توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 440621
منع ورود مهاجران، هدیه ترامپ به ایران است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۴
روزنامه واشنگتن پست در یادداشتی ممنوعیت سفر به آمریکا را هدیه از طرف رئیس‌جمهور آمریکا به ایران دانست که به نفع تهران تمام خواهد شد.

به گزارش ایلنا، این روزنامه آمریکایی ضمن یادداشتی دستور اجرایی اخیر صادر شده توسط « دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا را هدیه به ایران توصیف کرد که در نهایت به نفع تهران تمام خواهد شد.

این روزنامه در ادامه مطلب خود اضافه کرد نام هیچ ایرانی در فهرست تروریست‌هایی که در حملات ۱۱ سپتامبر یا دیگر حملات تروریستی علیه آمریکا مشارکت داشته‌اند، وجود ندارد.

این روزنامه همچنین تاکید کرد که این قانون باعث اخلال در زندگی بیش از یک ونیم میلیون ایرانی که در آمریکا زندگی می‌کنند خواهد شد و هیچ یک از اقدام‌های انجام شده در خوص ممانعت از ورود مهاجران و پناهجویان به آمریکا، باعث تامین امنیت این کشور در مقابل تروریسم نخواهد شد.

رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا روز جمعه گذشته با صدور دستوری اجرایی صدور روادید و ورود اتباع هفت کشور ایران، عراق، سوریه، یمن، لیبی، سودان و سومالی را به بهانه جلوگیری از ورود تروریست‌ها به خاک ایالات متحده آمریکا به مدت ۹۰ روز ممنوع اعلام کرد.

این تصمیم ترامپ موج گسترده‌ای از اعتراضات را در محافل سیاسی و مدنی ایالات متحده و همچنین خارج از آمریکا در پی داشته است.

در آخرین واکنش‌ها علیه این اقدام رئیس‌جمهور آمریکا ۱۶ نفر از دادستان‌های ایالت‌های مختلف آمریکا با غیرقانونی خواندن این اقدام ترامپ اعلام کردند از هیچ تلاشی برای تعلیق این دستور اجرایی فروگذار نخواهند کرد.
 
 
کلمات کلیدی : دونالد ترامپ + آمریکا + منع ورود مهاجران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.