (3210308) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۲ ۱۸:۲۴:۲۹
شرافت و وجدان یک کافر(مدیر کمپانی بزرگ وولکس واگن) در مسئولیت پذیری زیر مجموعه هایش: .از اتفاق پیش‌آمده در روزهای گذشته شوکه شده، و حیرت زده‌ام چگونه چنین سوءرفتاری در مجموعه عظیم فولکس‌واگن رخ داده است. به‌عنوان مدیرعامل فولکس‌واگن مسئولیت اشتباه پیش‌آمده در نحوه اندازه‌گیری مواد آلاینده موتورهای دیزلی را می‌پذیرم و به درخواست هیئت‌مدیره مبنی بر پایان مدیریتم در این شرکت گردن نهاده و از سمت خود استعفا می‌دهم، با عطف به این موضوع که همواره برای شرکت کاری را انجام می‌دادم که به نفع آینده شرکت بود و از اشتباه صورت گرفته هیچ اطلاعی نداشتم.
فولکس‌واگن احتیاج مبرمی به یک شروع دوباره دارد و برای این کار نیازمند بازآرایی نیروهای خود است. من با استعفای خود راه را برای این اصلاحات باز می‌کنم.
رؤیای من همواره تلاش برای پیشرفت شرکت و خدمت به کارکنان و مشتریان بوده است و فولکس‌واگن همواره بخشی از زندگی من بوده و خواهد بود.
پروسه شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی درزمینهٔ اشتباه شرکت باید همچنان ادامه یابد و این تنها راه برای کسب پیروزی و اعتماد دوباره است. من معتقدم فولکس‌واگن و تیم حاضر در آن می‌تواند بر این بحران غلبه کند. ...................................... کار ب تقلب و این حرفاشون ندارم.
تو شرافت این کافرها موندم خوبه هنوز جون کسی ب خطر نیفتاده، کسی کشته نشده و این جور عذرخواهی کرد و استعفا داد.
این جا اینهمه ماشین آتش گرفت و کلی سوختن و مردند،( کشته هایی که بر اثر تصادف و ایمنی پایین خودروها رفتن اون دنیا ب کنار) نه کسی چیزی گف ن کسی مشخص کرد چی شده. حتی یه عذرخواهی خشک و خالی هم از کسی نکردن...یا حق (3210367) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۲ ۱۹:۱۸:۰۶
وقتي دولت المان سهميه مها جرين مورد نظر امريكا را قبول نكرد اين پرونده گشوده شد ودرنتيجه دولت المان مجبور به قبول سهميه مورد نظر دولت امريكا گرديد آخر بعد فروش بازده ميليون كه ازمايش نمي كنند ازاين خود زني هاى امريكا ما بعدا فراوان خواهيم ديد (3210528) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.