نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 267813
ماجرای معطلی قالیباف پشت درب‌ مجلس!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۵
یک عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به لغو جلسه روز گذشته شهردار تهران با نمایندگان مجلس بدلیل برخی ناهماهنگی‌ها برای ورود قالیباف و همراهنش به مجلس،‌ اتفاق روز گذشته را تنها یک سوء‌تفاهم دانست.

سید شریف حسینی در گفت‌و‌گو با ایسنا در عین حال گفت که این جلسه زمان دیگری برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: من خودم دستور ورود آقای قالیباف و همراهانشان را دادم و حراست مجلس هم به صورت ویژه با همراهان ایشان برخورد کرد و اجازه داد آن‌ها با خودرو و تلفن همراه وارد مجلس شوند.

وی افزود: یک ناهماهنگی در هنگام ورود آقای قالیباف و همراهانشان به وجود آمد، به این ترتیب که در برگه‌ای نام آقای قالیباف و تعدادی از همراهان ایشان آمده بود اما متاسفانه نام خود آقای قالیباف مورد توجه قرار نگرفته بود. درواقع این اتفاق بیشتر یک سوء تفاهم بود و بهتر بود مدیریت می شد و با توجه به شخصیت آقای قالیباف اجازه ورود به آن‌ها داده می‌شد و بعدا نسبت به هماهنگی اقدام می‌شد.

این عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان این که رئیس مجلس و محمدرضا باهنر نائب رئیس مجلس در جریان این موضوع قرار گرفتند، تاکید کرد: هیچگاه به خاطر چنین مسائل کوچکی اختلافی بین مسئولان نظام به وجود نمی آید.

سید شریف حسینی در پایان گفت که نشست آقای قالیباف با نمایندگان مجلس در زمان دیگری برگزار خواهد شد.

در حالی که قرار بود شهردار تهران روز گذشته با حضور در مجلس با نمایندگان دیدار کند ناهماهنگی ها در جریان ورود قالیباف و همراهانشان باعث شد وی ازشرکت در این جلسه اجتناب کند.
 
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۸:۴۷:۰۳
حراست مجلس برخورد توهین آمیزی دارد اساسا انگار ربات هستند که فقط برگه ها و دستورها را می بینند نه انسانی که تصمیم می گیرد و قوانین را بر اساس شرایط اجرا می کند. وگرنه چرا باید از ورود آقای قالیباف جلوگیری شود. حتی اگر وی بدون هماهنگی و برای سرزدن هم می آمد باید اجازه داده می شد که بیاید و در صحن علنی شاهد جلسات باشد.
من به عنوان یک توریست در اتریش به پارلمان این کشور رفتم و ناخواسته وارد یکی از جلسات شدم و شاهد برگزاری نشست رسمی پارلمان اما هیچکس معترض نشد.
حال شهردار مملکت رفته مجلس دریغ از یک ذره انعطاف. درست است ما مانند اتریش نیستیم و تهدیدهای زیادی متوجه کشورمان است اما دیگه این تهدیدها از سو ی شهردار و همراهانش که نمی تواند باشد. (2836622) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۹:۵۳:۳۷
حالا چی شده مگه؟ خوب شهرداره تهرانه اما قرار نیست مجلس کشور زیر نظر ایشون اداره بشه. ایشون هم باید به قوانین پایبند باشه. خدا رحم کرده که رئیس جمهور نشد.وگر نه رکورد قهر احمدی نژاد رو میزد. (2836765) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۲۲:۱۵:۱۹
قوانين و مقررات بايد رعايت شود ولو شهردار تهران باشد .
چرچيل براى جنگ جهانى دوم ميرفت در مجلس انگليس سخنرانى كند و ديرشده بود راننده خيابان ورود ممنوعى را رفت ، كه سريع برسند ! پليس راهنمايى جلوى اتوموبيل را گرفت و راننده گفت ، اقاى نخست وزير هستند و به مجلس ميروند ! پليس عاقل و هوشيار و دانا ، روكرد به وينستون چرچيل ، گفت آيا اقاى نخست وزير فكر نميكنند كه ايشان موظف تر هستند تا قوانين را رعايت فرمايند ، چرچيل به راننده دستور داد و برگشتند و البته ديرتر به مجلسسسسسسسس رسيدند ، به هنگام سخنرانى گفت ، تا قبل از امدنم به مجلسسسسسسس دلشوره راجع به پيروزى در جنگ داشتم ، اما الان در راه متوجه شدم كه در اين جنگ شكست نخواهيم خورد ، زيرا ملتى هستيم كه تلاش ميكنيم مقررات و قوانينمان را رعايت كنيم ، پليس دقايقى پيش جلوى ماشين نخست وزير مملكت را گرفت و اين قبض جريمه را هم داد .
اقاى قاليباف ، شهردار تهران و اقاى لاريجانى رييس مجلس خيلى خوب است اين چيزها را بدانيم . (2837054) (alef-13)
 
رحمانی
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۲۲:۴۹:۱۹
آخه برادری یا خواهری که نظر می دید من کاری به شخصیت قالیباف ندارم ولی اگه خود شما را به خانه همسایه دعوت کنند و بعد برید دم درب و راهتون ندند و بگند هماهنگ نشده خود شما خوشتون میاد؟ بعد کسی بیاد بگه مگه چی شده شما ناراحت نمیشید؟
کمی انصاف هم بد چیزی نیست (2837132) (alef-3)
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته