نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 457029
جدیدترین آمار از وضعیت شبکه‌های اجتماعی در ایران
بر اساس یک نظر سنجی معتبر که در سراسر کشور بیش از ۱۸ هزار نفر در آن شرکت کرده‌اند و پرسیده شده که شما منابع کسب خبرتان را بگویید.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۸
آخرین گزارش از آخرین وضعیت شبکه‌های اجتماعی در ایران حاکیست که آمار از کاربران تلگرام 30 میلیون نفر است و کف اینستاگرام 13 میلیون نفر است.

زمان استفاده دو پیک دارد که ساعت پیکش یکی از حدود ساعت 9 شب تا 1 بامداد است و ساعت پیک دیگر بیشترین زمان استفاده از 10 صبح تا 14 بعدازظهر است که زمان‌ها قابل تقلیل هستند.

این در حالیست که  بر اساس انقلاب چهارم صنعتی قرار است که در زمینه اینترنت و شبکه های اجتماعی روی اشیاء تا پایان 2017 میلادی قرار بگیرد.

در این انقلاب چهارم ارتباط گسترده اینترنت با وسایل خانگی مثل یخچال، برق، اجاق گاز و تلویزیونی آثار متفاوتی خواهد داشت و به صورت پایلوت اجرا شده و در پایان 2017 به صورت عمومی اجرا خواهد شد و پیش بینی می‌شود تا 4 سال آینده 50 میلیارد شی به اینترنت متصل شوند که ماشین‌های بدون راننده جزو این انقلاب است.

*آمار استفاده ایرانی ها از رسانه ملّی و شبکه های اجتماعی

همچنین بر اساس یک نظر سنجی معتبر  که در سراسر کشور بیش از 18 هزار نفر در آن شرکت کرده‌اند و پرسیده شده که شما منابع کسب خبرتان را در میان این سه گزینه بگویید؛ 69.3 درصد صداوسیما، 27.6 تلگرام و 14.6 ماهواره، 14 درصد دوستان، 13.7 درصد سایت ها، 11 سایر شبکه‌های اجتماعی، 9.3 روزنامه ها بودند.

نکته جالب توجه در این نظر سنجی این است که رقم استفاده از صداوسیما 10 درصد افزایش یافته است.

منبع:جهان نیوز
 
کلمات کلیدی : فضای مجازی+شبکه‌های اجتماعی+ایران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۸ ۰۰:۱۰:۳۴
فکر نکنم این نظر سنجی درست باشه (4220403) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.