نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459117
واکنش سازمان حمایت به افزایش قیمت شیر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۵
سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان اعلام کرد دو شرکت تولیدکننده شیر که بدون اخذ مجوزهای قانونی قیمت

به گزارش فارس، روابط عمومی سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان توضیحاتی درباره افزایش قیمت شیر توسط دو تولیدکننده شیر کشور ارائه کرده است. در توضیحات روابط عمومی سازمان حمایت آمده است:

با توجه به سوالات زیادی که از سوی خبرگزاری‌ها و رسانه‌های جمعی در رابطه با افزایش قیمت برخی از محصولات لبنی توسط دو شرکت تولیدکننده مطرح شده است به استحضار مردم شریف میرساند که به دنبال افزایش قیمت محدود توسط دو شرکت که بدون هماهنگی با سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و اخذ مجوزهای قانونی انجام پذیرفته، در این زمینه موضوع در دستور کار واحدهای تخصصی و نظارتی سازمان قرار گرفت و به دنبال انجام بازرسی و سایر اقدامات لازم مقرر شد این دو واحد قیمت‌های این محصولات را به قیمت سابق برگردانند.

بدیهی است عرضه هیچ کالای لبنی با قیمت‌هایی مازاد بر قیمت‌های سابق به هیچ عنوان مورد پذیرش این سازمان نبوده و با هرگونه تخلف در این زمینه برخورد خواهد شد.
بدین وسیله از مردم عزیز و شریف درخواست می شود در صورت مواجهه با هرگونه تخلف در این زمینه در بخش عرضه و فروش، موضوع را جهت رسیدگی سریع ،به سامانه دریافت و رسیدگی به شکایات مردمی از طریق شماره تلفن 124 در سراسر کشور اعلام نمایند.

همچنین به کلیه واحدهای تولیدی، توزیعی و عرضه کنندگان اعلام میشود که هرگونه افزایش قیمت بدون هماهنگی و اخذ مجوز های قانونی ممنوع بوده و با متخلفین بر اساس قانون تعزیرات حکومتی قانون نظام صنفی و سایر قوانین مرتبط برخورد خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : افزایش قیمت لبنیات
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۶ ۰۸:۰۴:۲۲
ظاهرا مثل اینکه آقایان، خواب تشریف دارند و خبر ندارند که قیمت همه چیز بعد از عید بالا رفته. بیچاره مردم! (4231235) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.