نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 403316
مدارک جدید پرونده یاسین رامین از آلمان رسید
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۲
وکیل یاسین رامین گفت: مدارک جدیدی که از آلمان رسیده بود به بازپرس پرونده ارائه شد و با توجه به اینکه قرار وثیقه ۲۹ میلیاردی تاکنون تغییری نکرده امیدواریم با این مدارک جدید قرار وثیقه کمتر شود.

به گزارش خبرآنلاین،محمدشعبانی با اشاره به جلسه امروز بازپرسی پرونده یاسین رامین گفت: در جلسه امروز با بازپرس پرونده نماینده شاکی (شرکت تدارکات هلال احمر) نیز حضور داشت و مسایلی مطرح شد.

او افزود: در این میان مدارک جدیدی که از آلمان رسیده بود به بازپرس پرونده ارائه شد و با توجه به اینکه قرار وثیقه ۲۹ میلیاردی تاکنون تغییری نکرده، امیدواریم با این مدارک جدید قرار وثیقه کمتر شود.

وکیل یاسین رامین یادآور شد: هیات سه نفره کار‌شناسی مسئول رسیدگی به مدارک هستند و ما منتظر نظر تکمیلی آنها خواهیم بود. موکل بنده همچنان در بازداشت موقت است و تاکنون قادر به تودیع وثیقه ۲۹ میلیاردی نبوده است.

او در پاسخ به این سوال که آیا در این مدت یاسین رامین ملاقاتی با خانواده داشته یا خیر گفت: بله، موکلم ممنوع الملاقات نیست.

شعبانی در مورد عنوان اتهامی موکل خود خاطرنشان کرد: اینکه مطرح می‌شود اتهام موکل بنده در رابطه به شیرخشک‌های آلوده بوده که معتقدم این موضوع به ایشان ارتباطی ندارد و از نظر ما اصلا مسایل مطرح شده اتهام نیست بلکه یک اختلاف حساب شش میلیاردی است.

وکیل یاسین رامین در پایان این را هم گفت: رامین همچنان در بازداشت موقت در اوین به سر می‌برد و اخیرا در بازی والیبال در زندان دچار شکستگی از ناحیه پا شده است.
 
کلمات کلیدی : یاسین رامین
 
عبدالله
Germany
۱۳۹۵-۰۷-۲۶ ۲۱:۴۹:۵۰
سایت محترم الف لطفا از این به بعد بچه های مسئولينی که اختلاس نکرده اند و یا وامهای چند ده ميلياردی نگرفته اند و یا با خانواده هايشان در خارج از کشور باپول ملت مظلوم ایران مشغول گذراندن بورسيه تحصیلی و خوشگذراني نیستند را بصورت گزارش درج کنید تا مردم آنها را بشناسند و کمی هم امیدوار شوند که هنوز چند نفری هم مانده اند که پاک هستند....البته اگر پیدا کردید؟!!! (3977030) (alef-13)
 
قاضیزاده
United States
۱۳۹۵-۰۷-۲۶ ۲۳:۰۲:۲۱
""... از نظر ما اصلا مسایل مطرح شده اتهام نیست...!!!!!!""
بیست و نه میلیارد وثیقه برای یک اختلاف حساب!! شش میلیاردی؟؟؟
چه میکنه این اقای وکیل....... (3977101) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.