نظر منتشر شده
۲۱۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 147518
واکنش مجلس به انتصاب مرتضوی در تامین اجتماعی؛
شیخ الاسلامی استیضاح خواهد شد
بخش سیاسی الف، 27 اسفند 90
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۲۱:۱۵
درپی انتصاب سعیدمرتضوی به ریاست صندوق تامین اجتماعی، استیضاح شیخ الاسلامی وزیر تعاون و کار به جریان افتاد.
به گزارش الف، علی رغم مخالفت ها و حتی تهدید نمایندگان به استیضاح وزیر مربوطه، سعید مرتضوی، در زمان تعطیلی مجلس در مراسمی با حضور وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی، به عنوان مدیرعامل جدید صندوق تأمین اجتماعی کشور معرفی شد.

پیش از این، 15 نماینده مجلس در تذکری به رئیس جمهور از او خواسته بودند تا به دلیل عدم تجربه و تخصص مرتضوی در این زمینه و پرونده مرتضوی در موضوع کهریزک، پست جدیدی را به وی اعطا نکند و او را به عنوان مدیر عامل سازمان تامین انتخاب نکند.

بلافاصله پس از انتشار خبر انتصاب متهم پرونده کهریزک به ریاست صندوق تامین اجتماعی، محمد رضا باهنر خبر از ارائه غیر رسمی طرح استیضاح عبدالرضا شیخ الاسلامی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به هیئت رئیسه مجلس داد. وی همچنین با اشاره به درخواست برخی از نمایندگان مبنی بر استیضاح وزیر در صورت این انتصاب گفت: در اولین فرصت زمانی که مجلس باز شود استیضاح اعلام وصول می شود.

از سوی دیگر، پرویز سروری نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به قطعیت پیگیری طرح استیضاح وزیر در مجلس گفت: بهتر است تا دیر نشده وزیر کار این انتصاب خود را پس بگیرد یا این که آقای مرتضوی خودش داوطلبانه کنار رود چراکه این کار هزینه کمتری خواهد داشت. سروری تاکید کرد: در صورت کنار گذاشته نشدن مرتضوی جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح استیضاح وزیر کار را که متن آن تهیه شده و به امضای نمایندگان مجلس رسیده است قطعا پیگیری می کنیم.

چندی پیش دکتر الیاس نادران با هشدار به دولت درباره سواستفاده از تعطیلات مجلس، اعلام کرده بود اگر سعید مرتضوی به ریاست تامین اجتماعی انتخاب شود، استیضاح شیخ الاسلامی در اولین جلسه مجلس پس از عید به جریان خواهد افتاد.
علاوه بر این، جنبش دانشجویی نیز درباره انتصاب سعیدمرتضوی در سازمان حساس و ثروتمند تامین اجتماعی به احمدی نژاد هشدار داده بود.
صندوق تامین اجتماعی محل نگهداری و صیانت از حقوق بازنشستگی و بیمه های کارگران می باشد و در سالهای اخیر به یکی از ثروتمندترین نهادهای حکومتی ایران تبدیل شده است.
کلمات کلیدی : سعید مرتضوی رسما" مدیرعامل تأمین اجتماعی شد
 
ليقه
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۱:۲۵:۴۹
به نام خدا

پيام اين انتصاب چيزي شبيه اعلان جنگ به منتقدان دولت است.

مجلس بايد قبل از هر تصميمي خوب جوانب و زواياي اين تصميم دولت را بسنجد تا بتواند بهترين واكنش را نشان دهد.

هيچ بعيد نيست كه دولت محترم عمداً‌قصد داشته باشد كه با براه انداختن يك چنين معركمه هايي، تمركز حواس منتقدان دولت را از بسياري مسائل ديگر پرت كند تا همچنان بتواند كارش را پيش ببرد. و واقعاً نبايد نسبت با اين موضوع غفلت كرد كه واقعاً‌انگيزه ي دولت از اين همه مغلطه راه انداختن ها چيست؟؟؟ (712216) (moderator22)
 
سازمخالف
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۰:۳۲:۴۲
دکتر احمدی نژاد به راحتی حرف خود را ثابت کرد

به قول رییس جمهور : " مجلس در راس امور نیست"

اگه در راس امور بود که الان تا اینجا پیش نرفته بود! (712470) (moderator18)
 
رحمن
Latvia
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۰:۳۰:۰۳
یک سوال : اگر مرتضوی بی گناه است چرا اینقدر سروصدا می کنید؟ اگر متهم است چرا قوه قضاییه پرونده را رسیدگی نمی کند؟؟ . شما 2.5 سال وقت داشتید به قوه قضاییه اعتراض کنید؟؟ چرا نکردید؟؟ (712925) (moderator18)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۱:۰۲:۴۵
دوست عزيز ايشان در قوه قضاييه پرونده دارند و از قضاوت هم تعليق شده اند. فرضاً که ايشان انشاءا... بی گناه باشند، آيا در مملکت آدم بی حاشيه و لايق برای مديريت تامين اجتماعی وجود ندارد؟ (712984) (moderator18)
 
حکیم
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۲۱:۱۵:۱۲
من کسی نیستم که بخواهم مانند بعضی ها برای سوء استفاده قاضی مرتضوی را قبل از محاکمه مجرم بدانم. اما با شما موافقم که آیا در این کشور یک نفر آدم درست و حسابی وجود ندارد که حاشیه نداشته باشد و لایق ریاست بر تأمین اجتماعی باشد؟ (713827) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۱-۰۲ ۲۳:۵۹:۱۰
مجلس در راس امور است
شما با چه میزانی می فرمایید مجلس 100 درصد در راس امور است؟
بفرمایید تا دیگران هم استفاده کنند.ان هم مجلس ریاستی نه مشورتی (715594) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۹:۵۱:۲۶
به نظر من درست می فرماييد. اين نوع انتصابها فقط با هدف متشنج کردن جو جامعه درست می شود وگرنه اگر آقای رئيس جمهور به فکر پيشبرد کارها بود کسی را انتخاب می کرد که حساسيت در جامعه ايجاد نکند. قحط الرجال که نيست. (712865) (moderator18)
 
محمد2
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۰۰:۱۶:۱۶
اشتباه می کنی. مرتضوی در قوه قضائیه جایی ندارد و احمدی نژاد با این پست ها وفاداران خود را افزایش می دهد. (714038) (moderator22)
 
حسین
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۰:۱۲:۲۶
کجای کاری عزیز من؟ جنگ کدومه؟ حریف برادر بزرگه که اصل کاری نمی‌شن به محض اینکه برادر کوچیکه یک کاری می‌کنه سریع می‌ان حالشو بگیرن. می‌گی چرا؟ ۲ تا فرض براتون می‌گم
۱) اگه مرتضوی بده یا گناه‌کاره یا هر چیز دیگه چرا آزادانه داره می‌چرخه؟ از زمان کهریزک چند سال می‌گذره نتیجه دادگاهش چی شد؟ یک پرونده باز مونده که به حول و قوه الهی مشمول مرور زمان می‌شه و انشاا... مردم فراموش می‌کنن (در مورد مردم عادی هم همینطور رفتار می‌شه و همین قدر طول می‌کشه؟)
۲) فرض این آدم اصلا گناهی نداره و بی‌گناهه، چرا از نون خوردن می‌خواین بندازینش این بنده خدا هم به کارهای سخت و طاقت‌فرسا عادت کرده و باید یک پست سختی مثل تامین اجتماعی بهش بدین تا جبران مافات بکنه گذشته از اون این وسط وزیر تعاون و کار چه گناهی داره که باید استیضاح بشه مکه با تصمیم شخصی و بدون مشورت با رییس جمهور این کاررو کرده؟
از همه مهم‌تر وزیر تعاون و کار، مگه کارخانه پدری داره که اشتغال ایجاد کنه؟ لازمه اشتغال‌زایی یک سری سیاست‌گذاری بلند مدت، تاکید می‌کنم بلندمدته که از مهم‌ترین‌هاش رشد بخش خصوصی کشور. وقتی سیاست‌گذاری‌های غلط، احساسی‌رو و لحظه‌ای‌ و از همه مهمتر غیر کارشناسی‌رو جایگزینش کردیم یا اجازه دادیم جایگزین بشه، انتظار دارین تو استیضاح چه اتفاقی بیفته.

جواب مشخصه: شخص در بهترین حالت عوض می‌شه نفر جدید بدتر از نفر قبلی جایگزین می‌شه (712887) (moderator18)
 
مسعود
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۰:۴۱:۰۳
حسین عزیز خدمتت عرض کنم که در هیچ کجای دنیا سیاست های بلند مدت رو یک نفر نمیریزه بلکه تیم فکری در پشت ان کار قرار دارند. این سعید خان مرتضوی جایگاه مسئول اجرا رو داره و بس. بنده هم مطمئنما اقای احمدی نزاد همه جوانب کار رو قبل از این انتصاب در نظر گرفته و واکنش ها نسبت به این انتساب رو هم خودش پیش بینی کرده و مطمئنا میدونه که این حرکت در این زمان اون رو بهتر به هدف میرسونه اما تنها چیزی که مشخص نیست این وسط هدف اقای دکتره که کسی ازش خبر نداره. (712944) (moderator18)
 
حمید رضا
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۳:۳۴:۰۲
هدف دکتر مشخصه ایشان برای عبور از بحران نیاز به ایجاد بحران دارد, در آغاز سال جدید با یک بحران مدیریت شده می تواند نهادهای ناظر را مشغول کرده وذهن جامعه را در گیر مسایل فرسایشی کرده تا پاسخگوی وعده های داده شده عمل نکرده سال قبل نباشد (713287) (moderator22)
 
خودمم
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۱:۱۸:۰۹
اما میشه گفت این میتونه یه فرصت مناسبی باشه تا مجلس همون روز بی کفایتی این گونه اشخاص رو از کسی که اونا رو معرفی کرده چه وزرا و چه روئسا که یکیشون همین آقای چیه وزیر تعاون ویا همین مرتضوی به همه ملت اثبات کنند مردم هم همه باید همگی این تصاویر رو از شبکه محترم تلویزیونی ایران مشاهده کنند تا ببینن که چه کسی و کسانی دارن دولتشون و مملکتشون رو اداره می کنند (713021) (moderator18)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۵:۰۴:۳۱
این کار در آخرین روز سال بدون فکر نیست. امکان ندارد وزیر بدون مشورت با احمدی نژاد چنین کار پر ریسکی را کرده باشد. در واقع احمدی نژاد برای جلو گیری از واکنش بیشتر مجلس به طرح سوال از خود کاری کرده تا مجلس سر گرم شود .
باید در این روز که افتخار مجلس در ایران است( 29 اسفند) و مجلس به ملی شدن نفت رای داد مجلس بار دیگر قدرت خود را نشان دهد و با استیضاح احمدی نژاد قدرت ملت ایران را نشان دهد. (713436) (moderator22)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۷:۰۶:۵۵
بسیار متأسفم از این همه بی تفاوتی وکاهلی در مجلس شاید جناب رییس جمهور درست فرمودند علت اصلی ضعف علمی برخی و پاچه حواری برخی دیگر ( همان وکیل الدوله ها) است چه شما مجلسیان را که با آبرو وشأن مجلس این همه معامله ومماشات می کنید؟ آیا به قیامت هم اعتقاد دارید؟ جناب توکلی این بار انتظار است جسورانه وشجاعانه از شأ ن مجلس دفاع کنید. اجرک الله. (713584) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۰۶ ۱۲:۰۴:۲۲
به نظر من بايد درنظر داشت که حذف وزير کار هم مي تونه خواسته دولت باشه که هزينه اش رو مجلس بپردازه. (717224) (moderator7)
 
مهر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۱:۳۰:۰۳
به به . به سلامتی
دهن کجی جدید.هنوز یه هفته نکشید که کار خودشو کرد.
حالا آقایون نماینده منتظر بشینن تا 15 فروردین آب هاکه ازآسیاب افتاد، همه هم یادشون میرره
این دولت خوب بلده چه کنه، اون ازدراوردن پول یارانه ها از جیب خود مردم اون از ارزو سکه و این هم از انتصاباتش
بتاز آقای احمدی نژاد بتاز
فعلا دور دوره توست
بتاز ببینم تا کجا میری
نمی دونم خدا چرا آه ما مردم رو نمی گیره
کو اون کابینه هفتاد ملیونیت؟ شده کابینه متهمان،مدرک دزدا، اختلاس گران
مرده حسابی رو هم خوب چیزیه
(712222) (moderator22)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۳:۱۷:۵۳
اگر بحث تخصص است، اکثر انتصابات غیر تخصصی است. اگر طرف متهم است، چرا قوه قضائیه پیگیری نکرده است تا تکلیف را روشن کند. (712379) (moderator18)
 
سياوش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۸:۴۰:۱۲
عالي بود000بالاخره آقاي مرتضوي هم مثه بقيه ي اعضاي كابينه ي دكتر با تلاش ها و شب بيداري كشيدن ها دكتر شدن ...
آهااااي مجلسيان شما نماينده ملتين (712702) (moderator18)
 
صادق
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۸:۴۳:۲۱
خدمت نمایندگان مجلس مخصوصا اهل اصول. یک سوال جدی داشتم. اگر کارنامه مجلس هشم را جلوی شما بگذارند و بفرمایند آن را ارزیابی کنید، خودتان به عنوان یک داور حس نمی کنید که حال بدی دست می دهد؟ حالا راس امور را کاری ندارم. (712712) (moderator18)
 
علیرضا
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۲:۵۲:۲۲
سلام
کدوم دهن کجی ؟؟؟
چرا فضا را ملتهب می کنید؟؟؟ با ادبیات بهتری هم میشود سخن گفت برادر... (713224) (moderator18)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۵:۲۱:۲۷
راست میگه با ادبیات فاخر احمدی نژاد صحبت کنید خیلی خیلی بهتره (713460) (moderator22)
 
مسعود
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۱:۳۰:۳۲
به نظر میرسد آقای احمدی نژاد بیشتر از اینکه به فکر یافتن نفر مناسب برای انجام کار در این کشور باشد به فکر انتخابی است که با آن تنش رابه حد اکثر برساند و در این راستا هرچه بتواند این مجلس حقیر را بیشترتحقیر کند و به ایشان عملا"بفهماند که نه تنها در رأس امور که هیچ کجای امور نیستند وگر نه چه لزومی دارد در کشوری که به قول ایشان همه مردمش فهیم و کار بلد هستند روی انتخاب افراد مشکل دار تمرکز کند (712223) (moderator22)
 
سجاد
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۱:۳۱:۱۱
جناب توکلی
سوال؟؟
قوه قضاییه کجاست؟
مجلسیان کجایند؟
جناب دکترروح الامینی قول پیگیری به مردم داد چی شد؟؟
شیرینی انتخابات به کام مردم تلخ وتلخترمیشود
والسلام علی من التبع الهدی (712224) (moderator22)
 
نکته گو
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۱:۳۲:۰۳
آقای باهنر امروز گرمه این حرف رو میزنه، به طور حتم اگه نمایندگان بخواهند استیضاح رو رسمی کنند این هیات رئیسه پیگیر میشه تا نماینده ها امضاهاشون رو پس بگیرن، آخه دکتر روز چهارشنبه ثابت کرد که خودش در راس امور است، این حرکتش هم برای گرفتن زهرچشم دیگری از دو قوه دیگر است. (712225) (moderator22)
 
likns
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۱:۳۲:۱۷
یک دهن کجی دیگر به ملت و نمایندگان ملت و خواست عمومی. چشم نمایندگان مجلس باز هم روشنتر. لطفا زحمت استیضاح بی حاصل را به خودتان ندهید و احساسات و اعصاب مردم بی نوا را به بازی نگیرید .
سر نا کسان را بر افراشتن وز ایشان امید بهی داشتن
سر رشته خویش گم کردن است به جیب اندرون مار پروردن است (712226) (moderator22)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۸:۱۴:۴۰
مجلس وزیرو استیضاح میکنه احمدی نژاد مرتضوی رو میکنه سرپرست وزارت خونه حالا ببینید (712657) (moderator18)
 
شهرام
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۸:۲۸:۱۴
وزیر باید از توسط مجلس تایید و انتخاب شود (713656) (moderator22)
 
فقغعق
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۱:۳۲:۵۲
و احمدی نژادی که ملت را همراه با نمایندگان ملت به بازی گرفته است و دراین شبهای عید با آنها صفایی می کنند..التوبه من شرمنده از رآیم.. (712228) (moderator22)
 
فرزین
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۱:۳۴:۰۶
دولت جهت این انتصاب منتظر بود ببیند "احمدی نژاد" از پس نماینگان مجلس بر میآید یا نه ؟ و همگان دیدیم که ایشان نه تنها مجلس را فیتیله پیچ کرد ، بلکه در پایان هم لبخندی از روی رضایت زد و پیروز مندانه مجلس را ترک کرد.
آقای لاریجانی هم که نقش داور را در این روز داشت ، در پایان دست آقای رئیس جمهور را به نشانه پیروزی بالا برد و به همگان فهماند که همچون استیضاح وزیر اقتصاد و دارایی ، سئوال از رئیس جمهور هم بدون همراهی ایشان و همراهانشان بی نتیجه است .
حالا شما فکر میکنید نتیجه استیضاح وزیر تعاون و کار غیر از دو مورد قبلی است ؟ فراموش کنید آقا ، به قول آقای رئیس جمهور بیائید شب عیدی با هم صفا کنیم ! ول کنید این استیضاح و سئوالهای بی نتیجه را ! (712230) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۱:۳۷:۳۴
اینهم از اون تهدیدهای تو خالی همیشگی نمایندگان است. همین کارهای وحرفها وتهدیدهای توخالی وخیالی چند ساله گذشته شما نمایندگان باعث شد که از صدر امور بودن به ذیل کشیده شده و مورد تمسخر وتوهین قرار بگیرید.
شما که نه جرات وجسارتش را دارید چرا چنین رجز خوانیهائی میکنید؟ (712232) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۱:۳۸:۳۰
انتساب سعيد مرتضوي مشروعيت ما را دربين مردم وجهان زير سئوال ميبرد (712234) (moderator22)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۱:۴۰:۳۰
مبارکه انشاالله (712236) (moderator22)
 
مصطفی
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۱:۴۲:۳۹
حالا ببینیم و تعریف کنیم

جناب رئیس جمهور محترم هر کاری که میخواهند میکنند مجلس هم که تشریف می اورند با هم شوخی میکنند و خوش میگذرانند خدا اخر و عاقبت مردم را بخیر کند فقط یک چیز می ماند اینکه دولت محترم رکورد انتساب افراد مورد دار و متهم در مناسب عالی را در تمام دنیا شکست و کسی هم جلوی ان را نتوانست بگیرد به این میگویند عدالت محوری شایسته سالاری و جلوگیری از رفیق بازی و فامیل بازی (712239) (moderator22)
 
mohsen
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۱:۴۲:۴۱
دوستان به نظر ميرسه دولت دوست داره به لج بازي با نمايندگان ملت ادامه بده به نظر شما پاسخ يك مجلس واقعا مستقل جز طرح عدم كفايت سياسي مي باشد ؟؟؟ تا كي احمدي نژاد مي خواد با غرور و منم منم كار اين كشور رو به ناكجا آ باد ببره ؟؟؟ (712240) (moderator22)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۸:۵۵:۲۸
به نظر من آقای احمدی نژاد برخلاف ظاهر ساده و بی ملاحظه ای که دارند، شدیدا حسابگر و عملگرا هستند و بر خلاف سلف خویش جسارت عمل به دانسته هایشان را دارند. اگر چنین می تازند، به معنی این است که مطمئن هستند مجلس را یارای مقابله با ایشان نیست و هنوز کارد از پوست و گوشت ضخیم مجلس نگذشته و تا رسیدن به استخوان راه زیادی دارد. (712752) (moderator18)
 
اصغری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۱:۴۲:۵۸
من واقعا تو کار احمدی نژاد موندم.چرا ایشون تعمدا" دنبال جنجال آفرینی و حاشیه سازی است.دیگه برایم پیش بینی رفتارهای ایشان سخت نیست.ببینید جامعه و مجلس با چه چیزی مخالف می باشند.ایشان حتما" آن کار را خواهد کرد.
به خدا استیضاح رو برای همین روزها گذاشتن.به جای جلوگیری از تورم و گرانی کمرشکن دائم به فکر ماجراجوئی است.خدایا عاقبت مارو ختم به خیر کن.از امشب یه سوژه دیگه به سوژه های بی بی سی اضافه خواهد شد. (712242) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۲:۲۲:۱۹
دقیقا نکته همینجاست
تمام این کارها برای منحرف کردن افکار عمومی از گرانیها و وضع بد اقتصادی مردم است که داره استخونشون رو خورد میکنه (712547) (moderator18)
 
مه لقا
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۱:۴۳:۲۶
خدایی این آقای احمدی نژاد چیکار داره میکنه با این مملکت

نکنه ایشون فکر کردن صاحب مملکت هستن و کسی نیست ازشون توضیح بخواد خدایی هم اینجوری هست ...............

یاد حضرت امام بخیر میفرمود نگذارید انقلاب به دست نا اهلان و نا محرمان بیفتد (712243) (moderator22)
 
علیرضا
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۲۳:۰۴:۰۷
سلام
حالا آقای احمدی نژاد نااهل شد؟؟؟!!!!
اون وقتی که مملکت دست خاتمی و اعوان وانصارش بود کجا بودید؟؟ خاتمی نااهله نه دکتر......انصاف هم چیز خوبیه!!!! (713954) (moderator22)
 
صدرالدین
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۱:۴۳:۳۳
چَکـــــــــِی دیگــــــــــر از دکتر محمود احمدی نژاد بر جمال مجلس و البــــته مردم.
شکنجه کننده سال 88 شد تامین کننده درمان سال 91!!!! (712244) (moderator22)
 
طاها
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۹:۴۱:۴۰
شما که هی اخلاق اخلاق میکنید چرا بیخود به دیگران وصله میچسبونید؟ اینا که میگید اثبات شده که حرف میزنید؟ (712845) (moderator18)
 
محمد
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۹:۱۰:۵۳
جناب طاها کلا شما از اونورش افتاديد!
مگه رهبري به خاطر همين قتلها و شکنجه ها اونجا رو تعطيل نکردند، ايشون مستقيما دست داشته يا نداشته توي دادگاه معلوم ميشه ولي حتما سهل انگاري داشتند ديگه، ضمن اينکه وقتي مردم روي کسي حساسيت دارند اينطور انتصابها باعث تشنج ميشه! (713714) (moderator22)
 
رضا
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۲۱:۰۷:۲۰
اقای طاها اولا ایشان بدلیل توجه اتهام به وی درارتباط بامسایل کهریزک از قضاوت معلق هستند ثانیا دروجدان عمومی جامعه ایشان نه متهم بلکه محکوم است .صدای نمایندگان مردم را حداقل بشنوید .حال اقای احمدی نژادچگونه مدال شایستگی برای این مسوولیت بسیار مهم برسینه ایشان زدند الله اعلم. (713820) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۱۹:۵۳:۵۳
چطوریه که بعضیا دادگاه نرفته زندانی میشن ولی بعضیا تا حکمشون قطعی نشده در پلکان ترقی صعود می کنند .
یه قاضی که بابت توقیف فله ای مطبوعات ترقی کرد و دادستان شد
در این مقام هم خوش خدمتی کرد و داره جایزه هم می گیره
الان هم کسی نگفته تعلیق بشه لا اقل جایزه خو ش خدمتی را بعدا بگیره که یه دادگاه فرمایشی تبرئه بش بده (714611) (moderator22)
 
abbas
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۱:۴۳:۳۳
به جای وزیر دولت رو برکنار کنید (712245) (moderator22)
 
اميرحسين
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۹:۴۴:۵۲
مردم و مجلس هم خوب ميدونند که شيخ الاسلامي تو انتصاب مرتضوي کاره اي نيست...مجلس بايد سرچشمه رو که گل آلوده درست کنه
مملکت داره به سمت قهقرا ميره تو اين سال جديد نزارين کشور و ملت بيشتر از اين هزينه بي کفايتي رئيس جمهور رو بدن بخدا همتون اون دنيا بايد جواب اين مردم رنج ديده رو بدين آقايان مجلسي.... (712853) (moderator18)
 
علیرضا
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۲۳:۰۵:۵۶
سلام
همین یک کار مونده والّا!!!!! نظردیگه ای نبود؟؟؟!!!!! (713958) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۱:۴۳:۳۶
بيچاره كارگــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر! (712246) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۱:۵۲:۰۰
فرض کنیم کنار بگذارند فرقی میکند
واقعا مملکت در حال مبارزه با دشمن خارجی
اینهمه مسخره بازی داخلی را می تابد؟

(712251) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۳:۲۰:۴۹
همين مسخره بازي داخلي است كه دشمن خارجي را تشجيع مي كند (712567) (moderator18)
 
امير.س
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۰۱:۴۴:۳۴
دشمن خارجي!ما فكر ميكنيم حتما طرف بايد اسمش بوش/اوباما/اهل اسرائيل يا امريكا باشه تا اسمش دشمن باشه.كسي كه با زندگي مردم بازي ميكنه و مشكلات مردم براش خنده داره خود دشمن. داخلي و خارجيشم 15 ماه ديگه مشخص ميشه. (714099) (moderator22)
 
سلامی
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۱:۵۲:۳۹
مثلا" گیریم که شیخ الاسلامی هم استیضاح شود ، چه اتفاقی می افتد!! مهم این است که این شخص ، هرکاری که دلش بخواهد دارد میکند و نمایندگان هم که هیچ قدرتی ندارند - یا بالا و پایین می پرند یا سروصدای الکی و تئاتری سر میدهند و فیلم بازی میکنند . (712252) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۰۸:۴۰:۲۴
یک وجه دیگر هم وجود داره.ایشون را از ریاست تامین اجتماعی بر می دارند مجلس و مجلسیان احساس می کنند در راس امورند.توی بیست و سی از مردم سالاری در کشور تعریف می کنند و همه چیز به خوبی و خوشی تموم می شه ما هم که... می شینیم تا افتضاحات بعدی.مثل قیمتها که اول دو برابر می شه بعد دولت مثل یک قهرمان میاد و برورد می کنه و تقصیر هم که همیشه مال عوامل بیگانه است.بعد قیمتها به یک برابر و نیم کاهش پیدا می کنه و دولت مردمی قهرمان می شه (714194) (moderator22)
 
عليرضا
Denmark
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۲:۱۲:۴۰
احسنت به نماينده هاي عزيز! نتيجه سوال از رييس جمهور!
قوي ترين مجلس بعد از انقلاب!!!
بابا اين رييس جمهور مردمي(!) داره با شعور ملت بازي مي كنه و كسي هم نيست جلوش بايسته. عدم كفايت رييس جمهور براي اين روزاست. (712274) (moderator18)
 
محمد
Denmark
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۲:۱۴:۰۲
جانم به اين رييس جمهور مردمى! (712276) (moderator18)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۲:۱۴:۲۸
با این اوضاع خاوری هم اشتباه کرد فرار کرد اگه میموند تا حالا شده بود یکی از وزرا (712278) (moderator18)
 
صفا
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۲:۱۵:۳۷
خشم ملت از این تصمیم را خواهید دید (712279) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۱:۲۵:۳۵
مردم هیچ کاری نمیتونن بکنن فکرشو بکن الان مرتضوی چقدر قدرت داره حتی توپ وتشرهای نماینده ها هم نتونست مانعش بشه بیچاره مردم !!!!!! (713040) (moderator18)
 
محمد
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۲:۱۶:۴۳
شيخ السلامي هم شايد اگه بخواد نتونه کاري کنه، معلومه اينجور انتصابها از بالاي دولت سفارش داده ميشه، اگر نه مگه قحط الرجاله که اين آقايون اينقدر رو اين آقا اصرار ميکنند، مجلس هم که بازم مثل هميشه خواب تشريف خواهد داشت! (712280) (moderator18)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۲:۱۶:۵۸
اخه این وزیر بیچاره رو استیضاح میکنند که چی بشه او بدون اجازه اختیار اب خوردن نداره چه رسد به انتصاب مدیر عامل (712281) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۱:۳۰:۴۶
استیضاح کاری نمیکنه نماینده های عاقل یه کم فکر کنید به یکی میگن اگه این کارو انجام بدی قدرتتو از دست میدی اما باز با این همه فشار انجامش میدن این یعنی چی؟ یعنی دست زور رو سرش حالا شما رو صندلیتون لم بدین بگین اگه کرد استیضاح میشه!!!!!خواهش میکنم به مردم فکر نکنید حداقل به عزت ایران فکر کنید اصل کاری رو برکنار کنید (713053) (moderator18)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۲:۱۸:۱۳
این مجلس ؛ چه کاری علیه دولت تونسته انجام بده که این دومیش باشه؟!
همین هفته ی پیش دیدیم که دولت اومد مجلس و به همه ی مجلسی ها خندید و به پرسشهای اونها هم درست و حسابی جواب نداد و رفت!
حالا می خوان علیه وزیر کار کاری بکنند؟!...نه آقا! ...من که میگم هیچ کاری نمیتونند بکنند حتی اگه وزیر رو استیضاح بکنند باز هم نمی تونند که علیه مرتضوی کاری بکنند...به نظر من که آقای احمدی نژاد درست گفته که مجلس در راس امور نیست...خود آقایون مجلسی در عمل ثابت کرده اند که هیچکاره اند (712283) (moderator18)
 
ابوالحسن_ع
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۲:۲۸:۳۹
جناب آقای توکلی خدا قوت:
اختلاف بین مجلس ودولت اگر تا دیروز غیرعلنی بود .امروز علنی شده است خدا عاقبت این مردم ختم بخیرنماید .همه این کار ها از بی برنامه بودن دولت ومجلس است.وتوجه ای به مسئله منافع ملی ندارند. (712299) (moderator18)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۲:۳۷:۰۹
يكي از اشتباهات فاحش آقاي احمدي نژاد انتصاب سعيد مرتضوي باآن سابقه وحشتناك قضائي باين سمت است بنده شديدا بااين عمل رئيس جمهور متاسفم ا (712309) (moderator18)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۲:۳۷:۵۲
دلیل عدم تخصص منطقیه. اما اگه پرونده داره چرا رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بود؟ (712311) (moderator18)
 
رضا
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۲:۴۲:۰۰
این از بی عرضه بودن مجلسه وگرنه هیچ دلیل دیگه ای نداره، (712318) (moderator18)
 
یا هو
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۲:۴۳:۲۴
واقعا مردم ایران تا کی باید تاوان اشتباهات یک فرد را عرصه های مختلف زندگی روزمره شون بدن. با این کارش توجیه ش رو به رخ همه کشوند که مجلس در راس امور نیست، دیگه توجیه و دهن کجی ای از این بالاتر. (712320) (moderator18)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۲:۴۹:۴۰
احمدي نژاد واقعا يكه تازي مي كند . مجلس به اين بي غيرتي هرگز نديده ملتي (712330) (moderator18)
 
كاوه
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۲:۵۲:۰۱
واقعا جالب بود.
دهن كجي به مجلس از جانب رييس جمهور منتخب حدي ندارد.
ظرفيت بالاي مجلس هشتم بي نهايت است.
مبارك باشد. (712333) (moderator18)
 
Russian Federation
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۲:۵۳:۱۵
7 ساله هر کاری دلش خواسته کرده هر کاری دوست نداشته زمین گذاشته هر دروغی تونسته گفته هر موقع دوست داشته خونه نشینی کرده به هر بی تخصص و بی ربط و سابقه دار و کانادایی و... پست و مقام داده با خانواده از جیب مردم سفر آمریکا رفته بخاطر کردان و اختلاس و مرتضوی و ... هم عذرخواهی نکرده دیگه این یک سال آخر هم بشینید نگاه کنید چه دسته گلی به آب میده (712336) (moderator18)
 
فرهاد
Germany
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۲۲:۴۳:۱۷
اگر منظورتان به نماینده های غیور مجلس است که بنشینند و نگاه کنند که حتما به توصیه شما عمل خواهند کرد، اما اگر منظورتان مردم هستند، بدانید آنها همه این اعمال و رفتار دولتیان و مجلسیان را دارند ضبط می کنند تا موقعش که آنوقت جواب ذره ذره خیرالعمل و شرالعمل آنها را داوری خواهند کرد و به تناسب پاداش و کیفر خواهند داد. (713924) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۲:۵۶:۲۵
در جايي كه مجلسي بي عرضه داريم دولت هر كاري كه بخواهد انجام مي دهد (712342) (moderator18)
 
محمد
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۲:۵۸:۳۳
شما نمایندگان مجلس هم بیکارید ها. چکار به کار بنده خدا مرتضوی دارید. حالا یک پرونده خیلی جزئی هم به نام کهریزک داره که داره، اتفاقی نیفتاده. تازه با رئیس جمهور چکار کردیده که حالا با یکی از مدیرای او میخواهید بکنید. (712345) (moderator18)
 
محسن ش
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۲:۵۹:۳۹
مجلس در راس امور میتواند باشد منتظریم جواب اخرین دهن کجی به همگان را ببینیم تو مجلس که بد جوری ساکت شده بودید لا اقل یه کم عرضه خودتونو نشان بدین
من فکر میکنم این انتخاب یک امتحان روانشناسانه از سوی احمدی نژاد است تا بار دیگر قدرت خود و گروهش رو در حرکتهای نا متعارف نشون بده و چالشی دیگر در جامعه بوجود بیاره .
از طرفی شاید منافع پنهانی هست که ما نمیدونیم . شاید شروع یکسری وعده های جدید به قشر عظیم پوشش دهنده شدگان تامین اجتماعی است برای برنامه ریزی های اینده .
و از این انسان عجیب همه چیز بر میاد باید نشت و دید (712347) (moderator18)
 
کاوه کرمانشاهی
Sweden
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۳:۰۲:۳۷
این یک خودکشی سیاسی و واقعا یک گستاخی و دهن کجی آشکار به خانواده قربانیان فاجعه کهریزک ها است. این احمدی نژاد با این کارهای جساب شده اش میخواهد آخرین میخ را به تابوت حیثیت این نظام بکوبد. (712352) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۳:۰۹:۵۵
نمایندگان محترم مطمئن باشید که هیچ کاری نمیتونین بکنین ، این آقا پشتش خیلی قرصه (712360) (moderator18)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۳:۱۴:۰۲
اخه بابا وزیر بدبخت که از خودش اختیار نداره حکمش رو خود احمدی نژاد صادر کرده!
اگر هم شما نماینده ها راست می گید برید جلوی احمدی نژاد رو بگیرید.
(712372) (moderator18)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۳:۱۴:۲۲
واقعا چشم نماینده ها روشن ومبارک باشد (712374) (moderator18)
 
ابوالفضل
Canada
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۳:۲۰:۳۶
مبارک است! این دولت همه چیزش به همه چیزش می آید. (712383) (moderator18)
 
یواشکی
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۳:۲۲:۳۲
خودمونیم خدا به داد کارمندان این سازمان برسه (712386) (moderator18)
 
محسن
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۳:۲۵:۴۲
من عاشق این آقای دکتر احمدی نژادم.آقا ایشون اصلا به هیچ کس اهمیت نمیدهند و فقط آنچه در فکرشون میگذره رو عملی میکنن حالا این کار چه درست باشه چه غلط.چه ملت رو از این که هست بد بختر کنه و یا اینکه 2 ریال به نفع ملت.درود بر آقای احمدی نژاد که خسارتی که به این ملت وارد کرد (712389) (moderator18)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۳:۳۰:۰۱
که چی؟ استیضاح؟ یک فرصته برا اون که دوباره به ریش همه بخنده! کاری که تا امروز بارها انجام داده؛ مسخره کردن قانون و قانونگذار و ... . (712393) (moderator18)
 
آبان
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۳:۳۲:۳۷
اگرواقعا این آقای مرتضوی جنایت کرده همان ریاست ستادمبارزه باقاچاق کالا وارز هم برایش زیادیست.اگرهم بیگناهه که خوب هر پستی میتونه داشته باشه.مسئله این است (بودن یانبودن) یاجنایتکارهست یانیست.
تجربه وتخصص هم کشکه عزیزم.مگه این همه روسا تخصص دارند.مثل همیشه صدای بی کفایتی اونهابعدا درمیاد.آقای رییس جمهورهم ظاهرا بیدی نیست که بااین بادهابلرزه.استیضاح و پرسش وپاسخ و گفتگو و........همه براش سرگرمیه.دیدیدکه استیضاح خودش شد (712399) (moderator18)
 
FARHAD
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۳:۳۷:۲۷
با اين بساطي كه روز 4شنبه راه افتاد و به بدترين شكل ممكنه مجلس به مسخره گرفته شد چنين مسئله اي نبايد باعث تعجب شود. (712404) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۳:۳۹:۱۹
مبارک باشه به مردم همیشه در صحنه ی ایران (712407) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۴:۳۵:۵۲
طعنه تلخی بود (713394) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۳:۴۰:۵۵
وقتی پسر نماینده مجلس تو همین کهریزک از ضربه به سر و مننژیت فوت کرد اونوقت آقای نماینده مجلس تو برنامه پارک ملت پاچه خواری دولت رو میکنه نتیجه اش همین میشه که عامل کشته شدن پسرش تو همین دولت پست عالیه میگیره ....
خدا به داد مردم برسه ... (712409) (moderator18)
 
محمد
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۳:۴۳:۰۸
آخه چرا اینطوری می کنه این آقای احمدی نژاد ............
:(( (712414) (moderator18)
 
محسن فیروزانی
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۳:۴۸:۱۹
ناقابلم اما من سایت الف را سایت صادقی یافتم به همین خاطر دوباره امدم و دیگه هم نمی روم ضمن تشکر از حسن نیت سایت در آوردن بی طرفانه و واقع بینانه مطالب کاربران
زیاد تعجب نکنید جسارتی به جناب دکتر توکلی و یا دکتر مطهری و امثالهم نباشد با این مجلس بی بخار یک چنین رفتاری هم از رئیس جمهور انتظار می رود البته ناگفته نماند خلق وخوی همکاران نیز در هر جایی معمولا به هم می خورد اگر این رئیس جمهور این اقا رو انتخاب نکند پس چه کسی رو انتخاب کند (712416) (moderator18)
 
هموطن
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۳:۴۹:۳۵

واقعا باید تاسف خورد به حال این مجلس که توان دفاع از خود را ندارد (712418) (moderator18)
 
رستم
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۳:۴۹:۳۹


ما از مجلس محترم که دادخواه واقعی ملت است استیضاح این بابا را میخواهیم نه نوچه هایش را به خواست خدا وهمت مردم (712419) (moderator18)
 
سپهر
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۳:۵۲:۳۳
میدونید آقای احمدی نژاد چرا این کارو کرده؟!
بیچاره آقای مرتضوی که بازیچه شده...
تنها هدف رئیس جمهور یک شوک به مجلس بعد از ماجرای صفا کردن با مجلسه. با استیضاح وزیر کار هم ماجرای سوال فراموش میشه و هم احتمال استیضاح رئیس جمهور به کلی از بین میره. چون بعد از استیضاح وزیر کار نه وقتی برای بررسی استیضاح احمدی نژاد میمونه و نه رقبتی! در واقع خیلی از نماینده ها به خیالشون با حذف وزیر کار از مجلس در برابر دولت اعاده حیثیت می کنند در حالی که ...
(712422) (moderator18)
 
دلسوزم
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۳:۵۶:۳۰
چقد خوب دارند مردم و دور مي زنن آخر معلوم شد اين مملكت هيچ كس جاي خودش كار نمي كنه (712427) (moderator18)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۲۳:۵۸:۴۵
آخه چرا وزیر بدبخت و بی اراده را استیضاح کنند
اگر میخواهند مشکل اساسی حل شود خود رییس جمهور باید استیضاح بشود (712430) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۰:۰۲:۵۱
هنوز بازنشستگان تامین اجتماعی عیدی و حقوق نگرفتند کسانی که 30 سال حق بیمه ریختن تو بیمه !!! (712438) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۰:۱۱:۰۵
انتصاب آقای مرتضوی به عنوان رییس سازمان تامین اجتماعی و سکوت در برابر ان حکایت از ...نظام جمهوری اسلامی دارد. (712451) (moderator18)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۰:۲۳:۳۰
به به
اگر قبلن کمی توی ذهنم متصور بودم که بالاخره یکی توی این مجلس و دولت و قوه قضاییه جای حق نشسته
دیگه همون ذره هم تصور رو ندارم (712461) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۰:۲۷:۳۰
حالا باید 3 ماه مجلس با خودش کلنجار بره تا فوقش جلسه ی استیضاح وزیر برگزار بشه. آقای رئیس جمهور هم که راحت سر جاشون هستن تا جنجال بعدی (712467) (moderator18)
 
United Kingdom
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۰:۳۵:۵۱
یا طرح عدم کفایت بدین یا ساکت شین. خستم کردین. (712473) (moderator18)
 
فرزین
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۰:۴۴:۳۹
یه نکته دیگه که هیچ کس بهش توجه نکرده !
تازه اگر شیخ الاسلامی هم استیضاح بشه و اگر هم رای اعتماد نگیره ، مطمئن باشید که آقای قاضی القضات اسبق ! مبرز قاچاق کالای سابق !! و مدیرعامل فعلی تامین اجتماعی بر جای خود مانده ، قدرتمند تر هم میشود و چه بسا پست بهتری هم بگیرد ، حتی وزیر شود (همانطر که از زمان افتضاح کهریزک تا کنون مورد لطف آقای احمدی نژاد بوده و هست ) (712485) (moderator18)
 
یک ااصلاح طلب تحول خواه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۰:۵۳:۵۷
یک سوال : اگر مرتضوی بی گناه است چرا اینقدر سروصدا می کنید؟ اگر متهم است چرا قوه قضاییه پرونده را رسیدگی نمی کند؟؟ . شما 2.5 سال وقت داشتید به قوه قضاییه اعتراض کنید؟؟ چرا نکردید؟؟
(712491) (moderator18)
 
فرهاد
Germany
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۲۲:۵۲:۴۲
چرا اعتراض نکردند؟ برا این که معلوم نشه در مدیریت جهان کم ممکنه بیارن، برا اینکه آتو به دست دشمن ندهند، برا این که مشت محکم به دهن شرق و غرب بزنن، برا این که اصلاحات پررو نشه، برا این که پست و مقام بی شایستگی خیلی مزه میده، برا اینکه اگه این میزه رو از دست بدن توی بازار هم نمی تونن کار کنن، برا اینکه ... (713937) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۱:۰۸:۴۷
همون از رییس جمهور سوال کردین کافیه دیگه (712497) (moderator18)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۱:۲۰:۴۸
عیدی نظام به سردار روح الامینی (712508) (moderator7)
 
محسن
Sweden
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۱:۲۱:۱۵
از فردا شروع میشه، یک روز تعداد امضا کنندگان به حد نصاب می‌رسه، روز بعد چند نفر امضاشون رو پس می‌گیرند. بعد توکلی سخنان آتشینی ایراد می‌کنه، بعد طرح برای بررسی دقیق به کمیسیون‌ها می‌ره، بعد دوباره چند نفر امضا می‌کنند و چند نفر پس می‌گیرند. بعد همه قسم می‌خورند که پس نگیرند، بعد نصف اون‌ها که قسم خورده بودند پس می‌گیرند، بعد علی مطهری استعفا می‌ده، بعد شصت نفر امضا می‌کنند و نود نفر پس می‌گیرند، از اون نود نفر که پس گرفته بودند، سی نفر تکذیب می‌کنند که پس گرفته‌اند و سی نفر بقیه هم می‌گند اصلا امضا نکرده بودند، و همینطوری شش ماه می‌گذره ... (712509) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۴:۴۱:۱۵
دقیـــــــــــــــــــــــــــــــــــقاً
واقعا اینا ملت رو چی فرض کردند؟!!
البته یه عده رو درست فرض کردند ! (713400) (moderator22)
 
رضا قولچماق
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۴:۴۹:۲۷
رئیس جمهور محترم جناب آقای احمدی نژاد سلام و عرض ادب
به استحضار میرسانم اینجانب چند سال پیش طی یک نزای خیابانی در اثر از دست دادن کنترل عصبی خود شخصی را از ادمه حیات محروم کردم
تقاضا دارم در اسرع وقت پُستی کلیدی برای اینجانب در نظر بگیرد چون در حال حاضر از بیکاری رنج میبرم
با تشکر فراوان
رضا قولچماق (713414) (moderator22)
 
یکی مثل همه
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۲:۰۵:۴۱
عزیزان بابصیرت...! به چه قیمتی قدرت را دودستی تقدیم ایشان کردید..؟یادتان هست...؟! حالا به این بصیرت رسیدید؟
(712531) (moderator18)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۰۵ ۱۴:۰۹:۰۷
بصیرت یعنی دیگری فکر کنه و تو تابع محض باشی . وگرنه زاویه دار میشی ؟ برادر مشکل جای دیگری است ! (716664) (moderator7)
 
زرد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۲:۱۴:۵۰
دهن کجی دیگری رو به ملت
آقای روح ال امینی تحویل بگیر (712538) (moderator18)
 
زرد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۲:۱۷:۴۷
بی شک این مجلس بی خاصیت ترین مجلس در کل تاریخ این مرز و بوم در اذهان به جای خواهد ماند
یعنی واقعا از اینکه اسمتون نماینده مردم !!! هست خجالت نمیکشید؟!!! (712542) (moderator18)
 
داوود
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۲:۳۰:۲۴
به خدا خوب مملکتی داریم آقای مرتضوی هزاران پرونده داره اما بازم بهش مسولیت میدن. آقای بقایی انفصال از شغل حکومتی میشه همه جا کنار رئیس جمهوره
اما اگر 1جوان بدبخت خواست جایی استخدام بشه از هزار فیلتر باید رد بشه بعدشم میان براش تحقیق اونم چه تحقیقی میپرسن که این آقا شلوار لی میپوشه لباس آستین کوتاه میپوشه اگه بگن آره دیگه اون آقا صلاحیت نداره اصلح نیست
(712556) (moderator18)
 
United Kingdom
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۳:۱۹:۲۹
واقعا چرا احمدی نژاد رو استیضاح نمی کنند؟ (712566) (moderator18)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۷:۵۹:۰۱
شرمنده كو گوش شنوا؟ وقتي مجلس مسخره بشه ديگه مردم ......... (712639) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۸:۱۸:۱۰
با اين مجلسي كه ما داريم بيشتر از اينا هم سرمون بياد حقمونه.
استيضاح وزير اقتصادتون رو ديديم خواهشا خودتون رو بيشتر از اين ضايع نكنين. (712663) (moderator18)
 
عادل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۸:۲۸:۲۷
برادران مجسلی بابرنامه هایی که دولت درسال 90در پیش گرفت وخطابه ای که درروز سوال از جناب رئیس جمهور خوانده شدمی توان نتیجه گرفت که شما هم توان مقابله با حضرت ایشان را ندارید بنابر این بی جهت مردم را قربانی نکنیدچون عواقب همه بگو مگوها دامن مردم را خواهد گرفت (712681) (moderator18)
 
محسن
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۸:۳۱:۰۴
برگ ديگري از تاريخ سراسر افتخار دولت احمدي نژاد!!!!!!!....................
وافتخار زرينتري براي مجلس....... (712684) (moderator18)
 
دالوند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۸:۳۸:۳۷
اين پاسخ به شركت مردم فهيم وقدر شناس است كه باآن شكوه وعظمت در انتخابات شركت كردند وحماسه آفريدند حتما اين مردم بايد شخص شخيص وبا درايتي مثل مرتضوي رييس ثروتمند ترين سازمانش باشد (712694) (moderator18)
 
نیما
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۸:۴۲:۳۹
این آقا وقتی وزیر کار و تعاون شد تمام مدیر کل های تعاون کل کشور را بر کنار کرد آنها هم تمام روسای تعاون شهر ها را برکنار کردند و به جای آنها مدیران کل و روساهی ادارات کار را قرار دادند
یعنی توی مجموعه وزارت تعاون یه نفر اصلح تر از وزارت کار نبود که سر جایش ابقا بشود؟
با همین شیوه مملکت داری هست که ما عقب گرد داریم (712708) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۸:۴۷:۴۸
خدائی به شما نمایندگان می شود گفت نماینده ملت برفرض درست ابروی نمایندگی را بردید (712729) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۸:۴۸:۴۹
سازمان تامين اجتماعي بزرگترين سازمان بيمه گري در امر بازنشستگي و درمان در ايران است. انتصاب ايشان به اين پست يعني مسخره گرفتن علم و تخصص و بيچاره كردن مشتركين صندوق تامين اجتماعي. (712732) (moderator18)
 
مسعود
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۸:۵۴:۴۸
هر سال عید ما منتظر کارهای محیرالعقول از معجزه‌ی هزاره‌ی سوم هستیم
هر چه باشد رسانه‌ها و مجلس تعطیل هستند و بهترین فرصت است تا تصمیم‌های طلایی در این فرصت گرفته شوند (712748) (moderator18)
 
دوست
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۸:۵۸:۳۰
اینقدر داشتید به ادبیات و سوتیهای من در مجلس گیر می دادید و همه جا داشتید منو میکوبیدید دیدم بهتره مثل همیشه یک مسئله دیگه رو مطرح کنم تا افتضاحم در مجلس فراموش بشه .
من علاوه بر تبحر در سئوال را با سئوال جواب دادن بسیار متبحر هستم موضوع رو هم عوض کنم و حتی می تونم هر روز یک موضوع جدید برای تشویش و اضطراب و
نارضایتی مردم با کمک د و س ت ا ن ارائه کنم و نگذارم آب یارانه ای هم از گلوی مردم پایین بره و شعار به خدمت مردم رسیدن را هر روز از این نوکر پذیرا باشید . (712762) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۹:۰۰:۲۱
اولا مگر قانونا میشود وزیری را به خاطر یک انتصاب استیضاح کرد؟ثانیا فرض کنید وزیر را استیضاح و حتی برکنار هم کردید چه تضمینی هست که وزیر بعدی مرتضوی را ابقا نکند و تازه در فاصله چند ماهه بین برکناری یک وزیر و انتخاب وزیری دیگر مرتضوی سر جای خوذش هست.ثالثا اگر قدرت دارید در همین روزهای اول سال جلسه فوق العاده تشکیل دهید و استیضاح را انجام دهید نه اینکه تا حدود 20 روز دیگر صبر کنید تا خیلی چیزها فراموش شود. (712764) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۹:۰۲:۴۵
اي نماينده ها
احمدي نژاد بهتون توهين كرد
صداو سيما مسخره تون كرد و گفت اين سوالاي فلسفي
مرتضوي هم كه شد رئيس
ديگه شما تو مجلس نشستيد چي كار؟ (712766) (moderator18)
 
سرشار
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۹:۰۵:۰۲
.متاسفانه سازمانی که بایستی استقلال اداری و مالی داشته باشد و مطابق قانون انتصاب مدیر عامل آن برعهده هیئت امنا و تایید شورایعالی تامین اجتماعی میباشد،تبدیل به عرصه تاخت و تازهای سیاسی شده و هز از چند گاهی افرادی غیر سازمانی و وابسته به دولت صرفا جهت تامین اهداف سیاسی دولت برکرسی مدیریت این سازمان می نشینند.افرادی که هیچگونه شناختی با الفبای تامین اجتماعی ندارند.نارضایتی بسیار شدید کارکنان سازمان از پرداخت نشدن مزایا و افزایش حقوق سالهای قبل علیرغم حجم بسیار بالای کار در این سازمان،یکی از چندین مورد تخلفات آشکار ناشی از بازیهای سیاسی بوده که مستقیما بر عملکرد سازمان در قبال بیمه شدگان و مستمری بگیران این سازمان تاثیر منفی داشته است.چرا سازمانی که متولی گسترش عدالت اجتماعی در کشور است بایستی به منبع تامین خواسته های سیاسی تبدیل شود.آقای رییس جمهور با انتصاب آقای مرتضوی در واقع به جمعیت سی و چند میلیون نفری تحت پوشش این سازمان دهن کجی نمودند.و یاس و ناامیدی را در دل مردم جامعه که مشکلات شدید اقتصادی تمام ابعاد زندگی آنان را در بر گرفته کاشتند. (712769) (moderator18)
 
علیرضا
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۹:۰۵:۱۶
رفتار احمدی نژاد توهین واضح به شعور و احساسات ملت ایرانه . (712770) (moderator18)
 
رضا زندیگان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۹:۰۵:۵۰
سلام :
همه دوستانی که نظر داده اند لطفی کنند و به این عزیزان مجلس نشین توضیح بدهند تا آنها هم متوجه شوند که کار خود این آقایان هم پیروی و تبعیت عملی از برنامه های روزمره خود دولت محترم است!!نه تصویب و نظارت بر اجرای قانون!!
میپرسید چرا ؟ ............... پس تا آخرش بخوانید
1- آیا شیخ السلامی بعنوان وزیر کار برای عدم توان و ایفای نقش جدی در ایجاد 1/6 میلیون شغل وعده داده شده تا پایان سال 90 باید استیضاح شود یا نه اصلا"
به او ربطی ندارد؟
2- اگر نمایندگان در مورد (وعده 1/6میلیون شغل) بخواهند دوباره از رئیس جمهور سوال کنند آیا عمر دوره نمایندگی خودشان یا دوره ریاست جمهوری آقای رئیس جمهور کفاف خواهد داد؟ ..... به نظر من نه .......بنابراین میشود نتیجه گرفت :
آقای وزیر با هماهنگی قطعی وکسب نظر مساعد از رئیس جمهور با استخدام
1 نفر یعنی (سعید مرتضوی) بصورت مستقیم و با سر کار گذاشتن 1/599999
نفربصورت غیر مستقیم (یعنی همه ما) عملا" به وعده های رئیس دولت عمل
کرده است و استیضاح وی احتمالا" ناسپاسی و قدر ناشناسی است ما باید در
تغریف کار و شغل مفاهیم مدرن دولت دهم را یاد بگیریم نه آنها..و تازه کلی آدم
چند شغله هم مثل همین نمایندگان که در آخر این دوره مجلس اینقدر پر حرارت شده اند نیز به همین جمع خودمانی با حال و با صفا در شب عید (البته به تعبیر جناب آقای احمدی نژاد) اضافه شدند. آیا این خود گواه نیاز مدام کشور به نیروی
کار نیست؟؟؟
از شما خواهش می کنم اگر این مطلب منتشر شد و نظر بنده را خواندید لطفی
کرده و نظرتان را بنویسید تا من بفهمم فقط بنده سر کار هستم یا بقیه هم مثل
من ممکن است سرکار باشند!چون تا این لحظه وکلای مجلس این را حس ندارند
یا نمیخواهند رو کنند که با مساعدت همین دولت محترم دوشغله هستند ؟ ولی
هی ادعای در راس امور بودن دارند.!!!!!!!!!!! (712772) (moderator18)
 
سندان
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۰۰:۰۵:۳۴
رضا جان خیالت راحت ، غصه نخور تنها نیستی - این وکیل الدوله ها هم مثل خود دولتی ها ، از ان رو دم زنند گاهی ز قانون که حرف آخر قانون بود نون (714030) (moderator22)
 
کارمند سازمان تامین اجتماعی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۰۹:۲۷:۱۳
با سلام خدمت الف عزیز

اینجانب یکی از کارکنان سازمان تامین اجتماعی هستم و به نظر بنده در دورانی که سازمان تامین اجتماعی به صورت هیات مدیره اداره می شد ودولت هیچ نقشی در عزل ونصب مدیر عامل نداشت و مدیر عامل توسط هیات مدیره انتخاب میشد خیلی وضع سازمان وما کارکنان و بیمه شدگان ومستمری بگیران بهتر از وضع کنونی بودو در زمان دکتر ستاری فرد سازمان تامین اجتماعی به نقطه اوج خدمت گزاری وترقی اقتصادی رسیده بود ولی متاسفانه از زمانی که دولت جای پایی در سازمان پیدا کرد وسازمان را به کلی وارد عرصه سیاسی بازی نمود متاسفانه سازمان تامین اجتماعی ماموریت اصلی خود را که وظیفه خدمت رسانی به اقشار بیمه شده است را تحت اشعاع مسائل سیاسی قرار داد و از زمان انتصاب دکتر علی ذبیحی که از نزدیکان ودوستان آقای رئیس جمهور بود سازمان را عرصه بازیهای سیاسی وانتخاباتی خود نمود و نزدیک به دوسال کلیه حقوق ومزایای کارکنان را با توجیه اینکه کارکنان در سالهای قبل بیش از بودجه مصوب حقوق ومزایا گرفته اند اضافه خقوق کارکنان پرداخت نشد ودیگر مزایا نیز قطع گردید .و کار به جایی رسید که در برخی از شعب سازمان در شهر تهران کارکنان اقدام به اعتصاب نمودند .
شما میتوانید از کارکنان و تمامی اقشار بیمه شده سازمان و بازنشستگان سازمان نظر سنجی کنید که آیا راضی به این عزل نصبهای زود گذر در سازمان هستند یا خیر
ما تا میآییم نام مدیر عامل جدیدمان ودیگر معاونان ومدیران کل جدید را یاد بگیریم میبینیم که مدیر عامل دیگری نصب شده
از نمایندگان ملت خواهشم اینست که نگذارید افرادی در این سازمان پای بگذارند که هیج سررشته ای در آن ندارند والفبای تامین اجتماعی را نمی دانند کار را باید به کاردان سپرد مگر در این مجموعه عظیم سازمان فرد لایق ومتخصص وجود ندارد که از بیرون از سازمان افراد را به سازمان تحمیل می کنند مگر هیات مدیره سازمان نمیتواند فرد لایق ومتخصص در این رشته را پیشنهاد دهد.

لطفا درج نمایید (714219) (moderator22)
 
یک کارمنددیگرسازمان
Norway
۱۳۹۱-۰۱-۰۶ ۱۲:۴۳:۰۹
اساسنامه تامین اجتماعی
ماده 8 ـ وظايف و اختيارات هيئت امنا(تامین اجتماعی ) به شرح زير مي‎باشد:
الف ـ تصويب خط مشي و راهبردهاي كلان صندوق
ب ـ تصويب برنامه و بودجه، صورتهاي مالي و عملكرد سالانه صندوق
پ ـ نصب و عزل اعضاي هيئت‎مديره و هيئت نظارت
تبصره ـ نصب و عزل مديرعامل صندوق با پيشنهاد هيئت امنا و تأييد و حكم وزير رفاه و تأمين اجتماعي انجام مي‎پذيرد.

یک کارمنددیگرسازمان (717244) (moderator7)
 
علی
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۹:۰۹:۲۹
اگر استیضاح کردنتون هم مثل سوال کردنتونه همون بهتر که استیضاح نکنین و مجلس رو از همین که هست سبکتر نکنین. (712781) (moderator18)
 
Canada
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۹:۲۳:۵۸
وزیر هم می یاد باهاتون صفا می کنه می ره. (713725) (moderator22)
 
Russian Federation
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۹:۱۰:۴۳
ما نفهميديم اين سازمان ثروتمند است يا نه ! مستمري باز نشسته ها را كه نصفه و نيمه ميده .خيلي خيلي كمتر از نيروهاي مسلح ! موقع عيدي هم كه كارگرها را كارمند حساب ميكنه و عيدي آنها را نصف ميكنه ! غلط نكنم مرتضوي را فرستادن تا همين مستمري بخور و نمير را هم نصف كنه ! (712785) (moderator18)
 
علی از شیراز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۰:۱۳:۳۹
بله این سازمان با دارا بودن تعداد زیادی کارخانه تولیدی (نظیر لاستیک بارز کرمان) که همه سرمایه اش پس انداز دو نسل کارگر بدبخت میباشد ثروتمند هست و بزرگترین طلبکار دولت، منتها نسبت به همان سپرده گزارانش که کارگران باشند بسیار ظالم. (712893) (moderator18)
 
احمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۹:۱۶:۲۸
مجلس یک مدرس میخواهد که شجاع و وامدار گروهی نباشد.نقش آقای لاریجانی در این موارد چه مانده است.ایشان که با هرترتیبی جلوی استیضاح وزیر اقتصاد را گرفتند چرا حالا که تورم به اوج خود رسیده سکوت کرده اند.ایشان هنگام تحقیر مجلس توسط احمدی نژاد نه تنها از ساحت مجلس دفاع نکردند بلکه جلوی اعتراض سایر نماینده ها را گرفتند.آقای لاریجانی ! برادر محترم ارزشی.شما که خودت دائم یکی در میان قوانین مجلس رو به جای احمدی نژاد ابلاغ می کنی.شما که از زخم های مردم خبر داری چرا اینقدر عافیت طلبی میکنی؟ مدارا خوبه اما نه اینکه دائم المدارا باشی. (712795) (moderator18)
 
محی الدین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۹:۳۸:۳۹
کسی مثل آقای مرتضوی را در این پست به کار گیرد نمی توان بخاطر یک انتصاب وزیر را استیضاح نمود اگر انتخاب وزیر درست نبوده است استیضاح وزیر هم کار درستی نیست به جای برخورد احساسی و لجبازی و منم منم به فکر مردم باشید
به نظر بنده به جای اینکه روابط را جایگزین ضوابط کنید بهتر است یک سیستم حکومتی و مدیریتی درست کنیم که فقط کار مدیران و مدیرعاملان نظارت باشد یعنی ما یک قطاری درست کنیم که بر روی ریل راه می رود و حال سرعت ان فقط کنترل گردد تا از ریل بیرون نرود (712837) (moderator18)
 
reza
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۹:۳۹:۰۰
وظیفه صدا و سیما درخصوص اطلاع رسانی چه بوده است؟ (712838) (moderator18)
 
داریوش
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۱:۱۴:۱۳
مگه صدا و سیما وظیفه اطلاع رسانی از اخبار داخلی هم داره
من تاحالا فکر میکردم که صدا و سیما مسئول خبر رسانی از مردم بدبخت اروپا-آمریکا-و کشورهای پیشرفته ظالم هستش؟ (713008) (moderator18)
 
امير.س
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۰۱:۲۵:۰۲
كودوم صداو سيما عزيز من انقدر سر گرم بزرگ نماي مشكلات كشوراي ديكه شدن كه وقت نشون دادن اين مسائل كوچيكو جزئيو ندارن كه.....تو مملكت ما و دولت اقاي احمدي نژاد اين اتفاقها و انتصابها عادي وجزئي از برنامه دولت خدمتگزاره.ما تو مملكتمون همه چيز روبرته به صداو سيما گير نديد انقدر ......... (714091) (moderator22)
 
Norway
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۹:۴۲:۳۹
انسان گاهی اوقات خوف می کند از اینکه عدم توجه به مصالح عالی کشور و لج کردن ها که قطعا بر اساس نفسانیات است چه به روز خود و مردم خواهد اورد.
چند نکته برای بنده جای سوال است :
1- ایا به غیر از اقای سعید مرتضوی واقعا هیچ مدیر کم حاشیه تری در این کشور وجود ندارد که به این سمت منصوب گردد ؟

2- در این شرایط خاص کشور و باتوجه بوجود برخی مشکلات ،ایا بحران سازی تعمدی بنفع کشور است ؟

3-در مورد افراد چگونه قضاوت خواهد شد اگر مرتبا در کلام به امریکا و اسراییل دشنام دهند ولی در عمل برخی اعمال بنفع انها یاشد ؟

4- مجلس قطعا اشکالاتی دارد و برخی از انها کاملا برجسته و شایسته اصلاح فوری می باشند . لیکن ایا بایستی کاملا عکس العملی برخورد کرد ؟ یعنی اینکه جواب حرکت غلط را با غلط داد ؟(البته منظورم بحث طرح سوال اخیر از رییس جمهوردر مجلس نیست که در این مورد در برخی موارد حق داشته اند سوال کنند) . این خصیصه حتی برای افراد عادی اجتماع نیز مذموم است چه رسد به باصطلاح نخبگان جامعه .
و در اخر اینکه دراین قضایا ایا اشکال از ناحیه خصلت هاست و یا جریان سازی و ایجاد التهاب تعمدی در کشورریشه های دیگری دارند ؟ بنده نمی دانم ولی این قضایا برایم عجیب است . با اینکه نظرم به جناب دکتر علی لاریجانی کاملا مثبت نیست ولی در برهه های اخیر دیده ام که ایشان کاملا مراعات می کندو سعی دارند تنشی ایجاد نشود.
به هر حال چنانچه فرد و یا افرادی از دولت نظر بخشی از مردم را در این مقاله می بینند ،این مطلب را منتقل کنند که کسی مورد تایید ما است که از تنش بپرهیزد و تعامل فراگیر و مثبتی را درکشور تبلیغ و ترویج نماید، انگونه که شایسته این برهه از زمان میباشد . (712847) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۹:۴۳:۵۹
اين انتصاب دهن كجي به ملت، عقل و شرافت انساني است. (712851) (moderator18)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۰۹:۴۹:۱۸
شمارا به خدا اگر توان دارید به جای آنکه دائم مسکن مصرف کنید ریشه اصلی درد رابخشکانید ومرگ یکبار،شیون هم یکبار یکدفعه این محمود احمدی نژاد راکنار بگذارید وبیشتراز این نگذارید آبرویمان پیش دیگر کشورهابرودوخودمان هم زجر بکشیم (712860) (moderator18)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۰:۰۹:۳۶
هی .........!
من دانشجو اگه بخوام به عنوان کارمند جایی استخدام بشم (اگر ........) تا هفت پشت من رو بازجویی میکنن که هیچ کدوم مشکلی نداشته باشن ولی پست به این مهمی رو به چنین فردی با چنین اتهاماتی واگذار میکنن
واقعا ادم دردش رو به کی بگه. (712881) (moderator18)
 
آرمین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۰:۱۵:۳۹
ای مجلسی ها چرا اینقدر به شاخ و برگ ها تبر کند میزنید با اره برقی ریشه رو بزنید . جرات داشته باشید و احمدی نژاد رو استیضاح کنید البته رای اعتماد هم ندید.من تو 4 یا 5 تا نوشته دیگه هم گفته ام استیضاح و ندادن رای اعتماد اگر حتی یک روز به پایان این دولت مونده باشه باعث میشه تا دیگه هیچ دولتی جرات قانون شکنی و تمسخر ملت و مجلس رو نداشته باشه (712895) (moderator18)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۰:۳۰:۰۳
اگر مجلس ظرف مدت یکی دو ماه باقیمانده اقای احمدی نژاد را استیضاح

نکند به همه ملت ایران ثابت کرده است که واقعا در راس امور نیست (712924) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۱:۲۸:۵۶
روز معارفه آقای مرتضوی سالن اجتماعات سازمان تأمین اجتماعی چندین ساعت قبل مراسم پلمپ شد.خبرنگارهایی که دعوت شده بودن رو به مراسم راه ندادن و با کلی بگیرو ببند مراسم و برگزار کردنوانقدر فضارو امنیتی کردن که شما فکر میکردی مراسم تحلیف رییس جمهور برگزار میشه.هشتاد درصد مدعوین هم دوستان خود آقای دکتر....بودن و شاد و خوشحال.از امروز هم دوستان با سبدهای گل سازمان تأمین اجتماعی رو مزین به قدوم خودشون کردن...سمت ها تقسیم شد.خداروشکر که وکیل و الدوله ها هم خواب هستن مثل همیشه؛ یا اینکه دنبال اینن که از این نمد کلاهی برای خودشون درست کنن.
(713046) (moderator18)
 
محمد
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۴:۱۳:۲۶
اینم طرح خوبیه ، شخصی که پرونده داره ، در مظان اتهام قرار داره هرچند که مجرمیت اون شخص ثابت نشده نباید عهده دار مسئولیتی بشه . مطمئن باشید این آقارو آوردن در سازمان تا بتونن از برخی منابع مالی برای کارهای آیندشون استفاده کنن . سازمانی که چرخش مالی اون در ماه بالای چندین هزار میلیار تومن هست نباید اینجوری به دست شخصی سپرده بشه که نه تخصص مدیریتی بیمه داره و نه صلاحیت اخلاقی داره .
آقا قوه ی قضایه ایشون رو معلق کرده ، صلاح ندونسته ازش استفاده کنه ، این آقا چرا به همه دهن کجی میکنه ، چیو میخواد ثابت کنه .
احمدینژاد فرعون شده ، این آقا مغرور شده ، مهار کنید این آدمی رو که میخواد آبروی همه رو ببره ، و با کینه میخواد با همه ی نهادها برخورد کنه . مهارش کنید تا در آینده همه بدونن باید در مقابل قانون و افکار عمومی تمکین کرد. (713353) (moderator22)
 
Germany
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۲۳:۱۰:۳۲
... از این نمد رو خوب آمدی. لب کلام رو گرفتی و گفتی. سپاس. (713963) (moderator22)
 
ardi
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۲:۱۰:۱۸
جناب دکترتوکلی .بهترنیست قانونی بگذرانیدتامادام شخصی پرونده ای درقضاداردوبخاطر همان معلق است حق احراز پست درجاهای دیگرندارد. (713139) (moderator18)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۷:۰۴:۱۰
ایده بسیار جالبی هست. قابل تعمق هست. (713577) (moderator22)
 
میلاد
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۲:۳۰:۵۹
انتصاب سعیدمرتضوی توهین بزرگیست به ملت ایران (713185) (moderator18)
 
کمدان
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۲:۵۰:۳۷
به همه تون داره میخنده شما میخواید وزیرشرو استیضاح کنید؟ (713222) (moderator18)
 
بسیجی امام (ره)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۳:۱۳:۴۹
باور کنین این انتصاب یه حقه است فقط برا ی اینکه اذهان نمایندگان و جامعه از بحث سوال نمایندگان و پاسخهای بی ربط و مضحک رئیس جمهور منحرف بشه.
(713262) (moderator18)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۳:۳۰:۳۰
خفت و تحقیری که ملت ایران در زمان احمدی نژاد دید را باید در تاریخ ثبت کرد. (713285) (moderator22)
 
مجید
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۳:۳۷:۳۱
خدایا به حق رسول الله به نمایندکان ما شجاعت بده (713293) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۳:۴۴:۲۴
احمدي نژاد ميدونه اين مجلس بي خاصيت كه در راس امور نيست هيچ كاري نمي تواند بكند براي همين يكه تازي ميكند (713304) (moderator22)
 
mammad
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۳:۴۵:۴۸
اف بر مجلس اگه بخواد در این موضوع کوتاه بیاد . (713309) (moderator22)
 
محمد
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۴:۰۷:۴۵
آقای دکتر توکلی امید ما به شما و نمایندگانی مثل شما هست ، خواهش میکنم جلو اینکار بگیرید . جلوی دهن کجی به مجلس و افکار عمومی رو بگیرید .
استیضاح رو سریع به گردش بندازید . وزیر رو عزل کنید .
به این آقای محترم نشون بدید صفا کردن و شاستی فشار دادن یعنی چی .
خواهش میکنم کاری بکنید جناب توکلی (713345) (moderator22)
 
علي
Russian Federation
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۴:۲۶:۵۵
نام: علي
ایمیل:
پیام:

صندوق تامين اجتماعي يكي از پردرآمدترين منابع كشور است كه اكثر اوقات در دست مديران نالايق حيف و ميل شده است و كارگران و كارمندان مهمترين سرمايه گذاران اين صندوق هستند و لذا ضروري است صاحب انتخاب مدير عامل هم خودشان باشند (713376) (moderator22)
 
علي 2
Russian Federation
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۴:۲۸:۰۰
به نظر روند توهين به ملت همچنان ادامه دارد (713379) (moderator22)
 
حسین
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۴:۳۳:۳۵
خیلی جالبه !! استیضاح؟ ؟ سوال ؟ ؟ این اصطلاحات حالا دیگه برای ما حالت طنز پیدا کرده.. لابد بعد عید هم مجلس با وزیر رفاه میخان صفا کنن.!!! (713388) (moderator22)
 
سرباز
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۴:۳۶:۲۴
آقايون زمستون رفت رو سياهي به كساني مي مونه چوب لاي چرخ دولت ميزارن ملت ناظر اعمال شما هستند (713395) (moderator22)
 
شان
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۵:۰۰:۱۵
خود کرده را تدبیر نیست .
جای بسی تعجب از این همه دروغ . (713430) (moderator7)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۵:۰۲:۰۸
استیضاح بشه سعید مرتضوی میشه وزیر کار حتما سفارش شدس که با جرم ثابت شده صاحب پست و مقام میشه از یک رودخانه آلوده نمیشه یک لوله کشید که ازش آب تمیز بیاد (713434) (moderator22)
 
یک ایرانی
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۵:۰۴:۵۸
به این میگویند یک کابینه هفتاد میلیونی که آدم مومن وخوب دارد دزد دارد دکتر قلابی دارد اختلاس گر دارد خلاصه عین هفت شهرعشق همه رقمه دارد
اینجاست که بعضی ها باید بگویند از ماست که برماست (713437) (moderator22)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۵:۱۶:۱۹
چرا گیر سه پیچه به مرتضوی "مظلوم" میدهید؟ شاید گناهش اینه که مثل "برخی" "لوکس" نیست!؟ (713452) (moderator22)
 
مرتضي
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۵:۱۸:۴۶
دوستان خط آخر رو به دقت بخونيد تامين اجتماعي پولدارترين سازمان شده يعني باز بعضي ها بي پول شدن يعني 3000 ميليارد+ پول بازنشستگان و ...=؟؟؟؟؟ (713455) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۵:۱۹:۰۱
بله دوستان
استیضاح وزیر اقتصاد رو دیدیدم
سوال از رییس جمهور رو هم دیدیم
این یکی رو هم خواهیم دید (713456) (moderator22)
 
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۵:۲۲:۵۰
از این اقا استفاده شده، العفو... العفو... (713461) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۵:۴۹:۱۷
اقایان بابصیرت از مردم شرم ندارید از عذاب خدا بترسید که اگر نازل شود ترو خشک با هم می سوزند . به فرموده رسول اکرم : الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم (713490) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۶:۰۳:۳۴
آقاي وزير كار و تامين اجتماعي، باید به دلیل عملی نکردن وعده 2.5 میلیون شغلی نیز استیضاح گردد.
باید هر چه زودتر دروغ به عنوان جرم سنگین تلقی شود ومجازات شدیدی برای آن وضع شود. این حداقل کار مجلس است.

لطفا در چاپ نظرات نیز شجاع باشید و نظرات مخالف خود را نیز کامل نشان دهید. (713515) (moderator22)
 
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۶:۰۶:۱۶
دادن سرنوشت میلیونها بازنشسته و کارگر و مستمری بگیر که از اقشار بی بضاعت جامعه هستند بدست کسی که هیچ تجربه ای در زمینه مربوطه ندارد بدترین عمل است و بدترین انتخاب . سازمان تامین اجتماعی یک سازمان مالی بسیار گسترده و با گردش مالی بسیار زیاد است و اقای مرتضوی تخصص لازم راندارد لذا خود ایشان منصرف شوند بهتر است زیرا ایشان با انصراف خود بهترین خدمت را به قشر ضعیف جامعه میتوانند بکنند . (713518) (moderator22)
 
کیارش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۷:۰۱:۲۷
دوستان من مطمئنم که در دقیقه نود مجلس عقب نشینی میکنه و میگه فعلا" استیضاح وزیر به صلاح نیست و بهتر است که به حل مشکلات بپر دازیم

الف حذف نکن و دکتر توکلی حقوق کارگر بینوا رو از دست متهم اول کهریزک نجات بده (713574) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۷:۱۹:۰۵
بیچاره احمدی نژاد که همه ارگان ها باوی مخالف هستند حتی اگر بگوید ماست سفید است مجلس حتما ثابت می کند که سیاه است این تقابلی که مجلس بی تخصص و بی تعهد هشتم با دولت گرفته باعث تصمیم های لجبازانه دو طرف شده مگر ادم چقدر اعصاب این همه مخالف را دارد (713589) (moderator22)
 
رامین
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۷:۲۰:۰۵
بِه نَظَرَم علاْوِه بَر ْوَزیر کار ْوَزیر اِقتِصاد را هَم دوبارِه اِستیضاح کُنید (713590) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۷:۲۲:۱۰
سوال من از احمدی نژاد اینه که چرا با اینکار به یک ملت دهن کجی میکنه؟تو را خدا یکی به داد این ملت برسه .شورشو در آوردید (713593) (moderator22)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۸:۳۰:۲۹
مجلسی که نتوانداز حقوق و شئون خود دفاع کند، چگونه می خواهد از حقوق مردم دفاع کند؟ (713657) (moderator22)
 
کامیار
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۸:۴۸:۱۸
حیف حیف حیف از آن همه هزینه ای که از نظام برای این فرد شد و او اینگونه قدرشناسی کرد. از زمانی که این فرد آمد افتراق ها آغاز شد، کینه ها مجال جولان یافت، بزرگان و نخیگان به کناری رفته و دلشکسته شدند، بداخلاقی سیاسی و اجتماعی به اوج خود رسید و اقتصاد ملی رو به ویرانی نهاد .... هر یک از شاهکارهای او برای استیضاح و عدم کفایت ده رئیس جمهور کفایت می کرد اما افسوس که قانون مظلوم تر از همه به نظاره این نابسامانی نشسته است. مدتهاست حجت بر همه تمام شده ولی هنوز نمایندگانی که باید حافظ منافع این ملت و نسل های آینده آن باشند کل هنرشان استیضاح های نافرجام وزرا است. افسوس... (713680) (moderator22)
 
Canada
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۸:۵۰:۰۴
طبق معمول پس از عزل وزير اين بابا سه ماه سرپرست ميشه بعد يكي بد تر از قبلي رو ميزاره وزير
آقاي توكلي جواب اين خيانت رو چگونه ميخواي بدي؟ (713682) (moderator22)
 
سایل
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۹:۰۴:۴۷
من فکر میکنم اول باید قوه قضاییه را استضاح کرد. سوال اساسی اینست اگر ایشان متهم است چرا به جرمش رسیدگی نمی شود؟ (713709) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۹:۵۳:۳۹
باز هم نمایندگان هیچ نمی توانند بکنند همانطور که تاکنون نکردند
اگر قدرت داشتید که آن هم ظلمی که مردم رفته را برملا می کردید اگر عرضه دارید احمدی نژاد را استیضاح کنید تا قائله بخوابه می دانم که واقعا نمایندگان بی عرضه اند (713760) (moderator22)
 
حمید 22 ساله از تهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۱۹:۵۷:۱۹
تیتر مقاله : شیخ الاسلامی استیضاح خواهد شد
اینجور مواقع ما جوانان این مرز و بوم می گوییم : باشه بابا دکتر شما درست می گید!!!
آخه مرد مومن این بابا پشتش حسابی گرمه.
شما نمایندگان محترم چی میگید این وسط ،فقط خودتونو ضایع می کنید
می دونم منتشر نمیشه ولی اشکال نداره (713770) (moderator22)
 
یکی دیگه از همین مردم
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۲۰:۰۴:۳۴
سلام . اگر تو واقعا نماینده من هستی ریشه ی همه ی این معضلات را از خاک درش بیار و بخشکانش. اگر هم نیستی که تو را به خیر و ما را به سلامت . (713775) (moderator22)
 
بهلول
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۲۰:۲۹:۱۷
دکتر جون با یه تیر چند تا نشون زد.
1- گرفتن گلوی ملت ( تامین اجتماعی ) برای ایکه هر وقت اراده کرد شاهرگشو بزنه .
2- نشستن روی ثروت هنگفت تامین اجتماعی ( شستا )
3- آمادگی برای گل آلود کردن آب برای استفاده ار موقعیت های آینده !
4- سنجیدن آستانه ی تحمل مجلس ( و نه مردم )
5- اقدامات مشابه دکتر عزیزمون را با اون 11 روز دورکاری ایشون و برکناری متکی و مصلحی و ... سایر تخلفات مقایسه کنید .
نتیجه گیری با شما ! (713809) (moderator22)
 
حامد
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۲۱:۱۰:۳۸
خون شهید روح الامین در این تصمیم شبانه و ناشیانه به ثمر نشست. و رسوایی ان دامن بانیان آن را گرفت.

خدایا شکر (713822) (moderator22)
 
س
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۲۲:۵۸:۳۰
واقعا تنش زاست. البته به این تنش زایی مجلس هم دامن میزند بجای سر و صدا عمل کنید. نمیدانم چقدر رییس جمهور نقش داشته و چقدر وزیر و یا اصلا نفر دیگری و منظورشان چه بوده؟ ولی هرچه باشد از تدبیر بدور است. (713950) (moderator22)
 
محمد
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۲۳:۰۵:۴۶
درود براين مجلس بي عرضه .بابا اين مجلس رو جمش كنيد. يه مجلس نتونه با يه نفركاري كنه فاتحه مجلس خونده استو اي بي غيرتها (713957) (moderator22)
 
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۲۳:۱۲:۳۸
گر ایشان رئیس شدن عدم قاطعیت قوه قضائیه است که دوسال است یک پرونده را معلق نگه داشته دوما وزیر کاره ای نیست دستور را اجرا کرده سوما اقای رئیس جمهور با این کار میخواهند نشان دهند که به مجلس اجازه دخالت در امور را نمی دهند پرونده مجلس هشتم چیزی برای ارئه ندارد (713966) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۲۳:۳۹:۳۳
بنام خدا-سعيد مرتضوي بازنداني كردن نماينده مجلس در مجلس ششم عملامصونيت نمايندگان راازبين برد واعتبار واقتدار مجلس كه بنا بفرموده امام راحل كه بايد درراس امور باشد مخدوش كرد وباتفسيروبرداشت انحرافي از قانون اساسي در باره مصونيت نمايندگان اين بخش از قانون اساسي حقوق اساسي مردم كشورراپايمال كرد حال چنين شخصي با چنين خصوصيات ضد مجلس ونداشتن تخصص درشغل سازماني عهده دار رياست سازمان تامين اجتماعي شده است (713999) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۸ ۲۳:۵۳:۲۸
ای کسانیکه در خانه ملت !! نشسته اید اگر نتوانید این بابا را سرجای خودش بنشانید ...؟...نیستید و باید ضمن عذر خواهی از مردم ؛ استعفای خود را تقدیم این ملت زجر کشیده بکنید. (714018) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۰۰:۱۴:۱۰
سال 90 اتفاقات زیادی در تمام زمینه ها چه در کشور ما و چه در کل جهان افتاد
به نظر من فراموش نشدنی ترین آنها انتصاب آقای مرتضوی خواهد بود (714036) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۰۰:۱۶:۳۴
اگر راهی بود بیمه پرسنل شرکت کوچک خود را به جای دیگری غیر از سازمان تامین اجتماعی پرداخت می کردم شک نمی کردم که با این انتصاب این کار را می کردم (714040) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۰۰:۱۷:۱۴
دولت محترم داره می گرده ببینه کجا فساد کمتره یه حالی بهش بده و فعالش کنه (714041) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۰۰:۱۸:۳۱
کسی که صلاحیت قضاوت ندارد چطوره که می شه همچین سازمانی رو بهش واگذار کرد
فقط یک جور میشه اونم اینه که توی اون کشور قحط الرجال باشه
و کسی نباشه جاش بذارن (714043) (moderator22)
 
امير .س
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۰۱:۱۰:۱۳
بسمه تعالي
يه چيزي ميگم برادراي با دل جرات مجلس من ببخشن.اقاي توكليم ميدونم به خدشون نميگيرن.
مجلس اگه استيضاح بكن بودو و وكيل مردم و سره قضيه استيضاح وزير محترم اقصادو افتضاح 3000 ميلياردي كه بيتالمال.... شد كاري ميكرد. كه با يه حلاليت طلبي سرو ته قضيه تموم شد.قربونتون اين همه هزينه نكنيد رفت و امد و بنزينم كه ميدونيد گروونه و |ايشوونم ميان يا ميگن هنووز كاري نكرديم يا مثل دكتر ميان يه صفاي ميكننو ميگن و ميخندن به همه ميرن( جگر شير نداري سفر عشق مرو........)يا حق (714081) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۰۱:۱۵:۵۸
اگه به عکسی که خودتون گزاشتین برای این خبر خوب نگاه کنین دلیل روشنی میبینیدبرای سابقه کار اقای مرتضوی (714085) (moderator22)
 
مهدی
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۰۲:۵۹:۵۶
از مجلسی که به جای پرداختن به موضوعاتی همچون گرانی، وعده های دروغین اشتغال، آمار و ارقام نادرست اقتصادی، سرعت پایین اینترنت و ...... از رئیس جمهور درباره لباس و پوشش و حجاب و برکناری متکی سوال میکنه، انتظاری نیست (714118) (moderator22)
 
ناظر
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۰۸:۰۵:۰۰
حضرت امام حسن عسکری(ع) :
تمام پلیدیها در خانه ای نهاده شده و کلید آن دروغ است.

(مشايي متهم به عقايد انحرافي-رحيمي متهم به فساد مالي-جوانفكر متهم به اهانت به اصول اسلام و تشويش اذهان عمومي - مرتضوي متهم شماره ١ كهريزك)
اينها شده اند ياران نزديك احمدي نژاد
خودتون رابطش رو كشف كنيد (714179) (moderator22)
 
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۰۸:۲۹:۲۶
عزیزان ۰کاربران محترم سایت وزین الف۰
چرا اختیارات قانونی قوه مجریه را زیر سوال میبرید ۰ چرا با کارهای دولت خدمت گذار سیاسی برخورد میکنید ۰ انهمه و قبل از محاکمه دزدان بیت المال در مورد اختلاس ۳۰۰۰ میلیاردی دولت پاکدست و واقعاً ساده زیست را متهم کردید۰در مقابل رییس جمهور محترم در کمال ادب و احترام به منتقدین مجلس نشین خود فرمودند ۰صبر کنید تا محاکمه انجام شود بعد اتهام بزنید ۰ و در عمل و با برگذاری علنی ۳ جلسه دادگاه به چشم خود دیدیم که ادعای دکتر درست بود ۰
واقعاً فراموش کرده اید که دکتر ۲۴۰۰۰۰۰۰ رای ما مردم را دارد ۰
همینطور اتهام پشت اتهام ۰عزیزان چرا چوب لای چرخ دولت میزارید ۰من کاری به سابقه اقای مرتظوی ندارم ۰ما باید به انتخاب نماینده ۲۴ میلیون ایرانی احترام بذاریم ۰
دکتر متواظعانه گفتند که اگر با من هم مخالفید این ۲ سال اخر را هم تحمل کنید ۰
اجازه بدهید دکتر کارش را بکند تا به امید خدا همه از برکات خدمات این انسان فرهیخته و بی ادعا بهره مند بشیم ۰انشاالاه۰  (714187) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۱۲:۱۹:۵۶
اصلا ایشان بی گناه مگر در ایران یک مهندس یا متخصص اقتصادی نداریم که ایشان با تجربه حقوقی قضایی مدیر عامل ساز مانی شود که گردش مالی هزاران ملیاردی دارد (714314) (moderator22)
 
مجتبی
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۱۳:۱۳:۲۷
این همش اثرات جواب دندان شکن احمدی نژاد به مجلسی هاست . (714356) (moderator22)
 
بسيجي آزاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۱۴:۴۶:۰۵
خواهشاً به دكتر چيزي نگيد . چون من جزء 63 درصدي(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟) هستم كه به ايشون رآي دادم و بهم برميخوره. الف جان! مطمئنم كه نظرم رو چاپ نميكني (714432) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۱۵:۱۶:۱۷
بی زحمت اگه قراره استیضاح کنید، یه روزی باشه که علی لاریجانی در مجلس حضور نداشته باشه وگرنه باز معلوم نیست به خاطر چه مصلحتی میگه رأی مشروط بدید به وزیر و نماینده ها هم که توی رودروایسی رئیس می مونند و خلاصه میشه یه گل به خودی دیگه واسه مجلس و ملت (714451) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۱۵:۲۷:۱۸
من از روئیدن خار سر دیوار دانستم
که ناکس کس نمی گردد بدین بالانشینی ها (714456) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۱۵:۵۴:۲۵
این سوال همواره برای مردم بوده است که چرا رئیس جمهوری که از عدالت و مردم داری دم می زند، از افراد مسئله دار بعنوان وزیر، معاون و رئس سازمان -های حساس کشور استفاده کرده است؟ آیا ایشان به آنها مدیون است؟ آیا نقاط ضعفی دارد که مجبور است به آنها باج دهد؟ و بسیاری از سوال های دیگر که عدم صداقت رئس جمهور به اصطلاح مردمی را نشان می دهد! (714477) (moderator22)
 
غیرت بربادرفته
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۱۶:۲۸:۱۳
مردم عزیز متاسفانه غیرتمان را از دست داده ایم.فقط حرف می زنیم ناله می کنیم ....
هیچ امنیتی نداریم نه اقتصادی نه فکری نه جانی........
همه مردم به فکر خودشان هستند مگر نمی گویید وضع اقتصادی بد است؟یک سری برای خرید به بیرون بزنید صفهای طولانی خرید را مشاهده می کنید....
مشکل ما نمایندگان بی سواد مجلس ریس جمهور بی کفایت مرتضوی .....نیست
ایراد از خودمان است کاش کمی با هم باشیم کاش.
راستی سکه و دلار چنده بفروشیم یا نه؟همش مادیات .... (714504) (moderator22)
 
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۱۹:۱۵:۴۲
به عنوان یه اصول گرا دیگه ارزو میکنم اصلاح طلبها بیان اما اینجور اصولگراها نباشن . واقعا سرخورده شدم . (714591) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۹ ۲۱:۰۱:۱۷
چرا عقلا مثل اقای محسن رضایی تو کلی علی لاریجانی سید محمد خاتمی و رفسنجانی و ناطق نوری و مطهری... تعارف میکنند ایا مصلحتی بالاتر از مردم هست که دارند به قول خودشان مصلحت را در نظر میگیرند و ساکت ما نده اند به خدا کشور رو به نابودی است اگر برایتان مصلحت حفظ نظام است و نه مردم بدانید اگر شرایط این جور به پیش رود ان هم روز خوبی نخواهد داشت به خدا سکوت مصلحت نیست ببنید کره و ترکیه به کجا رسیده اند نمیگویم ژاپن ... میگویم ترکیه شما فقط بلدید شعار بدهید باور کنید باید کاری کنید بعد از عید مردم بیشتر له میشوند تولید نابود شده بیکاری غوغا میکند اعتیاد بیداد میکند طلاق فقر نمیدام چه بگویم که بیدار شوید ببینید دوره اقای خاتمی مملکت داشت جان میگرفت و لی الان اوضاع اصف بار است باور کنید مملکت رو به نا بودی است اقای تو کلی بیدار شو بقیه را هم بیدار کنید جلوی این مردک دیوانه و خل را بگیرید اقای توکلی شما یی که در برابر گران کردن 5 تومان و 10 تو مان بنزین در دوره اقای خاتمی مقاومت میکردید چرا ساکت شده اید به خدا شما در برابر اه گرسنگان و مظلومان در روز قیامت مسوولید و باید در برابر خدا جواب بدهید می دانید مردم چه زجری میکشند بدانید مردم گرسنه اند تو را به هر کس میپرستید بیدار شوید (714648) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۱-۰۱ ۰۱:۲۱:۰۸
باییستی با احمدی نژاد مثل خود وی عمل کرد انتظار این انتصاب به هزاراد دلیل گفته شده وجود نداشت پس وی با این کار خواست جبهه و مرز خود را مشخص کند که این کار با استیضاح وزیر وی خواهد بود که احمدی نژاد منتظر این است اما این کار هزینه ها را به مدت طولانی زیاد خواهد کرد که اول مجلس سپس قوه قضایی خواهد پرداخت پس بهترین کار این هست که خود احمدی نژاد استیضاح شود شک در این کار باعث صدمه به انقلاب اسلامی ایران خواهد شد احمدی نژاد انتظار اقئام جدی از جانب نهاد حقوقی بر علیه کارهای خو د را دارد اما انتظار این را برای خود ندارد (714759) (moderator22)
 
ناامید
۱۳۹۱-۰۱-۰۱ ۰۲:۵۴:۰۱
من که چشمم آب نمیخوره جلسه استیضاح مثل جلسه چهارشنبه آخر سال90 مجلس به جلسه استهزاء تبدیل بشه. (714772) (moderator22)
 
Malaysia
۱۳۹۱-۰۱-۰۱ ۰۴:۲۱:۱۲
اگه قوه قضاییه کارش رو درست انجام داده بود الان کار به اینجا نمی رسید اقایون نمایندگان بهتر نیست یک تحقیق وتفحصی در قوه قضائیه داشته باشید ببینید مشکل اونجا چیه؟ (714784) (moderator22)
 
مهدی
United States
۱۳۹۱-۰۱-۰۱ ۲۱:۴۶:۰۳
راه حل قانونی مجلس،اگر مجلس مورد نظر حضرت امام(ره) و در راس امور است،استیضاح محمود احمدی نژاد و تائید عدم کفایت سیاسی او برای ریاست جمهوری است،صبر یکساله مجلس در این امر لازم،میدانید چه تبعات سیاسی،اقتصادی برای مملکت دارد.خصوصا که احمدی نژاد دیگر با طرح سوال نمایندگان مجلس(هرچند بسیار کمرنگ و پر حاشیه و دور از شان مجلس)دیگر چندان چیزی برای از دست دادن ندارد.خصوصا در آخرین سال ریاستش بر دولت. (715112) (moderator22)
 
ALI
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۰۱ ۲۲:۳۰:۱۱
ایا انتصاب اقای مرتضوی که هنوز شاکی دارن وپرونده کهریزک هنوز مفتوح میب اشد وپدر اقای روح الامینی عنوان کردند که ماهنوز شاکی وی هستیم ووکیل ایشان هم فرمودند که پرونده هنوز مفتوح است کاری درست می باشد ایا کسی به غیر از ایشان نبود اه بتوانند سکان هدایت تامین اجتماعی را عهده دار شوند وما فکر می کنیم انتصاب ایشان کار درستی نبوده ونیست باتشکر (715136) (moderator22)
 
تابش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۰۲ ۰۲:۳۸:۲۰
اولا با توجه به سوابق دخالتهای احمدی نژاد در مجموعه های زیر دست وزرای دولت قطعا این وزیر سر براه بهانه تراش در این انتصاب هیچکاره است
دوم اینکه وقتی این فرد پس از 2سال ونیم (علیرغم مجازات قطعی زیر دستانش)در قبال اتهامی به این سنگینی فقط صندلی و اتاقش عوض شده و چه بسا حقوقش هم بیشتر شده معلومه که حاشیه امن بسیار بالایی داره که حتی قوه قضاییه نمیتونه حریفش بشه پس باید هم مورد استقبال دولت قرار بگیره
ظاهرا از دید دولت فعلی سایر قوا عددی بحساب نمیان و افکار عمومی هم بازیچه ای بیش نیست که با چند وعده افزایش یارانه و بنزین نوروزی و میوه شب عید به نرخ عمده فروشی میشه مشغولشون کرد
انتصابی که هیچ سنخیتی با تحصیلات و تخصص و تجربه اون آقای معلوم الحال نداره اهداف دیگه ای دنبالشه اونهم تحکیم حلقه خط قرمزیه که احمدینژاد قبلا چند بار برای سایر قوا ترسیم کرده بود
این وسط سرمایه یک عمر پس انداز میلیونها کار گر شده گوشت قربانی که مدیریتش شده بهانه ای برای افزایش نفوذ این شخص خاص (715231) (moderator22)
 
خيراللهي
۱۳۹۱-۰۱-۰۲ ۱۳:۱۶:۳۷
اگر اين مملكت قانون مدار بود و همه به قانون ، حداقل احترام مي گذاشتند ، كار به اينجا نمي رسيد كه هر كاري دلشان بخواهد انجام دهند ، خوب نفر دوم مملكت هست ، درست ، ولي آيا هر كاري دلش بخواهد مي تواند انجام دهد ؟ اين را كسي مي تواند براي من تفهيم كند !؟ .... در اينجا همه كارشان را انجام مي دهند ، بعد با قانون تطابقش مي دهند . وضعيت برعكس است و ... (715385) (moderator22)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.